Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Taki hardkor jest? A ja chcę z kumplem na kanapie przejść :P

We dwóch powinno być łatwiej bo zawsze boty zbiorą połowę obrażeń. Ale coop we 4 na insane to naprawdę jest masakra. 

A w pojedynkę nie jest źle...właśnie już udało mi się przejść 3 akty na inasne i póki co zdobyłem wszystkie gwiazdki i zrobiłem odtajnione misje. Niektóre sceny potrafią dać w kość, ale trzeba być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza

Będziecie mieli większe szanse niż czterech dziada ginących na zmianę. Nawet na forum OnlineCenter przyznali, że Insane to czysta masakra. Oczywiście później stosowali myk z tylko jednym zawodnikiem na Insane. Kampania na HC może być, ale wtedy robimy wszystko inne jak ktoś już wspomniał.

Odnośnik do komentarza

Będziecie mieli większe szanse niż czterech dziada ginących na zmianę. Nawet na forum OnlineCenter przyznali, że Insane to czysta masakra. Oczywiście później stosowali myk z tylko jednym zawodnikiem na Insane. Kampania na HC może być, ale wtedy robimy wszystko inne jak ktoś już wspomniał.

Nie no, my gramy dalej na Insane we trójkę. Myk z wychodzeniem użyliśmy ze trzy czy cztery razy do tej pory (czasówka z gazem, obrona w Akademii i coś w czwartym na pewno). Jest masakra, ale ciśniemy póki nie mamy dosyć. Obrona plaży była ciekawa, ale Paduk czasem coś pomoże :D We czwórkę, bez choćby jednego bota, nie wyobrażam sobie grania tego.

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

idzie dlc i ida zmiany
 

Free DLC Available 3/29 : Execution, New "Haven" Map, & Title Update Info


 

 

DLC Update


  • The first DLC pack and Title Update for Gears of War: Judgment is dropping a few days early. Tomorrow, (Friday, March 29) in fact!
  • The pack includes a new multiplayer map called Haven and the fan-favorite mode Execution.
  • We have created special playlists for Haven and Execution which will feature 2 XP for a limited time. VIP pass holders will receive 3 XP within that playlist for a limited time.
  • IMPORTANT: You must download the DLC pack directly from the Xbox 360 dashboard or add it to your download queue via Xbox.com. The dialogue box prompting you to download the pack in-game is not functioning properly and will be fixed as soon as possible.



Title Update Details

  • Various dedicated server improvements.
  • Players no longer get stuck in the main menu background after playing three random matches.
  • Locusts no longer spawn at the second E-Hole on the first wave of Island.
  • Players will no longer get stuck inside of a Boom Shield that has been planted by an enemy player.
  • Players will no longer able to look down the scope with a Markza while holding a Meat Shield.
  • If a Locust destroys an objective at the same time the timer runs out in OverRun using Mercy rules, the match will not end early.
  • Fix for exclamation points not disappearing after viewing an unlocked character.
  • While holding a Meat Shield you will only need to tap B to melee.
  • The Meat Shield will now drop if you switch to the snub.
  • The “Spray and Pray” ribbon can now be earned in the first round.
  • If the Boom Shield is disabled in weapon swap you will no longer see the icon in Tac-Com.
  • You will now earn the Team Savior ribbon for reviving three individual teammates in a single life.
  • Players can no longer chainsaw another player while holding the Boom Shield.
  • Improvements to the Hammer of Dawn targeting.
  • You will now see XP tallies between matches.
Odnośnik do komentarza

W ogóle fascynuje mnie hammer of dawn, jak oni to zrobili że przez 7 lat ta broń jeszcze nie działa tak jak należy i często się gdzieś zacina, nie chce namierzać lub przestaje łapać sygnał po 2-3 piknięciach. I to działo się w każdej części Gearsów, bez wyjątku...na szczęście nie jest to jakiś duży problem, ale po prostu tak rzuciło mi się w oczy. 

I nie widzę poprawek, które bym chciał żeby wprowadzili. Mam nadzieję że w kolejnych TU się pojawią.

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

Emmm, ja nie wiem gdzie mam ściągnąć ten tryb. Łatka sama się zainstalowała, ale reszty nie mogę nigdzie znaleźć. Szukam z poziomu dasha.

Podobno wcześniej był tryb już do pobrania, ale zniknął. Osoby, które zdążyły pobrać i tak nie mogą zagrać bo zniknęła play lista z menu :D. Podobnież jest coś związane z tą ostatnią aktualizacją dasha zabezpieczającą przed piratami :P.

Odnośnik do komentarza

 

Emmm, ja nie wiem gdzie mam ściągnąć ten tryb. Łatka sama się zainstalowała, ale reszty nie mogę nigdzie znaleźć. Szukam z poziomu dasha.

Podobno wcześniej był tryb już do pobrania, ale zniknął. Osoby, które zdążyły pobrać i tak nie mogą zagrać bo zniknęła play lista z menu :D. Podobnież jest coś związane z tą ostatnią aktualizacją dasha zabezpieczającą przed piratami :P.

 

aha, ciekawe

 

tryb już jest.

Odnośnik do komentarza

Tryb egzekucji mi się spodobał...fajnie że tempo gry w tym trybie jest porównywalne do tego z GoW1, tj. runda trwa rzadko powyżej 2min. O ile w GoW3 dosyć szybko odpuściłem sobie tryby warzone i egzekucje ze względu na kampienie, lancowanie i wyczekiwanie z obrzynem gdzieś za rogiem przez wątpliwie skillowych graczy i czekanie jakieś 4min. aż runda się skończy bo obydwaj pozostali przy życiu gracze bali się opuścić swoje kryjówki...tak tutaj jest całkiem przystępnie, dynamicznie i momentami podobnie jak w GoW1...brakuje jeszcze tylko symetrycznych mapek :). I wreszcie można się znowu poznęcać nad obalonym przeciwnikiem :D. Egzekucja breechshotem jest świetna ;), brakuje tylko wyrywania ręki i okładania nią przeciwnika. I szkoda że nie pokusili się o jakąś bardziej wymyślną egzekucję gnasherem bo ta jest taka...mało satysfakcjonująca. I chyba nie da się zrobić zwykłego curbstompa?

 

I się pochwalę, dziś pękła kampania na insane ze wszystkimi odtajnionymi misjami i trzema gwiazdkami. Ostatni boss to masakra...jeden mały błąd i wszystko od początku. Polecam na niego zaopatrzyć się w Retro, idzie nieco sprawniej niż ze zwykłym lancerem.

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

Sam zrobiłem...moim zdaniem jest łatwiej. Ew. jedna osoba do pomocy wystarczy...boty może są czasem wkurzające i przeszkadzają, ale w niektórych scenach są niezastąpione. Ściągają na siebie tickery, w miarę nieźle idzie im walka na shotguny i często też biorą na klate bloodmounty. Do tego misja gdzie możemy używać tylko tasaków bez pomocy botów jest chyba nie do przejścia. Paduk mi się zablokował na jednej z przeszkód a Sofia z Colem odwalili całą czarną robote, kiedy ja siedziałem na tyłach i załatwiałem jakieś pojedyncze wretche ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...