Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

ale wydaje mi sie, że w demo2 jakoś szybciej tworzy sie akcje i sam ruch zawodnikami nie jest tak spowolniony, jak w demo1. Ogólnie dawała by rade nowa produkcja od KONAMI. może ktoś pójdzie po rozum do głowy i jednak doda im troche mocy w finalnej wersji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dalej są petardy , może nie wszystkimi zawodnikami, na pewno z ciszyli kontakt uderzenia buta z piłką i to tez może wydawać się że nie ma tego pierd...lnięcia, Dla mnie ten Pes na dzień dzisiejszy to must have ale zobaczę tez demko Fifki która w tym roku nie przynosi żadnych konkretnych zmian , typowy skok na kasę, jak będzie dalej taka przewidywalna bo schematyczność tej gry przestała przynosić mi satysfakcję to wybiorę piłeczkę ze stajni konami.

Edytowane przez Wojtas angol
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słyszeliście nowy zamysł Master League? zawodnicy zaczynaja z czarnymi butami, wraz z rozwojem kupujesz nowe buty i w ten sposob poprawiasz statsy zawodnikom. Ogolnie jakieś boosty za wygywanie meczów, nie ma treningu - można go później kupić. Jakieś pier.. japan RPG. Co oni zrobili ? Wywołało to szok na forach zagranicznych.

Odnośnik do komentarza

Głównym hasłem reklamowym FIFY jest w tym roku zerwanie z przewidywalnością. Jeżeli się uda, a Konami faktycznie z(pipi)ie jedyny fajny tryb w swojej grze, to wybiorę gałę od EA... Nie ma Seabassa, więc żaden sentyment nie trzyma mnie przy PES-ie. Dotychczas bronił się właśnie trybem ML i nieprzewidywalnością, bo ostatnio nawet pyski zawodników (czołowy atut PES-a) wyglądają lepiej w FIFIE. Czekam na demo...

Odnośnik do komentarza

Albo wyniki sprzedaży w Ameryce Płd. są tak rewelacyjne, albo Konami próbuje robić dobrą minę do złej gry i obalać argument, że ma mało licencjonowanych drużyn za pomocą lig, które obchodzą w Europie jakieś 0.0000000000000000000000000000000000000001 % odbiorców serii.

 

W tym roku sierotka marysia zgubiła jeden los i tylo MU licencjonowane z premier league :flag_of_truce:

Odnośnik do komentarza

Ograłem to najnowsze demo i muszę napisać, że za(pipi)iście się gra, niemal tak miodnie jak za czasów PES na PS2. Mocno zastanawiam się nad kupnem, we wcześniejsze PES wydane na PS3 grałem tylko w dema, bo to nie było to, tu jestem miło zaskoczony mimo, że gram jak najwiekszy n00b (patenty z czasów PS2 juz się nie sprawdzają ;P).

 

Kiedy ma wyjść demo nowej Fify?

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu odpaliłem stareeego PES6 (ta gra ma juz 6 lat o_O) zagrałem kilka meczy online (o dziwo online ma sie jak na taką starą gre baaardzo dobrze, do tego rankingi najlepszych graczy z ostatniego tygodnia/miesiaca - no miód) i.... piszcie co chcecie, ale gdyby pes robił taki postęp jaki robił od pierwszej częsci na ps2 do 6 to teraz byśmy mieli piłkę ideał. Od edycji 2008 zrobili jakiś zwrot w serii który mi nie odpowiada i mimo że edycja 2013 wydaje się bardzo spoko to dalej to nie jest to czego oczekuje:>

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Przestawic sie jest cholernie ciezko, biorac pod uwage, ze FIFA przez ostatnie lata stala sie jeszcze bardziej wymagajaca niz PES. Niestety nowa odslona znowu pokazala,jak bardzo konkurencja przez ostatnie lata poszla do przodu i jak konami od lat stoi w miejscu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

easaye PL to jakis dla mnie ortodyksyjny wyznawca Fify. Kompletnie sie go nie sluchajcie. PES 2013 daje mase radochy i fun'u, to jest to na co czekalem. Animacje sa bardzo zindywidualizowane dla poszczegolnych pilkarzy, jak np Giggsa ktory podaje w charakterystyczny dla siebie sposob lewa noga. W Fifie wszyscy poruszaja sie na jedna modle. W ogole boisko wydaje sie byc w Fifie plaska bitmapa 2d, a w dziele Konami sprawia wrazenie naturalnej plyty boiska. Nie dajcie sie omamic marketingowi EA, krol powrocil, a FIFA wyladowala tam gdzie powinna, czyli z PES 'em :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowiem powiem wam szczerze, ze w tym roku Krol wrocil smile.png ... od 2010 gralem w Fife, ale od tej edycji chyba znowu sie przezuce na PESa, a do konca mnie przekonalo dzisiejsze demo fify.... Gameplay w grze od KOnami jest o niebo lepszy niz u konkurencji wink.png... Zamowilem juz preorder fify, ale go wycofam, a raczej zamienie na Pro Evo smile.png.... MAm jeszcze takie pytanie, jak w PESie wyglada tryb na miare kariery w fifie?? WIem, ze to jest ML, ale jak on dokladniej wyglada?? Tez jest lia, puchary krajowe i europejskie ?? smile.png .... SZ gory sorry za tak noobowskie pytanie, ale po prostu chce wiedziec tongue.png

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem żadnych rażących błędów :> Chłopaki mają rację, w FIFIE zachwyca jedynie płynność ruchów i swoboda, ale już np. animacja biegu wygląda strasznie głupio - piłkarze jakoś dziwnie odrywają się od ziemi, podskakują, ślizgają się. Niby symulacja, a gra jest szybsza niż tegoroczny PES, w dodatku strasznie wkurza mnie to, że nie nie ma statystyki weak foot frequency, przez co piłkarze walą tak samo często lewą i prawą nogą - gdzie tu realizm? Zachwyca jedynie Impact Engine, ale na powtórkach i tak widać, że piłka przechodzi przez kończyny, a główkując piłkarze czasem jej nie dotykają. Bolączki PESa występują również w FIFIE. No i powiedzmy sobie szczerze, że AI w PESie jest co najmniej rok przed konkurencją, zwłaszcza w ofensywie piłkarze ustawiają się aż miło. W FIFIE urwie się góra jeden. Doceniam wygląd gry elektroników, płynność i swobodę, ale to tegoroczny gameplay Konami odpowiada mojej wizji elektronicznego futbolu. Poza tym Japończycy przywiązują większą uwagę do detali (vide 2 rodzaje San Siro z kibicami Milanu & Interu po odpowiednich stronach, czy to, że kibice na trybunach mają podstawowe koszulki, a nie te, w których grają akurat ich piłkarze - mała rzecz, a cieszy). Aha - twarze w FIFIE, te sfotografowane z 16-tu stron, robią ogromne wrażenie, niestety wciąż jest ich za mało... Obie gry są bardzo dobre, inne, o kupnie decyduje kwestia gustu. Ja wybrałem i szanuję wybór innych :)

ps - o niezmienionej od stu lat czcionce na koszulkach nie chce mi się nawet wspominać, po co EA tyle licencji, skoro stroje zwyczajnie straszą. Nie rozumiem tak głupich wpadek, podobnie było swego czasu z siatkami w bramce PESa...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pościągałem i pograłem w wersje blaszakowe i nie wiem, pomimo że przestałem nagminnie grać w gry, a przede wszystkim w piłki nożne 6-7 lat temu, to jak co roku ściągam produkty Konam oraz EA i trochę tam sobie pogrywam. Stwierdzam, że gameplay niezmiernie od lat pasuje mi bardziej w Pro Evolution Soccer i w tym roku, to znowu PES wygrywa moim skromnym zdaniem nad FIFĄ. Temu drugiemu tytułowi zawsze zazdrościłem pełnych licencji na wszystko, trybów gry oraz kawałków muzycznych, ale głębiej się zastanawiając, to stwierdzam, że niepotrzebne mi to wszystko, bo w ostateczności i tak odpalam mecz, co by radować się kopaniem gały.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Tedem360 w 100%, mimo że Pes jako odbiór optyczny wygląda słabo a fifa ma śliczne animacje piękne menu,licencje na 5000 zawodników, rozbudowane online i podobno dodatki do smartfonów, jakoś mnie to już nie rusza, znowu zatęskniłem za dawnym pesem , nie przewidywalnym , mało schematycznym i wciągającym jak magnez gameplayem. Od 09 siedziałem przy fifce i nie żałuje decyzji chodź ostatnie jej edycje zaczeły mnie nużyć. Ale nie było alternatyw bo Pes zrobił dwa kroki w tył, w 13 mogę śmiało powiedzieć że wrócili na dawne tory i otrzymają mój głos. Brawo konami liczę że w na następne generacje odzyskacie swój tron a wielkie Ea trochę uszczupli się z finansów i potraci licencje . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...