Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie ma żadnych lagów w multi - gra chodzi jak złoto.

 

A FFA jest MEGA. Chociaż jestem leszcz jakich mało, to rozgrywka sprawia mega frajdę.

 

Nie pamiętam jak było w poprzednich Girsach, bo grałem tylko chwilę na samym początku, ale podoba mi się, że nie ma żadnego głosowania na mapy w FFA i najwyraźniej jadą wszystkie po kolei. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mazzeo, a grałeś na listach VIP czy tych normalnych? Bo u mnie jak gram na zwykłych listach to dojeżdżanie do ścian trwa przynajmniej 2x dłużej niż to co widzę u ciebie na filmiku. Często nie widzę nawet animacji dojeżdżania, postać jakby dobiega do osłony. Mógłbym podejrzewać że to wina mojego neta, ale nie sądzę bo wszystkie inne gry działają dobrze. Nawet jak hostuję w GoW1 to hamburgery nie uciekają i rzadko narzekają na lagi (chyba że dostaną bęcki to oczywiście od razu leci negatywna ocena i wiadomość "shity connection" :P)

 

PS. 

I koleś w 1:56 drugiego filmiku jak kolega wcześniej zawrócił uwagę, takie "zjadanie" kul przez przeciwnika zdarza mi się przynajmniej kilka razy w meczu. Gnasher jest całkiem randomowy przez to, raz ubije normalnie na jeden strzał, a zaraz walę w kolesia ze 4 strzały i dalej nic.

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do czasu gry. Poziom Hardcore (w sam raz jeśli chodzi o trudność) w 2 osoby, 107 gwiazdek, wszystkie odtajnione misje (fajna rzecz, wymusza inne podejście i czasem wprowadza coś zupełnie nowego) i 30 COG Tagów bez poradnika - wyszło nieco ponad 7 godzin. Czyli niezbyt długo, ale też nie jakoś niesamowicie krótko.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Wiecej wad niż plusów. Juz tak nie ciągnie do grania jak poprzednie części. Myślałem że te oceny to z kosmosu ale ta gra to bardzo bardzo średniak. Kupowanie xpa za kasę chore. Większość zmian kompletnie do bani. Zamiast dopracować to co w 3 z(pipi)ali to bysmy dostali majstersztyk. W ogóle jak na premierę malo ludzi online. People can Fly niestety przerost formy nad treścią. Jak ktoś chce kampanię w COOPie to cały dzien mam wolny i dodawajcie mnie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gra jest bardzo dobra. Pierniczenie takie. Jedni piszą, że za dużo zmian, a inni, że za mało. Można tylko ręce rozłożyć w geście politowania. 

 

PCF wykonało kawał dobrej roboty, wystarczy powiedzieć, że jest to chyba najbardziej wyróżniająca się ze wszystkich części tak pod względem kampanii jak i multi - wielu to się nie będzie podobać, ale uznanie, dla studia, że mieli odwagę tym razem wiele rzeczy zrobić inaczej. Judgement nie jest prostym zamiennikiem dla Gears of War 3 - Survival to nie Horda 2.0, Overrun to nie Bestia, FFA pierwszy raz w serii, a kampania z DM i elementami Hordy ma swój unikalny charakter.

 

Do minusów bym zaliczył, że jest zdecydowanie mniej humorystycznych docinków i fakt, że przez zmiany jakie wprowadza Overrun i Survival jest podział map między tymi trybami a FFA i w standardzie będzie po 5 map do każdego z nich.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...