Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow 2


mr_pepeush

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dziwnego, że tylko tyle. Już przy jedynce nie było kasy na marketing. Przy dwójce pewnie nie dali wystarczająco dużo na tych wszystkich sprzedajnych recenzentów stawiających noty rzędu 9,5/10, corocznym tasiemcom, co jeszcze z 10 lat do tylu, byłyby dosłownie zeżarte przez klepanie tego samego. Poza tym nikt normalny już nie zwraca uwagi na te popłuczyny, zwane "ocenami" od wielkich stron i pism. A w szczególności, jak się weźmie za lekturę samej recenzji, z której wystawiona ocena przez recenzenta jest kompletnie nieadekwatna do treści recenzji. Tak więc, wy(pipi)ane na to, bo nowa Castlevania szykuje się na czołówkę gier AAA ostatniej generacji.

Edytowane przez Marian446
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle nie powinno być żadnych ocen, tylko tekst do czytania. Ale taki motyw nie przejdzie, bo zmusiłoby to Januszy do czytania ze zrozumieniem z wyciągnięciem końcowych wniosków. Lepiej dać super duper high spore 9,5/10 i tak sporo leniwców się na to rzuci. Wywalone na nich. Zresztą, ja już tyle crapów AAA z ocenami 10/10 grałem, że kompletnie mnie to nie rusza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli miałbym się przejmować ocenami pojedynczych serwisów to nie ograłbym 75 % tytułów przy których siedze i zacieszam miche. Już większy wniosek możnaby wyciągnąć z takiego metacritica. Osobiście jestem spokojny o tą część, troche zirytowało mnie właśnie że tak dużo materiałów powypuszczali w ostatnim okresie, wolałbym już zagrać a nie spuszczać się nad filmikami zawierającymi spojlery z gry : )

Odnośnik do komentarza

No już z Popą zdołaliśmy obczaić recenzje w CD Action, nie nastawiałbym się na raczej na 2 recenzje bo jedna to po prostu bardziej roozbudowane 3 grosze. Niestety główna recenzja łoi nową Castlevanię po dupsku równo, dodam, że jest to ocena zbliżona do tej niedokońca potwierdzonej z GameInformera. Facet mimo wszystko trochę pojechał po bandzie, nie wierzę akurat żeby warstwa audio zasługiwała na tak mało. W recenzji nie uświadczycie szczegółów dotyczących lokacji, menusów, drzewek umiejętności, oraz bestiariusza, są tylko niepokojące ogólniki. Najbardziej niepokoi mnie fakt elementów skradankowych, ktore zostały wpakowane na siłę, częstych loadingów, które zamaskowane zostały przez niekończące się podróże windami, etc. Recenzent zwraca uwagę na fakt, że w grze za rzadko dochodzi do starć z przeciwnikami chwaląc przy tym system walki, jednocześnie zaznaczając, że czasem przez 40 minut nic się nie dzieje. Na resztę minusów, które wymienił jak idiotyczna fabuła, czy obecność różnych zagadek w grze (tak to potraktowano jako wadę!) przymykam oko gdyż to już jest kwestia gustu. Przykładem jest czepianie się przez recenzenta, że czasami nie wiedział gdzie ma iść, bądź jakiej umiejętności ma użyć przy danym bossie bo gra nie podaje rozwiązań na tacy...trochę śmieszne. Znacznie bardziej sensowna jest mini recenzja w ramce, której autor zaznacza, że trzeba nastawić się bardziej na spokojną rozgrywkę w stylu Darksiders, gdzie lwią część czasu spędzimy na zwiedzaniu, szukaniu sekretów i rozwiązywaniu zagadek niż na walkach. Niestety lokacje współczesne podobno wypadły strasznie kiepsko i jak zwykle nie był to dobry pomysł (patrz DMC2)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...