Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel pożyczył mi PESika więc od wczoraj rozpoczęło się moje drugie podejście do tego tytułu. Dalej twierdzę, że to demo1 ta wersja nie ma startu ale jest ciut lepiej niż w gołej pełnej wersji, którą w dniu premiery nabyłem. Zdeycydowanie poprawili bramkarzy i ciut przemodelowali strzały z asystą. Bramkarze lepiej wyłapują bomby, nawet zdarza im się bronić sam na sam (choć dalej wnerwiają mnie idealne zagrania w uliczkę konsoli na milimetrowej granicy spalonego). Strzały z asystą są tyle zmienione, że częściej lecą w środek bramki, wcześniej wydaje mi się,że z reguły lepszymi graczami lądowały bomby w oknach i przy słupkach.

Odnośnik do komentarza

No ja gram Silvą, ewentualnie Matą jako 3cim SSem, Soldado też w skałdzie nie ma ale za nim nie tęsknie ;) Wczoraj jakoś mocno dobrze mi się tymi Hiszpanami grało, ale chyba miałem dobry dzień bo nawet liverpoolem wygrałem (gerrard jest mega). Aki, ostatnio pozmieniałem sobie taktykę i gram w sumie z compactnes na 0 i standardowo 4ma stoperami na lini 16stki. Gra się całkiem fajnie ale randomowe piłki czasami i tak przechodzą.

Odnośnik do komentarza

Naciśnij select w menu formacji i sobie przeczytaj :D Może jakoś dziś lub jutro jak mi mała da pograć bo ostatnio strasznie walczy :D Compactnes niby oznacza jak daleko nasi zawodnicy ustawiają się od przeciwnika z piłką, więc po co mu dawać czas, gram na zero aby od razu ktoś się takim delikwentem zainteresował ;p

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

caly czas sie zastanawiam nad ta giera i zdecydowac sie nie moge. jestem dosc nerwowy i zdarza mi sie rzucac padem, albo w przyplywie furii odlaczac konsole od pradu i wystawiac gierke na aukcji. pesa 2011 sprzedalem 3 razy i 2 razy odkupilem. dodatkowo kilkukrotnie zdarzalo mi sie wystawiac go i potem w srodku nocy anulowac aukcje.

Odnośnik do komentarza

Punkciki rankingowe działają jak działka heroiny na ćpuna na głodzie. MUSZĘ STRZELAĆ GOLE <obłęd w oczach, wybiera Barce, napier/dala piłki na dobieg na Messiego, Ville i Sancheza ustawionych w linii na piątym metrze>

 

Dzisiaj nadszedł ten dzień, w którym konami uznało, że granie po sieci jest tak zaje/biste, że mogą zacząć pobierać online passy. Nie wiem czy to autosugestia czy rzeczywiście połączenie sieciowe nawiązuje się dużo szybciej po wyjściu z ekranu tytułowego.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

caly czas sie zastanawiam nad ta giera i zdecydowac sie nie moge. jestem dosc nerwowy i zdarza mi sie rzucac padem, albo w przyplywie furii odlaczac konsole od pradu i wystawiac gierke na aukcji. pesa 2011 sprzedalem 3 razy i 2 razy odkupilem. dodatkowo kilkukrotnie zdarzalo mi sie wystawiac go i potem w srodku nocy anulowac aukcje.

 

ehehehe, aż się sam do siebie śmieje na wspomnienie tego czego nie będę Ci przypominał : ) ) ).

 

kup, potrenuj....

 

 

 

 

 

 

 

: )

Odnośnik do komentarza

Oho, na początku grudnia jakiś kolejny patch się szykuje, czyli należy się spodziewać następnej zabawy z suwakami :greeting:

W ogóle szybko się zorientowali, że nie da się ukończyć dwóch z tych debilnych zadań treningowych jak ma się ustawioną asystę podań na 0 lub na 1.

 

Coś mnie siekło i jak dotąd miałem problem ze zdobywaniem goli, tak w 2 ostatnich meczach strzeliłem ich 11. W drugim meczu jak typowi przy wyniku 4:0 dla mnie zaczęła psycha siadać i zaczął sobie samobóje ładować, to po trzech swojakach mecz się rozłączył, został zakwalifikowany jako void match i walkower dla mnie o_O

Odnośnik do komentarza

Oho, na początku grudnia jakiś kolejny patch się szykuje, czyli należy się spodziewać następnej zabawy z suwakami :greeting:

 

 

Tokar ani mnie (pipi)a nie strasz. Od tygodnia mam pożyczonego pesa i znowu się do niego przekonałem i postanowiłem,że mikołaj w tym roku mi go przyniesie :P Zdecydowanie podobają mi się poprawieni bramkarze i inne minimalne zmiany. Jak po 1.02 znowu coś pozmieniają to zabije !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Wojtas olej sprawę, ja mam fb i od premiery PES ich profil facebookowy w ulubionych i widzę, co tam piszą ludzie pod każdym ich postem. Ciągle, po kilkadziesiąt postów dziennie proszą o community offline, o więcej filtrów online, normalne ligi, zapobieganie cheaterom którzy uciekają w drugiej połowie meczu przez lagi, czy zrobienie czegoś z CR7 by nie był aż takim cyborgiem. Wszystko to bez jakiekolwiek odpowiedzi...nagle zapowiadają 1.02 i proszą graczy by nie byli nieśmiali i pisali co chcą...jak dla mnie bezczelność

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zara mie hooi sczeli!!!! Męczę się z online już tydzień, odblokowałem wszystkie porty w routerze wg zaleceń Konami. Przypisałem stałe ip w liveboxie, firewalle i inne pierdoły wyłączone. I nic ! Zaraz po pokazaniu się herbów drużyn rozłącza mnie.... Straciłem już nadzieje... Ma ktoś ostatnią poradę jak w to cholerstwo zagrać???? Nigdy nie miałem problemów z graniem online. A mnie chce rozkoorwić, bo singiel to wg mnie najlepsza gra piłkarska ever i nie wiem co można jeszcze ulepszyć...

Odnośnik do komentarza

ma ktoś jakąś taktykę na grę z konsolą(jak mniemam w necie też jest to pewnie nagminne)? Otóż 90% bramek jakie tracę z konsolą tracą przez jeden typ akcji - prostopadłe piłki grane dołem bądź górą zagrywane PERFEKCYJNIE w momencie gdy napastnik konsoli jest równo na linii z moimi obrońcami. W kilka chwil się urywa obronie na bezpieczną odległość i potem juz jestem stakazany na łaskę/niełaskę AI przeciwnika i mojego bramkarza.

 

Compactnes i tą opcję nad nim ustwiam na 0, przesuwam nawet formację bliżej bramkarza, a i jak w meczu gdy jestem przy piłce formacja obronna przesuwa się w okolice środka boiska, potem następuje, opisane powyżej idealne zagranie i urywa się napastnik konsoli i zaczyna swoje sam na sam praktycznie od 35-40metra boiska.

 

Wkurza mnie to niemiłosiernie bo prócz tego na serio przeprosiłem się z tym nowym PES'em. Nawet zaczął mi się podobać i z sukcesami stosuje odbiór piłek z 2xX i R1X

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to jak tylko przeciwnik/konsola przejmuje piłkę w środkowej strefie boiska, to od razu przełączasz się gałką na któregoś ze stoperów (w tej części to niestety nie działa tak dobrze jak w 2012 i czasami nie od razu przełączysz się a tego zawodnika, którego chcesz...) i supercancelem lecisz w kierunku własnego pola karnego i jednocześnie wołasz kwadratem drugiego zawodnika. Oczywiście 100% skuteczności nie ma, bo przy podaniu do cyborga może zdarzyć się wszystko i i czasem wyjdzie tak, że jeszcze zaliczysz asystę, bo piłka odbije się jakoś od obrońcy pod nogi cyborga. No ale przynajmniej tym sposobem nie masz wrażenie, że konsola robi cię w chu/ja ze spalonym :woot:

Odnośnik do komentarza

Michau obawiam się, że przy twojej zawrotnej karierze zawodowej nie będziesz miał na tą grę czasu i cierpliwości. Jak ominąłeś 2012 to już na wstępie czeka cię sporo nauki nowych mechanizmów. A po sieci gra się normalnie, no chyba że grasz z jakimś cyganem z łączem 128 kb/s,ale jak tylko zaczynają się lagi, to gra zrywa połączenie i dostajesz walkowera. Szkoda tylko, że przy okazji zaniża ci ratio ukończonych meczów, co może spowodować zepchnięcie do niższej kategorii "kurtuazji" i w konsekwencji przydzielanie w matchmakingu ludzi, którzy naprawdę zasłużyli sobie na to zaniżenie cwaniakowaniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...