Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej ciekawi czy ten nowy polski dystrybutor Pesa Galapagos pokusi się o lokalizacje PES 13. W wywiadach podkreślali że głównym ich priorytetetem będzie seria PES.

 

Kogo byscie widzieli jako komentatorow w PES 13(jakby był zlokalizowany). Ją osobiście bym chciał usłyszeć duet Borek&Kolton lub duet z Canalu+Sport

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

W PES6 bodajże byli strasznie drętwi(Borek i Kołtoń),więc jakoś mi się oni nie widzą.

jestem jedynym człowiekiem w Polsce, któremu sie podobali :D

 

"i siedzi w siatce, goooool" :D

 

 

 

 

Galapagos to porażka, sprzedaja PES 2012 w platynie po 140 zł, nie liczyłbym na nich w ogóle

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mało tu pokazane i nie ma za bardzo co oceniac ale cały ten trailerek to mega padaka :) szczególnie w porównaniu do wcześniejszych teaserów z CR7 ; o tyle się ciesze że hype mi spadnie bo wiem dokładnie czego się spodziewać po 2013 - kilka nowych pierdółek ale nie będzie żadnego "powrotu króla" itepe...nie ma szans

 

co z tego ze ci co grali się ciepło wypowiadają?

 

http://www.computera...he-footy-crown/

 

http://www.eurogamer...iew-pass-master

 

o powrotach króla w zapkach czytałem już conajmniej dwa razy (2011 i 2012) a rozczarowuję się regularnie od edycji 2008 :) także teraz nie licze na wiele

 

najciekawszym info jest to że Seabass już pracuje na Fox Engine nad nextgenowym PESem i to jest super wiadomość, może na nextgenach sobie przypomną jak się robi piłeczki :) i właśnie za tą nextgenówke trzymam najbardziej kciuki

 

http://www.shoptonew...in-development/

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

CL,LE i Copa Libertadores wracają,do tego już zapowiedziano w dniu wydania gry DARMOWE dlc z 20 stadionami z La Liga: http://winningelevenblog.com/blog/pes-2013-e3-la-liga-stadium-dlc/

czyli kolejna licencja potwierdzona,na resztę przyjdzie jeszcze pewnie trochę poczekać.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Jedyne co zobaczyłem na tych trailerach to sidestep który teraz będzie full cancel able (pes 2008 wellkomevrybady). Jest to świetna wiadomość dla mnie, gdyż mi to strasznie przeszkadzało. Wraca też zwód drag back (pes 2006 wellkom), zapowiada się, że będę w to sporo grał, lubię przymulać i długo akcję rozprowadzać. Liczę na filtr online, aby dało się ustawiać noł top teams (barca, real, milan). Fajnie jakby powrócił trening z playstation 2 (cofanie akcji), więcej mi nie potrzeba, gra już marketingowo nie przegoni popularnością Fify, jednak przeciwników mimo to nie brakuje (zarówno offline jak i online).

 

 

edit: Fajnie jakby wróciły stare markowania, najlepiej te z pesa 4- 2008 kiedy to strzały dało się cancelować SC (to było mega OP ale nikt prawie o tym nie wiedział ;p)

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dawno tu nie zaglądałem, ani nie grałem w pes-a po kaszanie 2008r, ale jak już tu jestem to jest dobry znak że PES powstaje z kolan i po tym trajlerze mogę śmiało powiedzieć że strzały i wrzutki mnie zafascynowały, ogólnie bardzo pozytywnie może co do kiwek to tu fifka rozdaje karty w przejściu animacji, pozdrawiam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demo ma być dostępne 25 Lipca dodatkowo dziś nowy filmik będzie :) a pełna wersja 14 września czyli szybciej nawet niż FIFA.

 

While KONAMI announced the release of yet another PES 2013 video for tomorrow, July 19th, 1PM CET, they also said they would officially unveil the release date of the first demo for the game, which is expected to be put online on July 25th.

 

Meanwhile, a rumor about the full version release has emerged on twitter. Various sources announced the release to be September 14th.

Edytowane przez CeHa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...