Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 



 

LfC6pl.jpg

5nEIXl.jpg

Tue8ll.jpg

gjcjdl.jpg

w2SUYl.jpg

BOUOWl.jpg

1kkVel.jpg

ORNMYl.jpg

S7Hool.jpg

AeTMzl.jpg

gxDZvl.jpg

xKY6rl.jpg

J8uFul.jpg

bitcvl.jpg

Mp84el.jpg

 

 

 

po mojemu to wygląda a przede wszystkim chodzi lepiej.

 

C2 jest śliczny, baa technologicznie jest pewnie lepszy ale wspomniana animacja(no, może az tak nie zwalnia ale zwalnia), doczytujące się detale,cienie i ich poszarpane krawędzie itp nie pozwalają mi zwracać uwagi jaki ten C2 jest piękny.

 

Sam wierze,że C3 będzie chodził na ps3 lepiej

Edytowane przez Square
dodany spoiler
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te, mnie to akurat do K2/K3 nie trzeba przekonywac. :)

 

Crysis technologicznie ma najlepszy silnik z dostepnych aktualnie gier na rynku. Najlepszy, dlatego, ze jest najlepiej zoptymalizowany na wszystkie platformy, zeby dawac w miare wyrownany jak to tworcy lubia mowic "Crysis experiance".

 

Ale po tych materialach C3 nabralem ochote, zeby Crysisy jeszcze raz zaliczyc. Mam nadzieje, ze pojawi sie w Plusie C2 i znizka na C1. Napewno jeszcze raz go ogram. ;]

 

No i Crysis 2 ma intro, po ktorych automatycznie wlatuja ciary ;]

 

http://www.youtube.com/watch?v=xLKv2lVasoo

 

Hans Zimmer like a boss ;]

Odnośnik do komentarza

Ja Crysisa 2 w singlu cenię za to, że daje dużo więcej swobody niż Codowaty Killzone 2/3. Da się coś pokombinować, a nie iść tylko na pałę do przodu. Ogólnie Crysis oferuje coś innego niż większość shooterów i to wielki plus tej gry, bo na prawdę mam już dość ,,korytarzowych" strzelanek. No i grafa też najlepsza na konsole moim zdaniem (single). Gralem w wersję na ps3, która i tak podobno wypada gorzej niż ta z x360. Ogólnie Crysis 2 ma świetnego singla i w trójkę na pewno zagram. Żeby tylko coś z multi zrobili. Dwójka miała potencjał, ale parę rzeczy sprawiło, że wyszła z tego porażka. Mogła wyjść z tego fajna, skillowa strzelanka z super skokami itd. Niestety przesadzono z autoaimem, niskim HP, itd. No i ta nieczytelna grafa i lecący na pysk framerate. Szkoda. Może w trójce Crytek się poprawi.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że tym razem Crytek bardziej przyłoży się do mulit, bo w C2 nie potrafiło mnie przyciągnąć na dłużej. Ten tryb Hunt może odnieść wreszcie jakiś sukces na serwerach gry. Ciekawe jak to będzie wyglądało w matchmakingu, czy gra losowo dobierze łowców czy też wszystko będzie od czegoś zależne.

 

Tak samo czekam na trzeciego Crysisa, chyba zaraz po RE6.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...