Skocz do zawartości

Dead Space 3


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dema nie widzialem. Ale sama gra gniecie pomidory. O ile myslalem, ze fluorescencyjnego laboratorium z DS2 nic nie pobije, tak przy DS3 kilka razy zlapalem sie za glowe z niedowierzaniem. Grafa 10/10 i mozecie mowic co chcecie, ale jade wszystkie nowe tytuly od gory do dolu i dwuletni DS2 chyba rozyebal chyba wszystkie rzeczy, w ktore ostatnio gralem ( poza FC3), a DS3 jest jeszcze lepszy. Mowie ci, motywy gorskie przypominaly mi rendery z ME2, zwlaszcza ze mialem kombinezon N7 zalozony ;p Az mnie ciary przechodzily.

Odnośnik do komentarza

ja dopiero wczoraj obadałem demko i o dziwo bardzo mi się podobało. Zmiana otoczenia z ciemnych korytarzy zdecydowanie na plus. Nie podoba mi się uniwersalna amunicja i w sumie tyle. A oprawa A/V majstersztyk. Między DS1 a DS2 nie widziałem jakiejś dużej różnicy, natomiast DS3 to czołówka gier z widokiem z trzeciej osoby - rewelacyjnie prezentują się krajobrazy mroźnej planety

Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia co Fic po ograniu demka. Jest bardzo dobrze zarówno pod względem oprawy jak i gameplayu. Dead Space w zimowym wydaniu a poza tym dla spragnionych mrocznych zakamarków to na Tau Volantis jest przecież nie mało stacji, do których Isaac zapewne trafi w trakcie DS3. Co-op również na plus. Szczerze to gdybym miał teraz odłożoną kasę to nie wiem czy bym nie sięgnął na premierę. Na razie poczekam aż stanieje tak do stówki i na pewno się zainteresuję.

Odnośnik do komentarza

kiedy w końcu ta premiera: 8, czy 9 ?

bo wiki podaje rożne daty, a PS' Store 9 lutego?

dobra znalazłem:

 

oficjalna premiera Dead Space 3 to 02.08.2013

http://ie.playstatio.../Dead-Space™-3/

 

 

Siema,wiecie może czy DS3 bedzie na PS Store??

 

pomyślałem o tym samym, co ty.. o składce, ale nic z tego :(

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No i już po wszystkim, 16h 37m na poziomie hard. DS2 na sterydach to chyba idealne określenie dla tej gry.

 

Na plus:

- system tworzenia broni i ogrom możliwości z nim związany

- postać Carvera

- powrót starych znajomych

Hive mind i "regeneratory"

 

- świetne udźwiękowienie ale to norma w tej serii

 

In minus:

- zakończenie i mega rozczarowanie z nim związane.

karny ku.tas dla Visceral za to że nie mieli na tyle jaj żeby uśmiercić Isaaca.

 

 

Coopa nie miałem okazji sprawdzić.

 

Dead Space nr.1 nadal najlepszą częścią serii.

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Po pograniu jakieś 3h stwierdzam, że Dead Space [*]. Z(pipi)ali tą grę po całości, zrobił się z tego mass effect, a nie prawowity dead space.

 

Nie kłam. Nie grałeś nawet godziny. Po dojściu na opuszczony statek robi się z tego wykapany DS1. Ciemne korytarze, te same typy przeciwników, ten sam schemat rozgrywki. Nawet zadania są podobne. Znowu podróżujemy kolejką, naprawiamy statek. Ta gra to taki DS1+DS2 dzielone na 2. Tylko te bronie są jakieś dziwne i słabo zbalansowane.

 

Gra jest dobra i można spokojnie kupować. Jeśli ktoś po 3 odsłonie spodziewał się jakichś wielkich rewolucji to mu się chyba w (pipi)e poprzewracało. Po prostu solidna produkcja i tyle.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...