Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie bo nigdy nie gralem w ta master lige online, duzo trzeba sie nagrac zeby kupic takiego Messiego czy CR7 ? Duzo czasu zajmuje stworzenie dream teamu ? Pytam bo tryb troche przypomina ultimate team z FIFY i tam zdobyc takiego Messiego to był cud :D

 

Qvstra - wszystkie druzyny z LM nie maja licencji, z anglii tylko MAN U ale to nie jest problem, bo mozna wgrac option file.

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Zacząłem Champions League moim Juve i naprawdę czuć feeling. Akcje buduje się mozolnie, piła odskakuje, odbija się, strzał powala obrońce, jest radość z goli. Jako dawny ISS-owiec póki co jestem ostro podjarany, mimo dwóch porażek w grupie z Szachtarem.

Odnośnik do komentarza

No to nie wiem czy trochę nie poczekam z zakupem, bo nieuwzględnienie transferów z przełomu lipca i sierpnia to jest jakaś kpina, do tego wykastrowany online.

 

ja kupuje za miesiąc lub dwa, będą już wtedy kozackie option file, będą patche z aktualnymi składami i brakującymi i rozbudowanymi opcjami online i do tego pewnie PES już trochę stanieje.

 

BTW - PES2013 będzie WYMAGAĆ online pass. Każdy ma go w pudełku tylko na razie jest nieaktywny i można grać bez niego. Gdy przez patch dodają nowe opcje sieciowe będzie już trzeba go wykorzystać/kupić - wstępnie połowa października to termin

Odnośnik do komentarza

o lol...czytam właśnie,że usunęli opcje robienia custom turniejów w kilka osób offline...teraz max 2 graczy może grać na jednej konsoli...ŻAL....gdzie te czasy gdzie z kumplami robiliśmy turnieje na 5-6 osób przed jednym tv....:(

 

widzę,że serio pocięli wszystko byle tylko wypuścić przed fifą, poczekam na obiecane patche (bo też nie wierzę bezgranicznie Konami) i jeśli serio dodają brakujące rzeczy to od razu kupuje PES'a. Gameplay zdaniem wszystkich jest genialny i to mnie najbardziej kusi

Odnośnik do komentarza

Option File na PS3

http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,123698.0.html

Patch zawiera:

 

- Prawidłowe nazwy drużyn z Premiership, Liga Zon Sagres oraz Bundesligi

 

- Herby do Premiership, Liga Zon Sagres oraz Bundesligi

 

- Prawidłowe loga pucharów oraz lig

 

- Struktura lig poprawiona

 

- Prawidłowe wszystkie stroje do Premiership oraz Bundesligi

 

Kod dodany do gry zadziała dopiero po wypuszczeniu tej dużej aktualizacji do gry, dodających tryby i sporo nowości do trybu online. Konami po prostu chciało zdążyć przed Fifą, wiedząc, że w tym roku mają świetny tytuł, niestety kosztem pewnej zawartości gry, na szczęście niebawem wszystko zostanie dodane.

Odnośnik do komentarza

Po kilkunastu godzinach testow z kumplem i online (strzelili mi jedna bramke na onlajnie przez 3 h, ale jestem koks), moge powiedziec, ze mamy najbardziej skillowa pileczke ewer. Nie ma juz sytuacji, ze lamus wygrywa z prosem na farcie, bo flipper, bo random, bo krystyna na czerwonej strzalce. Roznica w manualu i umiejetnym wykorzystaniu nowych narzedzi robi kolosalna roznice.

Jaram sie jak przy PES3.

Odnośnik do komentarza

Po kilkunastu godzinach testow z kumplem i online (strzelili mi jedna bramke na onlajnie przez 3 h, ale jestem koks), moge powiedziec, ze mamy najbardziej skillowa pileczke ewer. Nie ma juz sytuacji, ze lamus wygrywa z prosem na farcie, bo flipper, bo random, bo krystyna na czerwonej strzalce. Roznica w manualu i umiejetnym wykorzystaniu nowych narzedzi robi kolosalna roznice.

 

I tak jak mowi Tokar - zapomnijcie o krzyzaku, bo nie tylko bedzie chvjnia w obronie, ale przede wszystim w ataku.

Jaram sie jak przy PES3.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...