Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

GameInformer zjechal ten tryb w C3 twierdzac, ze nie wypali, bo kto bedzie chcial grac zolnierzami Cell i czekac powoli na zgon ;]

 

to pierwsze o czym pomyślałem. aby CELL mogli wygrać rundę, w roli dwóch pierwszych myśliwych należy obsadzić mega nieogarów których będzie można wybić zanim zmieni się balans drużyn. słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chcial bete ograc czy demo tego trybu bo powiem wam, ze moje obawy rozwiewa jedna rzecz. Jak w Cell wpakuje sie ekipia BF3 z foruma to tych 2och predatorow nie ma szans. Im leci czas, a my sobie ich jeszcze bysmy zdolali rozstrzelac. ;]

 

EDIT:

 

W trybie lowcy na konsolach lacznie bedzie brac udzial 12 graczy i 16 na PC. Lacznie bedzie 5 rund, zeby kazdy mogl zagrac w kombinezonie. Ciekaw jestem jakie to uczucie byc ta zwierzyna, watpie zeby bylo to tak zle zrownowazone. Limit czasowy 2och minut tu nie wystarczy i mysle, ze moze nie pojedynczo, ale we dwoch albo trzech takiego predatora bedzie sie dalo dojechac ;]

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Nie piszesz tego odnosnie jednej strony? Ci w kombinezonach beda musieli sie spieszyc, wiec kampic nie moga. Ciagle w stealth camo tez nie moga byc bo nie ma nieskonczonej energii. Zapowiada sie, ze to moze byc wlasnie najfajniejsze, bo trzeba bedzie kombinowac.

 

Ogolnie Crysis to dla mnie singiel, bo multi w C2 okazalo sie nie dla mnie. Jednak w tym trybie stawiaja na kooperacje, ale jakby wstawili coopowe misje z prawdziwego zdarzenia, ze bez limitu czasu, we 2och mamy do wykoszenia caly poziom to by bylo bosko. Dzisiaj sobie zaliczylem 3 rozdzialy z C2 i do dzisiaj nic nie pobilo jej graficznie. Jest cudowna, a tutaj bedzie jeszcze troszke lepiej. Jak tak chodzilem po levelu Rage Street gdzie jest ladna roslinnosc to wyobrazalem sobie od razu jak rozwinieta bedzie w C3 :)

 

W ogole chcialbym zobaczyc gameplay z pokazu o ktorym Rozbo sie rozpisywal w PE, tym w nocy, z ktorego sie zapewne sklada pierwszy trailer. :blush:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cieszy, że w Crysis 3 zmienili słowa wypowiadane przez kombinezon. Teraz jest to "pancerz" i "maskowanie", a w Crysis 2 było "włączono maskowanie" i "pełny pancerz". Po kilkudziesięciu powtórzeniach szlag mnie trafiał i musiałem zmieniać język na angielski. Całe szczęście, że na PS3 była taka opcja :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...