Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

No proszę Was.
Nigdy nie widziałem tak wielkiego opóźnienia w grze.
Obecnie to najgorsze multi w tym roku, pozostaje liczyć na singla.

Co jest słabe?
Możesz posłać 6 strzałów z shootgana i nic się delikwentowi nie stanie, dosłownie będzie miał pełne życie.
Ta gra to random, potrafią walić mi w stopę jak jestem za osłoną i zaliczać jako heady 0_o
Jak można to było tak skopać? 
Klasy? są (pipi)owo wyważone.

Preorder odwołany.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zdunek chyba myślał, że to będą klasy jak w Call of Duty, że bez różnicy, którą wybierzesz, a i tak każdy będzie mieć karabin i walić na pałę :P

 

Trzy serie rozegrałem i widać było jak na dłoni, że procentować będzie "masterowanie" klas i zgranie drużyny. Podejrzewam, że 3 miechy po premierze świeżaki będą miały w tym trybie totalny hardkor, bo przeciwko drużynom, gdzie ze 3 osoby będą ze sobą stale grać, to nic nie da się wyciągnąć bez uber komunikacji.

 

PS. Co do nagrywania dema, to używajcie tego programu: http://www.xboxmb.com/horizon/

 

Ten pierwszy jest jakiś trefny, nagrywa pliki, których konsola później nie widzi :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem mi się średnio podobało. Miałem mega laga (2 sekundy po strzale ciało się rozrywało i pokazywało mi punkty za killa). Dodatkowo praktycznie zawsze locuści wygrywają. Jak już odblokują te lepsze postacie to ludzie nie mają najmniejszych szans praktycznie. Strasznie też mi sie nie podoba to, że niby strzelam z shotguna w gościa, a ten jakby mu się nic nie działo po przyjęciu 4 strzałów z metra na klatę mnie zabija i idzie dalej. Może to wina lagów, a może gry. Pogram dłużej to zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

piszcie wrazenia, bo nie wiem czy warto isc do sklepu po konsole.

 

Demo to tylko jedna mapa i Overrun. Dużo, dużo za mało żeby cokolwiek powiedzieć. Albo się napalisz na ten tryb albo nie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No nie wiem, ja teraz grałem, prawie 11 tys. graczy w obiegu teraz jest i jakiś specjalnych lagów nie uświadczyłem.

 

Generalnie to Overrun miodzio. Żeby tylko ludzie patrzyli co inni robią.

 

Rozwalają mnie akcje jak gościu idzie Maulerem z tarczą i się wycofuje bo ktoś od frontu do niego strzela jak może osłaniać drogę tym co idą za nim itp. :P Ogarnięta ekipa i można ostro kosić.

 

A co do tego, że "zawsze" Szarańcza wygrywa - o to chodzi, Szarańcza ma przewagę i chodzi o to by jak najdłużej wytrzymać ich napór, niektórym ekipom prawie się udaje odeprzeć w drugiej albo pierwszej fali atak, ale przeważnie i tak klepią glebę bo Szarańcza ma zwyczajnie większy potencjał - później wygrywają ci, którzy najkrócej atakowali i najdłużej się bronili.  

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przecież dema z DVD to padaka - wszystko się ładuje 3x dłużej - sprawdź ten filmik co Mazz dał wyżej, to samo demko i goście walą heady jak szaleni, z lagami by nie dali rady. Opóźnienie zawsze jakieś jest, ale nie tak jak mówisz. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kiedyś ściągnąłem demo Forza 3 i nagrałem na DVD - ekran startowy tak długo się mielił na płycie, że mogłem sobie iś obiad zrobić, heh.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Demko najlepiej zgrac na karte pamieci, dysk twardy , ewentualnie dobry pendrive. Dema z dvd sa ogolnie prawie,ze niegrywalne, a co dopiero jakies multi, Zdunek, troche przesadziles :) zgraj na dysk i po sprawie.

Malo jest ludzi z naszych okolic, wiecej ze stanow sie za to wzielo, 19 marca demko wychodzi, wiec wtedy bedzie mozna poszalec na normalnych polaczeniach.

Jako fan gow, glownie pierwszej czesci uwazam,ze demo jest nadzwyczaj srednie, to juz nie gow. Tryb taki na sile i nie ma tego , co roznilo girsy od poprzednich gier. przykladow brak active reload. Ogolny brok powera, emocji... zwykle granie po kolei i wieksza przewaga locustow w tym trybie, jak ktos kuma i sie wezmie z druzyna, to cogi pekaja jak boty na easy. Co do strzalow, tez przyznam random, nieraz sie strzela i nie zeby to wkurzalo, ale nie mozna zabic, a nieraz lecisz shot za shotem i robisz pod rzad kilka kili  jednym shotem w tej samej rundzie, tego samego meczu.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Rozegralem na szybko dwa mecze i wydawaly mi sie strasznie chaotyczne. Nie mam na mysli, ze zle bo Gearsy maja to do siebie, ze trzeba nad nimi dluugo posiedziec bo inaczej ni chu*a nic nie wychodzi. Ogolnie to zagrywalem sie w 3ke swojego czasu do upadlego (jak na moje nastawienie do multi) i bylo podobnie. Ogram pelna wersje i mam nadzieje, ze mnie wessie jak swojego czasu GoW3 (do ktorego chyba swoja droga wroce).

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

recenzje

 

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/gears-of-war-judgment
 

9.2/10 from IGN


Quote: People Can Fly is exactly what Gears of War needed. The Bulletstorm developer brings a bold new energy to Epic Games’ excellent (but overly familiar) action series. It presents such refreshing and disruptive ideas to Gears of War: Judgment's campaign that it has an effect comparable to the original’s in 2006. During the introduction, the sights are almost impossibly beautiful. Halfway through, I realized this is the best third-person shooter around. By the end, it's clear that it’s paving a path other developers could (and hopefully will) follow.

9/10 from Destructoid


Quote: Gears of War 3 was still a great little game, but represented the kind of step down indicative of a series that's running out of steam. Gears of War: Judgment puts paid to that impression, proving there's plenty of vitality in Epic's flagship yet; provided it's willing to try some new spins on its established formula. OverRun alone is worthy of praise, but there's just so much stuff going on in this package, there's something for all followers of the series. A few of Judgment's experiments may not be as fondly received as others, but overall it's hard to complain about a game that tries so much, and succeeds in almost all its endeavors.

4.5/5 from Joystiq


Quote: Whether it's multiplayer or single-player, Gears of War: Judgment proves that, for all of the series' trademark spectacle and flair, it all boils down to executing simple combat concepts well. A diligent approach to ensuring that no two encounters are the same keeps it from ever feeling stagnant or like a waste of your time. You're always moving, constantly pushing through the next enemy stronghold, never sure of what you'll face, and it's always harrowing.

4/5 from GamesRadar
Quote: Judgment evolves the franchise, giving it a strong, new identity without diminishing the events of the original trilogy. Declassified Missions are a brilliant concept that are executed in a great way, and the new multiplayer modes are worthy successors to Horde. Gears of War: Judgment tells a story that didn't really need to be told about a time that didn't need explanation, but it does it so well you'll be happy to take a trip back in time for a quick trial.


3/5 from GiantBomb
Quote: Despite my feelings that Baird is the most extraneous character in the Gears universe and a general feeling after Gears 3 that I was completely done with this franchise, Judgment is still a good time. It doesn't let its story get in the way of its action, and the declassified modifiers had me playing Gears in ways that I normally wouldn't, making for a more interesting challenge than the typical difficulty settings offer. But the lack of maps just sucks every last bit of life out of the multiplayer, regardless of its new modes.


3/5 from Rev3Games

 

ogólnie z tego co widzę sporo pochwał odnośnie odświeżonego multi, jako wadę zarzuca się to co nowemu god of warowi czyli brak nawiązań do oryginalnej trylogii i to że gra mało wnosi do uniwersum.

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,13581291,Gears_of_War__Judgment___recenzja.html?bo=1#opinions Chyba pierwsza polska recka, przejście w 6h na dzielnym graczu (czyli dla prawdziwych mężczyzn będzie to może 7h na hardcore/insane) + 1,5h Aftermath, całkiem spoko,

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...