Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Co do oprawy graficznej faktycznie nic nowego względem dwójki nie zobaczyłem. Ponieważ nie grywam w multi bardziej mnie interesuje kampania dla pojedynczego gracza. Jednakże korzystając w tego, że na obecna chwilę stoi u mnie PS3 sprawdziłem z ciekawości betę i cóż rzec, tryb hunter jest naprawdę świetny, zamiast gierczyć w Killzone 2 cały wczorajszy, nędzny czas dostępny na granie poświęciłem Crysis :)

 

Grę na pewno kupię, poczekam jednak na niższy poziom cenowy.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście beta bardzo podeszła - w trybie Crash Site gra jest bardzo szybka i dynamiczna, co mi odpowiada. Takie trochę CoD z nowymi możliwościami jakie daje nano suit. Wczoraj miałem fajną akcję: obrońca PODa biegał w kółko dookoła, niby żeby go trudniej trafić. Zrobił jedno okrążenie, drugie okrążenie, a w połowie trzeciego załatwiłem go atakiem melee z włączoną niewidzialnością w nano suit. Pewnie się trochę biedak zdziwił...

Graficznie nie jest źle, owszem niska rozdzielczość daje po oczach, ale mapy są dosyć szczegółowe. Nie mam porównania do PC (bo nie mam w ogóle komputera z Windows) więc nie będę lamentował jakie to brzydkie, itp, itd...

Pewnie poczekam aż ludzie ograją singla i wyrwę na Allegro używkę bez zużytego online passa.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Jeśli mam być szczery to nie wygląda to jakoś specjalnie. Dla mnie jest to poziom Crysisa 2. Mam nadzieję, że w sprawdzi się w singlu. Na polskim Eurogamer są wrażenia z kampanii, tylko szkoda, że dotyczą PC. Sami goście z Cryteka przyznali, że na 7-8 letnich sprzętach różnica w stosunku do PC może być wyraźna. 

Odnośnik do komentarza

CD-Action Mag known for reviewing big games early has reviewed Crysis 3 and gave it a great 9 out of 10. a user from Crydev forums named “pcrysis” published a few details about the review as you can see below:

 

it takes 5h to complete game in normal mode with sidemissions

there is something cool after credits

probably driveble tank

ending doesn’t exclude future dlc

last two levels are really big

facial animations better done than in LA Noire

 

overall 9/10

gameplay 9/10

video 10/10

audio 8/10

http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=58&t=58774&sid=6fbb2087222b333868f79f17387c89d1

 

Za te 5h kampanii to ocena powinna być max 3 na 10 :/

Odnośnik do komentarza

Ja chciałby zobaczyć jak ci beznadziejni, sprzedajni recenzenci przechodzą gry w 5h. Nie potrafię sobie przypomnieć absolutnie żadnej gry AAA, którą można zrobić w 5h grając jak Bóg przykazał, czyli poziom trudności normal/hard, oglądanie wstawek, nie biegnięcie na jana przed siebie. Już kolejne internetowe zyeby piszą o MGR, który można przebiec w 5h. Debilizm sięgnął takiego poziomu, że sam developer musiał uzmysłowić ludziom, że 5h to jest suma wszystkich najszybciej zrobionych checkpointów bez powtórek i cutscenek (tak jak było w Bayo). Masakra z tymi trollami w internecie. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Piszą, że gra jest tragicznie krótka po czym wystawiają prawie maksymalną ocenę? 

 

mindblown.gif
 



Ale ta gra była warta swoich pieniędzy i nie była kolejnym FPSem na rynku...

 

Trudno żeby Crysis 3 był symulatorem hodowli winniczków :P

Odnośnik do komentarza

Ale ta gra była warta swoich pieniędzy i nie była kolejnym FPSem na rynku...Zapomnialem że to samograj

 

Skąd wiesz że Crysis 3 nie jest wart swoich pieniędzy i co to za różnica jaki gatunek gra prezentuje? Skoro nagle ważny dla niektórych jest stosunek długości przejścia gry/ceny to Journey bije wszystko na głowę.

 

Piszą, że gra jest tragicznie krótka po czym wystawiają prawie maksymalną ocenę? 

 

mindblown.gif

 

 

 

Journey?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...