Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Beta wygląda słabo graficznie ale to raczejnnie niespodzianka. Poza tym spodobał mi się tryb Hunter. Fajna odskocznia od ciągłego wygrzewu.

Miałem sobie kupić na PC ale nie zamierzam zmieniać laptopa dla jednej gry. EA to mistrzowie ściemniania bo te ich "killery" na luty nie powalają.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Multi bardzo przyjemne, graficznie gorzej niż w dwójce moim zdaniem, ale może dlatego w multi lepiej sie gra bo przynajmniej C3 ma w miare stabilny framerate. Wkurza mnie tylko, ze gra ma naprawde niska rozdzielczosc i jak zwykle Crytek stara sie wciskac nam 1080p na sile, denerwuje mnie, ze tylko dla tej gry musze w menu konsoli specjalnie zmieniac na 720p by to jakos wygladalo. Singiel mysle, ze bedzie graficznie duzo lepszy niz multi beta, ale faktycznie takie gry multiplatformowe beda dopiero dobrze sobie radzily na next-genach. Co do samej gry, fajne bronie, zapowiada sie duzo ciekawiej niz C2. Gdybym mial mocnego PC pewnie kupilbym wlasnie na ta platforme, bo coraz bardziej sie przekonuje, ze w gry multiplatformowe na konsolach obecnej generacji juz nie czerpie sie na tyle duzo przyjemnosci by wydawac grube pieniadze na gry, tak glownie to trzymam ps3 tylko dla cukiereczkow typu GT5, Uncharted 3, GOW, Killzone3, przyszle Beyond Two Souls jednym slowem exclusivy, ktore wciaz zjadaja oryginalnoscia i wykonaniem w porownaniu do mega cudownych gier z wypasna grafika na PC.

Odnośnik do komentarza

Stabilniejszy framerate w zablurowanej oprawie niczym gra z ery sd. Mimo wszystko gralo mi sie w bete przyjemniej niz w bete C2 glownie z uwagi na klatki. Czekam na cud w singlu bo na razie widze w oprawie nic ponad wczesniejsza czesc i gadanie ze to najlepsza technicznie gra na konsolach ever to zwykle bzdury marketingowe.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e, ludzie. Ciągle gadacie o tej (pipi)ej grafice jakby ona była najważniejsza w każdej grze, rzygać mi się od tego chce.

 

Mi się multi baardzo spodobało, takie CoD w innym stylu, z innymi możłiwościami - szybkie i krótkie. Jest ok. Tylko jedna rzecz jest ciulowa, lagi. Biegając z pompą walę w gościa z bliska trzy razy dla pewności, że padł bo są tak okropne lagi - na oko jednosekundowe opóźnienie zgonu.

Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e, ludzie. Ciągle gadacie o tej (pipi)ej grafice jakby ona była najważniejsza w każdej grze, rzygać mi się od tego chce.

W każdej nie ale w tej tak. Poza tym grafika w becie jest, używajac twego języka "ciulowa" i to bardzo.

 

Tylko jedna rzecz jest ciulowa, lagi. Biegając z pompą walę w gościa z bliska trzy razy dla pewności, że padł bo są tak okropne lagi - na oko jednosekundowe opóźnienie zgonu.

Też tak macie?

Tak, też tak mamy.

Odnośnik do komentarza

@ mirumoto

bo grafa jest bardzo ważna. skoro grafa nie jest ważna to po co nam nowe konsole? przecież pierwszy quake wymiata, c'nie? :) C3 na PS3 wygląda paskudnie. wszystko wygląda jakby zaraz miało się rozlecieć. grając w takie bety rozumiem już, że nadszedł czas na nowe konsole, bo dużo tracimy grając w te okrojone wersje gier, które na pc porażają płynnością i jakością grafy. gameplay w becie był ok. postawiono na przyśpieszenie rozgrywki poprzez zmiany w sposobie w jaki nanosuit pobiera energię. teraz szybki bieg, skok i inne akcje związane z ruchem nie zabierają baterii. Dodatkowo mamy teraz 2 paski energii - jedna odpowiada za stealth a druga za zbroję. osobiście uważam, że takie zmiany odbierają trochę skillowość i taktykę w grze. W 2 trzeba było mądrze zarządzać zasobami mocy i wiedzieć kiedy warto znikać, biegać lub iść w tango. teraz nie ma to już takiego znaczenia chociaż nadal trzeba mieć na uwadze zasobność baterii. ogólnie betka spoko, graficznie trochę rozczarowuje ale i tak głównie liczę na efektowny single player.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, Panowie. W tym miesiącu ujawnią co nieco nt PS4. :)

 

Zgadzam się, kaszana wyszła i do tego brak płynności. Ale dla mnie już dawno było widać upadek generacji. Chociażby przy Modern Warfare 3. Paskudnie to wygląda. Szkoda, że wcześniej nie wyszli z czymś nowym tylko chcą zarobić jeszcze za wszelką cenę. Nowa generacja jest już zapewne dawno przygotowana, przynajmniej w całości. Ale dużo kasy jeszcze z PS3 mimo to wyciągną przed jej premierą.

Odnośnik do komentarza

Co jak co ale o oprawie z dwójki złego słowa powiedziec nie można. Z tego przy okazji wynikają te "wciepy" na oprawę bety z trójki. Każdy się spodziewał, że skoro wydali ładną dwójkę to już nawet beta trójki po optymalizacji silnika pokaże choć troszeczkę wyższy poziom niż cześc poprzednia. Wyszło jak widać.

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwie w ta bete multi i niestety biednie to wyglada, graficznie jest slabo i tyle - w oddali widac nizsza rozdzielczosc obiektow, a tekstury z bliska maja slaba jakosc. Moze na wypasionym PC lepiej to wyglada, ale na PS3 nie bardzo. Jest wiele znacznie lepiej wygladajacych gier.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...