Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Gra jest bardzo dobra.

 

 

.

79 na MC to nie jest bardzo dobra.

 

W tej skali to taki mocny dobry i nic wiecej.

 

Mendrolina Zwei.

 

Wracaj do tego średniaka GT5, na którego czekałes 5 lat, heh.

Odnośnik do komentarza

Kampania nie jest długa, ale gra się przyjemnie. Multi jest niestety dość okrojone jeśli chodzi o tryby i ilość map, ale od strony technicznej dopracowane i gra online sprawia dużo frajdy. Nawet jeśli Judgment nie stanowi do końca kolejnej pełnoprawnej części Gearsów to nadal bardzo dobra gra, pod warunkiem nastawienia się na granie online Gnasherem.

Odnośnik do komentarza

Kampania nie jest długa, ale gra się przyjemnie. Multi jest niestety dość okrojone jeśli chodzi o tryby i ilość map, ale od strony technicznej dopracowane i gra online sprawia dużo frajdy. Nawet jeśli Judgment nie stanowi do końca kolejnej pełnoprawnej części Gearsów to nadal bardzo dobra gra, pod warunkiem nastawienia się na granie online Gnasherem.

 

przecież online to tylko gnash/longshot, lance i inne kupy to dla lamusów.

 

@codename weź wyp'ierdalaj do cw z tymi metakupą, czy ktoś z działu XO wbija do tematu god of war:wstąpienie i pucuje się, że nowy kratos też ma ledwo 80%? 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No i przeszedłem całą kampanię razem z Aftermatch - grając w to ostatnie człowiek sobie uświadamia jak odmienne Judgement jest chociażby od Girsa 3.

 

Koniec końców - Paduk to prawdziwy komediant :P No i podoba mi się wątek z Sophią, ale nie będę spoilerować.

Odnośnik do komentarza

Pokłosie jest za(pipi)iste, śliczne i grywalne (szczególnie 2 czapter). Reszta singla bardzo średnia. Do multi już przywykłem. Dużo zmian, w tym kilka na spory minus. Podoba mi się możliwość wspinania i zeskakiwania z platform oraz szybkie ciskanie granatami. No i połączenie tarcza + strzelba potrafi dać nieźle w kość (ludziki jeszcze nie ogarniają jak sobie z tym radzić).

Odnośnik do komentarza

Kurczę, może mapek jest mało, ale gra się miodnie na multi. Aż się na Season Passa skusiłem, bo z przyjemnością spędzę z online tej gry więcej czasu i ciekaw jestem nowości jakie mają dorzucić. Oczywiście lepiej, jakby te zmiany były od razu na płytce, na ale co zrobić. Zwykle i tak nie kupuję tego typu pakietów, raz się można szarpnąć.

Odnośnik do komentarza

Odniosłem wrażenie, że ta gra miała praktycznie zerowy marketing i generalnie jest traktowana przez Micro po macoszemu. Jak obejrzałem filmiki i videorecki, to dla mnie to mission pack. Nie grając w to mam wrażenie, że to jak potężne DLC do trójki :) Warto kupić dla singla? Jedynka i dwójka (najlepsza część) mi się podobała, trójka już trochę przynudzała.

Odnośnik do komentarza

Dziś o ósmej (20:00GMT+1), kampania, Insane, wszystkie gwiazdki, wszystkie Declassifed Missions, możliwie wszystkie COG Tagi, browary, super zabawa i ciekawe wyzwanie. 

 

Ekipa:

 

1. Yap

2. MaZZeo

3. Bartezoo

4. Dave Czezky

 

Pasuje? Jeśli nie to proszę o info bo trzeba będzie szukać kolejnego łowcę.

Odnośnik do komentarza

Odniosłem wrażenie, że ta gra miała praktycznie zerowy marketing i generalnie jest traktowana przez Micro po macoszemu. Jak obejrzałem filmiki i videorecki, to dla mnie to mission pack. Nie grając w to mam wrażenie, że to jak potężne DLC do trójki :) Warto kupić dla singla? Jedynka i dwójka (najlepsza część) mi się podobała, trójka już trochę przynudzała.

Dla singla samego? Na pewno nie za pełną cenę.

Odnośnik do komentarza

Dziś o ósmej (20:00GMT+1), kampania, Insane, wszystkie gwiazdki, wszystkie Declassifed Missions, możliwie wszystkie COG Tagi, browary, super zabawa i ciekawe wyzwanie. 

 

Ekipa:

 

1. Yap

2. MaZZeo

3. Bartezoo

4. Dave Czezky

 

Pasuje? Jeśli nie to proszę o info bo trzeba będzie szukać kolejnego łowcę.

 

count me in

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Voytec: To jest Xbox 360 - to nie jest tak, że jak ludzie grają w jedną grę, to nie ma ruchu w innej  ;)

 

Nie będzie problemu, tym bardziej, jak już pisałem, że obie te gry nie są w stanie zastąpić siebie nawzajem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Dziś o ósmej (20:00GMT+1), kampania, Insane, wszystkie gwiazdki, wszystkie Declassifed Missions, możliwie wszystkie COG Tagi, browary, super zabawa i ciekawe wyzwanie. 

 

Ekipa:

 

1. Yap

2. MaZZeo

3. Bartezoo

4.

 

Pasuje? Jeśli nie to proszę o info bo trzeba będzie szukać kolejnego łowcę.

 

count me in

You've already been counted in. For you it's "there's no way around it" situation mate.

 

Potrzebujemy jeszcze jednego. DonAnabolik, piszesz się?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dziś o ósmej (20:00GMT+1), kampania, Insane, wszystkie gwiazdki, wszystkie Declassifed Missions, możliwie wszystkie COG Tagi, browary, super zabawa i ciekawe wyzwanie. 

 

Ekipa:

 

1. Yap

2. MaZZeo

3. Bartezoo

4.

 

Pasuje? Jeśli nie to proszę o info bo trzeba będzie szukać kolejnego łowcę.

 

count me in

You've already been counted in. For you it's "there's no way around it" situation mate.

 

Potrzebujemy jeszcze jednego. DonAnabolik, piszesz się?

 

NikoBe jest chętny, ale jeszcze po 18 napisze czy na 100%

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...