Skocz do zawartości

Dead Space 3


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Można śmiało napisać, że obecna generacja uraczyła nas bohaterami-ciapciakami. Każdy robi to co mu każą bez słowa sprzeciwu. Leć tu, teraz tam a potem wróć i nas uratuj. 
W trójce czyli prequelu Issac mówi i to dużo a nawet się gniewa, że go wszędzie wysyłają. Pewnie dlatego w jedynce odebrało mu mowę :thumbsup:

Niestety schemat misji się w części trzeciej nie zmienił. Napraw, uruchom, wyjdź, przynieś, włącz walcz itepe, itede...

Odnośnik do komentarza

Graliście w to już, że tak piszecie?xD

 

Tak szczerze to już dwójka mnie jakoś specjalnie nie zaskoczyła ale miała fajne motywy, takie jak mroczne wizje Isaac'a czy całkiem niezłe skrypty. Jak dla mnie wystarczy, żeby w DS3 było tego więcej. Na horror przestałem liczyć od pierwszych zapowiedzi.

 

Tak sobie pomysłałem, że szkoda, że Visceral nie postanowiło wprowadzić do DS3 elementów free-roam. Tau Volantis to teren, który wręcz prosi się o taką strukturę, obszar na którym jest wiele ośrodków badawczych, jakiś system fast-travel, itd. 

 

Jeśli to Ci się najbardziej podobało w dwójce to trójke możesz sobie z czystym sumieniem odpuścić.

Odnośnik do komentarza

....W trójce czyli prequelu Issac mówi i to dużo a nawet się gniewa, że go wszędzie wysyłają. Pewnie dlatego w jedynce odebrało mu mowę :thumbsup:

Widać jak grałeś (czyli wcale skoro (pipi)isz takie farmazony) co nie przeszkadza ci w wystawianiu takiej opinii :

 

 

Nie teraz.

Poczekaj na 80-100 zł. Jak grałeś w poprzednie części nic Cię nie zaskoczy.

 

Prosiłbym w swoim jak pewnie i innych imieniu aby na temat czy warto brać DS3 za pełną cenne wypowiadały się osoby które ją ograły bądź są w trakcie ogrywania.

Odnośnik do komentarza

 

....W trójce czyli prequelu Issac mówi i to dużo a nawet się gniewa, że go wszędzie wysyłają. Pewnie dlatego w jedynce odebrało mu mowę :thumbsup:

Widać jak grałeś (czyli wcale skoro (pipi)isz takie farmazony) co nie przeszkadza ci w wystawianiu takiej opinii :

 

 

>>Nie teraz.

Poczekaj na 80-100 zł. Jak grałeś w poprzednie części nic Cię nie zaskoczy.

 

Prosiłbym w swoim jak pewnie i innych imieniu aby na temat czy warto brać DS3 za pełną cenne wypowiadały się osoby które ją ograły bądź są w trakcie ogrywania.

 

Tak, najlepiej niech każdy wypowiadający się zrobi sobie zdjęcie z pudełkiem i płytą żeby była pewność, bo tak na słowo to nie ma co wierzyć.

A, że da$io nie wie co pisze to inna sprawa.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Zaraz bzdury. Może niepotwierdzone informacje? Czy przypadkiem nie przedstawia początku tego bałaganu?

Dasio o czym ty piszesz? Niepotwierdzone informacje? Skad, nigdy nie bylo zadnej mowy o DS3 jako prequelu.

 

Poza tym jak jakas gra jest prequelem to bierze nazwe podstawowa Dead Space i jakis dodatek, a nie numer. Dead Space 1 i 2 dzieja sie po sobie, ale trojka to bedzie prequel? Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza

 

Zaraz bzdury. Może niepotwierdzone informacje? Czy przypadkiem nie przedstawia początku tego bałaganu?

Dasio o czym ty piszesz? Niepotwierdzone informacje? Skad, nigdy nie bylo zadnej mowy o DS3 jako prequelu.

 

Poza tym jak jakas gra jest prequelem to bierze nazwe podstawowa Dead Space i jakis dodatek, a nie numer. Dead Space 1 i 2 dzieja sie po sobie, ale trojka to bedzie prequel? Gdzie tu logika?

 

O MGS3 słyszałeś?

Odnośnik do komentarza

 

 

Zaraz bzdury. Może niepotwierdzone informacje? Czy przypadkiem nie przedstawia początku tego bałaganu?

Dasio o czym ty piszesz? Niepotwierdzone informacje? Skad, nigdy nie bylo zadnej mowy o DS3 jako prequelu.

 

Poza tym jak jakas gra jest prequelem to bierze nazwe podstawowa Dead Space i jakis dodatek, a nie numer. Dead Space 1 i 2 dzieja sie po sobie, ale trojka to bedzie prequel? Gdzie tu logika?

 

O MGS3 słyszałeś?

Ok spoko. MGSy to nie moja bajka, ale czasami sie tak zdarza. To jest jednak wyjatek od reguly.

Odnośnik do komentarza

Na jednej stronie internetowej, która postaram się odszukać było napisane , że przedstawia wydarzenia przed wysłaniem Issaca w kosmos do Ishimury. Tyle.
Poza tym początek gry jakoś pasuje do tej, no cóż nieprawdziwej teorii. Mea Culpa.
Poza tym nie jestem na etapie pierwszych nocnych moczeń by komuś udowadniać czy grę znam lub nie. Gimbusom za dyskusję dziękuję.

Absolutnie nie zasługuje na wydane na nią 200 zł. Jak ktoś pisze, ze ta gra jest wybitna to z całą pewnością grał w małą ilość gier czego mogę tylko współczuć. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Graliście w to już, że tak piszecie?xD

 

Tak szczerze to już dwójka mnie jakoś specjalnie nie zaskoczyła ale miała fajne motywy, takie jak mroczne wizje Isaac'a czy całkiem niezłe skrypty. Jak dla mnie wystarczy, żeby w DS3 było tego więcej. Na horror przestałem liczyć od pierwszych zapowiedzi.

 

Tak sobie pomysłałem, że szkoda, że Visceral nie postanowiło wprowadzić do DS3 elementów free-roam. Tau Volantis to teren, który wręcz prosi się o taką strukturę, obszar na którym jest wiele ośrodków badawczych, jakiś system fast-travel, itd. 

 

Jeśli to Ci się najbardziej podobało w dwójce to trójke możesz sobie z czystym sumieniem odpuścić.

 

Madafakaz najwyraźniej nie ograłeś żadnej coop misji ponieważ tam właśnie takie schizy występują i wprowadzasz ludzi w błąd. Skrypty też nie najgorsze dwa najbliższe przykłady -

lądowanie na Tau Volantis czy śmierć Campos.

 

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Tak sobie mysle, ze trzecia czesc moze byc gorsza juz ze wzgledu na samo to, ze jest wlasnie trzecia gra z serii. Producenci nie chceli robic tego samego z nowymi levelami i przeciwnikami - stad nowosci typu crafting, zimowa planeta, uzbrojeni Unitolodzy. Gdyby gra byla tylko rozszezeniem poprzednich czesci to wiele osob mogloby stwierdzic, ze jest powtarzalna, ze to tylko jakis dodatek, skok na kase i takie tam. Nie gralem w trzecia czesc, ogrywam dopiero pierwsza, ale wiem jak to jest z sequelami - zdaza sie, ze bywaja gorsze, przekombinowane bo "juz nie jest tak jak wczesniej".

 

Tak to juz jest - im wiecej czesci gry, tym wiecej nowosci i zmian - nie zawsze pozytywnych, wiec nie kazdemu moze sie to podobac, trzeba jednak przyznac, ze gra musi sie trzymac konkretnych zasad i za bardzo od nich nie odchodzic - np. nowy, zmieniony REsident Evil jest przykladem odejscia od pierwotnych zalozen gry, nie jest juz survival-horrorem tylko bardziej gra akcji.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Timmy nie gram w ogóle w kooperacji ,  więc może masz rację z tymi schizami.  oby, bo to może choć trochę uratować ten tytuł.

co do skryptów to zdania nie zmienię, na kolana nie powalają niestety,

 

ogólnie nie można powiedzieć, że gra to crap bo to nadal dość solidna gra akcji. w drugą stronę nie można bronić na siłę tego tytułu , tylko dlatego, że to DeadSpace...

Odnośnik do komentarza

skrypty napewno nie sa gorsze niz w 2 czesci(dla mnie lepsze),bardzo fajne miesjcami plynne przejscia od cutscenek do wlasciwej gry cos na wzor uncharted 2  czy MP3,skonczylem narazie ok polowe gry i wydaje sie dluga tymbardziej jesli robi sie zadania opcjonalne.Sniezne klimaty ala "Cos",sporo czasu w przestrzeni kosmicznej napewno jest to najbardziej urozmaicona czesc.Jak ktos chce miec trudniej czy mniej zdrowia itd da sie to pewnie zalatwic odpowiednim poziomem trudnosci,trybami ktore odblokowuja sie chyba po przejsciu,grafika bardzo dobra,gra raczej nie jest straszna ale napewno jest klimatyczna i trzyma w napieciu w pewnych momentach,1 czy 2 czesc tez straszne nie byly,tez bylo sporo akcji a strach jesli wystepowal to bazowalo to raczej na swietnych dzwiekach,odglosach co w tej czesci tez wystepuje.Problem moze byc taki ze to juz nie jest nic nowego i ktos kto gral w poprzednie czesci jest na to przygotowany i to tyle,kto nie gral nigdy w zadna czesc bedzie czul sie tak samo  jakby w 2008 gral w DS tyle ze bez tylu efektownych skryptow.Dla mnie napewno jes to dobra gra,jakbym mial ocenic po 1 polowie bylaby to mocna 8.Jak ktos bedzie ocenial DS 3 czysto jako gre,a nie jako wydumane niespelnione marzenie(wiadomo bylo ze survival to nie bedzie od poczatku)to nie powinnien byc zawiedziony

Odnośnik do komentarza

grajac na survival mialem moment w 5 rozdziale z ktorym nie moglem sobie zupelnie poradzic. okolo 10 razy powtarzalem akcje, takze juz wiem ze na hardcore trzeba sie dobrze przygotowac, tym bardziej ze nie ma save'ow   :wallbash:

 

chociaz moze ktos wpadnie na jakis glitch  wkrótce i nie bedzie az tak zle ;)

 E: to jest zart mlody.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...