Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Ja troche z innej mańki ,cz jak gracie to zauważył ktoś pionowe pasy na ekranie tv.Chodzi mi o ledwo widoczne cienie przy przesówaniu prawo lewo ,na starym tv miałem na nowym też ,nie wiem jak się tego pozbyć może nie da rady. Chciał bym wiedzieć czy na telewizorach za 6 klocków też taki efekt występuje ,w innych grach czy filmach efekt praktycznie nie do zauważenia .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś jest zmęczony panami którzy grają swoimi zespołami z master ligi proponuję wejść do tego trybu, wybrać dobry zespół i przetransferować sobie kilku classiców tylko po to aby mieć w pogotowiu jakby ktoś chciał grać z loaded user data.Nie trzeba nic grać a jedynie skipować dni w kalendarzu do momentu aż przetransferuje wszystkich zainteresowanych. Tym sposobem mam barcelone z roku 1992-1993 plus największe gwiazdy z poprzednich lat (krojfy, maradony itp. ) Co prawda jeszcze nie przyszło mi tego użyć, ale mam już w pogotowiu :D

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Apropos Master League - da się jakoś wyłączyć to standardowe widzonko z tą panią w biurze? Niepotrzebnie to tylko opóźnia grę.

 

Może mi jeszcze ktoś wytłumaczyć na czym polega ML Online? No bo jak to jest przeniesione na poletko onlineowe skoro w wersji offline każdy ma swój terminarz, rynek transferowy itd

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Znudziło mi się czekanie i miesiąc po premierze kupiłem wreszcie w tym jedynym sklepie za 2 stówy. Póki co siedzę i ogarniam trening zanim wyjdę na salony, ale może mi ktoś wyjaśnić co oni zrobili z online ? Z tego co rozumiem mecze rankingowe gra się teraz z poziomu exhibition, ale czy to oznacza, że teraz granie z poziomu lobby na wybranym serwerze z wyborem odpowiednich warunków to tylko mecze towarzyskie ? Czyli odpadł jedyny sposób bronienia się przed barca\realfestem w meczach rankingowych (banowanie drużyn klubowych w utworzonej przez siebie grze). Druga sprawa to online community - zapisałem się do tego warszawskiego i ok, ale czemu przy przystępowaniu był komunikat, że nie będę mógł zmienić community przed zakończeniem sezonu (?), skoro mam opcję Open Community Transfer, gdzie właśnie mogę to community zmienić ? W ogóle czy przystąpienie do danego community oznacza, że przy wyborze przeciwnika d meczu rankingowego priorytet mają ludzie z community ? No i w końcu najważniejsze - czemu nie prosiło mnie o podanie online pass ???

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś ogarnięty mógł mi to wyjaśnić, bo Konami chyba nie mogło zrobić tego mniej przejrzyście, a nie chciałbym uczyć się na własnych błędach. W ogóle rozwaliło mnie to jak przy pierwszym kontakcie z grą wyskoczyło mi 20 komunikatów w których co kilka dni Konami gęsto tłumaczy się z tego, że coś w online nie funkcjonuje tak jak potrzeba xD

 

Druga sprawa to czy ktoś może wskazać option file/patcha, który uzupełniałby licencje (żadnego mieszania w statystykach) i działał po tych wszystkich apdejtach i data packach wrzuconych przez tych żółtych debili ?

Odnośnik do komentarza

@Tokar: WENB cośtam-cośtam. Mam wszystkie najnowsze update'y od Konami, a i pełne licencje, stroje etc.

 

Hmmm, odpaliłem dziś z poziomu Exhibition mecz rankingowy, notabene trafiłem na... Real. Wygrałem, lecz trofik wpadł jedynie trofik za mecz online, ale nie ten za pierwszą wygraną online. Wypadek przy pracy, czy jakieś zbugowane trophy?

Odnośnik do komentarza

Tutaj instrukcja krok po kroku, nie ma możliwości się pomyli

 

http://winningelevenblog.com/blog/wenb-euro-option-file-v3-released/

 

Co do jakości tych edytowanych strojów i herbów, to nie ustępują one w niczym tym oryginalnym poza drobnymi wyjątkami, np. nasze orzełki nie mają oryginalnej czcionki na koszulkach, w związku z tym numery wyglądają trochę inaczej i nie są po prawej stronie czerwonego paska tylko po środku, ale reszta koszulki jest świetnie odwzorowana, pozostałe dwa fuckupy jakie udało mi się zauważyć to białe numerki na białych spodenkach Korei Płd. i Serbia nie wiedzieć czemu jako jedyna z jedenastek narodowych (tak, sprawdziłem wszystkie ;p) nie została zedytowana, ale akurat to ostatnie już naprawili w wersji 3.1. Jedyną wrzuconą rzeczą, która odbiega znacznie wykonaniem od pracy developera są nowe stadiony (całe Permiership i część Championship), ale nie może być inaczej, skoro zostały one stworzone z "klocków lego" wrzuconych przez Konami do edytora.

Chłopaki odwalają naprawdę kawał świetnej roboty i poświęcając godzinkę można mieć grę nie odstającą licencyjnie od fifki.

Odnośnik do komentarza

Tutaj instrukcja krok po kroku, nie ma możliwości się pomyli

 

http://winningeleven...le-v3-released/

 

Co do jakości tych edytowanych strojów i herbów, to nie ustępują one w niczym tym oryginalnym poza drobnymi wyjątkami, np. nasze orzełki nie mają oryginalnej czcionki na koszulkach, w związku z tym numery wyglądają trochę inaczej i nie są po prawej stronie czerwonego paska tylko po środku, ale reszta koszulki jest świetnie odwzorowana, pozostałe dwa fuckupy jakie udało mi się zauważyć to białe numerki na białych spodenkach Korei Płd. i Serbia nie wiedzieć czemu jako jedyna z jedenastek narodowych (tak, sprawdziłem wszystkie ;p) nie została zedytowana, ale akurat to ostatnie już naprawili w wersji 3.1. Jedyną wrzuconą rzeczą, która odbiega znacznie wykonaniem od pracy developera są nowe stadiony (całe Permiership i część Championship), ale nie może być inaczej, skoro zostały one stworzone z "klocków lego" wrzuconych przez Konami do edytora.

Chłopaki odwalają naprawdę kawał świetnej roboty i poświęcając godzinkę można mieć grę nie odstającą licencyjnie od fifki.

 

Tutaj instrukcja krok po kroku, nie ma możliwości się pomyli

 

http://winningeleven...le-v3-released/

 

Co do jakości tych edytowanych strojów i herbów, to nie ustępują one w niczym tym oryginalnym poza drobnymi wyjątkami, np. nasze orzełki nie mają oryginalnej czcionki na koszulkach, w związku z tym numery wyglądają trochę inaczej i nie są po prawej stronie czerwonego paska tylko po środku, ale reszta koszulki jest świetnie odwzorowana, pozostałe dwa fuckupy jakie udało mi się zauważyć to białe numerki na białych spodenkach Korei Płd. i Serbia nie wiedzieć czemu jako jedyna z jedenastek narodowych (tak, sprawdziłem wszystkie ;p) nie została zedytowana, ale akurat to ostatnie już naprawili w wersji 3.1. Jedyną wrzuconą rzeczą, która odbiega znacznie wykonaniem od pracy developera są nowe stadiony (całe Permiership i część Championship), ale nie może być inaczej, skoro zostały one stworzone z "klocków lego" wrzuconych przez Konami do edytora.

Chłopaki odwalają naprawdę kawał świetnej roboty i poświęcając godzinkę można mieć grę nie odstającą licencyjnie od fifki.

Ponawiam pytanie gdzie sie ten plik sie wgrywa, konsola go nie widzi a w grze nie tez nie mam pojęcia gdzie się go importuje, wrrr
Odnośnik do komentarza

Czy mi się zdaje, czy znowu wyłączyli serwery ? Nie mówię o dzisiejszej sytuacji, bo dzisiaj to w ogóle całe PSN się wyłożyło, ale wczoraj wyskoczyły mi 2 komunikaty, jeden o planowanych konserwacjach serwerów w dniu 06.11., a drugi o tym, że chwilowo znowu muszą zawiesić online bo cośtamcośtam i że bardzo przepraszają. Nie zdążyłem doczytać, bo w tym momencie wywaliło mnie z psn i później już nie miałem tego drugiego komunikatu w menu w Informations. To jest naprawdę żałosne, że ponad miesiąc od premiery oni nie są w stanie zapewnić komfortowego grania po kablu...

Odnośnik do komentarza

Temat prawie martwy, więc podzielę się swoimi wrażeniami na temat gameplayu w oparciu o naście meczy rozegranych z konsolą na top player. Po pierwsze kwestia zwodów - R2 jest kompletnie bezużyteczne, zwody z wykorzystaniem R2 są zbyt powolne by konsola się na nie nie nabrała. Z ogarniętym żywym przeciwnikiem też raczej będzie problem. Pozostaje manualne kombinowanie z L1, ewentualnie zwód z prawą gałką, ale na to drugie przeważnie nie ma ani miejsca ani czasu.

Druga kwestia to odbieranie piłki - tutaj zmiany na plus, jeszcze większe postawienie na czajenie się z R2 i odpowiedni timing. Szkoda tylko, że w połączeniu z nowym systemem przyjmowania tworzy się spory chaos. Teraz nie wystarczy cały czas trzymać R2 żeby idealnie gasić piłkę, potrzebne jest tapnięcie idealnie w momencie odbioru, a w przy sporym zagęszczeniu zawodników jest to raczej niemożliwie i wychodzi z tego bezładna seria kilku odbić na pałę i kolejnych przypadkowych strat i przechwytów. Często mam wrażenie, że większą korzyść odniósłbym nie podejmując w ogóle próby odbioru tylko cały czas cofając się z wciśniętym R2, bo wtedy konsola wyraźnie głupieje i kończy się to przeważnie jakimś strzałem rozpaczy.

Kolejna rzecz - manualne podania i strzały. Korzystacie w ogóle z tego ? Dla mnie jedno i drugie nie ma zastosowania. Podania dlatego, że już na 2 poziomie asysty podań można je kierować z dużą swobodą praktycznie gdzie się chce, a strzały dlatego, że paradoksalnie na manualu dużo ciężej jest trafić w światło bramki. Ponadto, tak jak w 2012, strzały z prostego podbicia mają małe szanse, bo bramkarze skracają dobrze kąt, więc tak naprawdę najsensowniejszą opcją jest sadzenie rogali z R2. Całe szczęście ktoś w konami poszedł po rozum do głowy i knuckle shoty powodują, że wreszcie jest sens strzelania spoza pola karnego

Na koniec kwestia cwaniactwa konsoli. Co prawda po zeszłorocznym god mode nie ma już śladu i konsoli zdarza popełniać się błędy, ale oczywiście żeby nie było zbyt pięknie, jest kilka chamskich myków. Na pierwszej miejsce wysuwają się "czyste" wślizgi z tyłu i z boku czy też ogólnie interwencje powodujące, że nasz zawodnik leży albo ma długiego stuna. Oczywiście w drugą stronę sędzia jest wyczulony na najdrobniejsze muśnięcia i chętnie kartkuje moich zawodników za zwykłą grę bark w bark. Druga rzecz to jestem prawie pewien, że konsola chamsko czyta mój input, bo jak inaczej wytłumaczyć, że ZAWSZE wie, w który momencie chcę się zatrzymać z R1/R2 ? No ale koniec końców te rzeczy nie decydują aż tak bardzo o wyniku, bo gole tracę na ogół ze swojej winy, więc gra z konsolą nie powoduje już takiej frustracji jak zeszłoroczna edycja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...