Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba wywalać portugalskiej, lubię czasem trzasnąć meczyk Porto lub Sportingiem ;p Wystarczy wyedytować to śmieszne PES League, zresztą chyba po to konami wrzuciło tą ligę. Tylko z tego co pamiętam, to ten patch ekstraklasowy gryzł się z tym największym poprawiającym wszystkie licencje i nie można było mieć wgranych obu.

Odnośnik do komentarza

mam mega problemy z graniem w obronie, w fifie kluczem do sukcesu byl "jockey run" i czytanie gry przeciwnika. Tutaj nawet jak juz na 100% jestem pewny co zrobi przeciwnik, to albo mi sie w pore zawodnik nie przelaczy, albo juz sie ustawie np. na linii podania trzymajac RT, zeby byc zwróconym twarza do pilki to pilka sobie przelatuje kolo zawodnika i dochodzi do typa.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, odnosnie obrony - gralismy przed chwila z bartizem i za akzdym razem jak czytalem podanie to pilka przelatywala przez mojego obronce albo zaraz obok. Co jest (pipi)a? Co trzeba trzymac, zeby te zyeby przejely pilke? To jest nagminne i strasznie mnie w(pipi)ia, jak zgadne, to ma przejac i (pipi)a kropka.

Odnośnik do komentarza

Dave, w FIFIE masz zawsze bramke, gdy grasz z przeciwnikiem takim jak Ty, ktory albo non stop podwaja, albo trzyma przeciwny kierunek z Turbo przelanczajac sie miedzy zawodnikami. Normalnie jakbym pisal z Lonsem, w 2 dni spedzonym przy Demie stales sie specem od galy EA, chociaz (pipi) w nia potrafisz zrobic.

Najgorsze w PESie ze nadal mozesz grac na lamy i przepychaczy, bo czesto pila prostopadla potrafi pojsc cm od buta naszego obroncy. Jeszcze jak grasz na cyborgi, to zawsze pila do nigo dojdzie, nie wazne, ze przed Ronaldo stoi 2 grajkow.w FIFIE mozesz kryc nawet i od pilki, majac pewnosc ze przez Ciebie nie przeniknie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wiem nie gralem w inne fify, w demku 13 wchodzi jak noz w maslo.

 

Ja nonstop podwajam? xD Oprocz pierwszego dnia w ogole nie podwajalem pod bramka, bo widzialem, ze w fifie to nie dziala, bo podwajajacy pilkarz nie zabiera pilki.

 

Podwajam tylko, zeby wywrzec presje jak biegam pilkarzem daleko od pilki i kryje pozycje. Czyli w zasadzie nie podwajam, bo jeden koles kryje a drugi biega gdzies indziej. Ty w ogole tego nie robisz i niedlugo beda Cie ownowac jak szmate :(

 

Ok, a Ty tez jestes Lonsem. Ile grales w pes?

3 mecze, w ktorych dostales wpyerdol ode mnie i koniec.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

dobra nie bede sie tutaj rozwodzil nad porownywaniem obydwu galek, czekam na full FIFY, ktory podobno jest jeszcze ciut wolniejszy i lepszy, ale prawda jest taka, ze wszytskie moje prostopadle gora z Toba byly praktycznie z Twoich bledow, tyle, bo albo robiles wykrok, albo przelaczales sie zmieniajac kierunek itp. No dodac nalezy 2 z ewidentnego spalonego. :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

(pipi)a te bramkarskie "chwyty", dziurawe ręce i animacja jakby składał się w powietrzy do snu - przy "petardzie" z 30 metrów wpadając razem z piłką do bramki (piłka przez rekawice wpada do bramki on zaraz za nią). Co to (pipi)a ma być... Gram tylko słabymi zespołami se póki co (znaczy w ogóle copa libertadores) i takie cuda.

Odnośnik do komentarza

Ale bedzie PACZ to powinni to naprawić, ale... (pipi)a no strzelanie bramek daje tyle satysfakcji co kiedys w PES6. Strzały są realistyczne bardzo - mam rację? Czasami lekkie baloniki lecą, a czasami petardy, różnie to bywa. W(pipi)ia mnie tylko, że jak się bez LT strzela to tak jakby 10 miejsc do strzału było, przy narożniku, w połowie linii, jeszcze dwa miejsca pomiedzy bramką a chorągiewką i 6 miejsc w bramce gdzie piłka leci. Na tym "manualu" jest trochę lepiej no ale dziwnie to wygląda jak co rusz w to samo miejsce (DOKŁADNIE TO SAMO) kopie.

Odnośnik do komentarza

Ale samo posiadanie licencji na LM sprawia, że master league jest o 5 lat świetlnych z przodu w porównaniu do fify. No (pipi)a miód. Szkoda, że scenki kojarzą się bardziej z jakimś MGS'em niż z prawidzym footballem (postacie takie japońskie bardzo :D), dzwiny feeling no :P Ale fajnie się gra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...