Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Ten pierwszy film jest już stary.

 

Miło że MS już zawuażył wyciek i wrzucił aktualizację konsoli.

 

 

 

Muzyka w tle to motyw przewodni Judgment - zayebisty <3

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Jak ogladnalem tego singla to gra mi sie bardziej widzi niz 3jka, z tego co tu wychodzi i pokazuje klimat, to 3jka wyglada jak domowe przedszkole.
W tym mroku wlasnie jest prawdziwy klimat gow :)
Do tego muzyka w menu naprawde dobra, zmienili tak duzo
np zmiana broni przyciskiem Y, czy granat przyczepiajacy sie gdy sie na kogos rzuci, ale nie zmienili tego co gadaja podczas strzelania, a to juz sie troche przejadlo przez 7 lat.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Widzę potencjał w tym multi, ale gdzie u licha są Locusty? Wiem, powtarzam się od momentu kiedy świat się dowiedział o ich braku, ale nie potrafię tego zrozumieć. Nie chcę tego zrozumieć. Tylko darmowe DLC w przyszłości uratuje niesmak i bolączkę załatwiania własnych kumpli z kampanii. Debilizm.

Widziałem na razie tylko jeden zwiastun kampanii i to wystarczy. Kolejne wrażenia będą już tylko z rozgrywki właściwej za miesiąc.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Po godzinie grania kilka słów o Multi:

 

+ nareszcie można zeskakiwać z dużej wysokości

 

+ można się wspinać , wchodzić na rożne stopnie ( duży przełom dla Multi)

 

+ granaty dostępne spod lewego Trygera

 

+ mapy są większe niż w GOW3, można zabłądzić

 

+ akcja dzieje sie na kilku poziomach jednocześnie, np jazda wagonikiem i ostrzał z góry ... w MULTI! masakra

 

 

- BRAK EGZEKUCJI, dobicia wroga WTF?!

 

- mało trybów w multi

 

- tylko 4 mapy w multi (24 w GOW3)

 

- uboga liczba postaci 9, 5 odblokowanych na starcie (34 w GOW3)

 

- cukierkowa grafika

 

- deathmache ludzie vs ludzie a gdzie Locusty?

 

 

 

 

 

Na tle GOW3 gra wypada bardzo blado pod względem opcji , map, postaci etc, aczkolwiek wiem że to era DLC itp.

 

 

 

Jest progres, ale i są duże minusy typu BRAK EGZEKUCJI

 

Jako że GOW3 wyciskało 110% mocy/pamięci z  X360 to w GOW:J musieli coś dużego usunąć 

z gry/gameplayu  (np. egzekucje i Locustów) aby dorzucić coś nowego - np. większe mapy, wspinaczka i zeskoki,

ulepszona fizyka szczątków ciał.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Po godzinie grania kilka słów o Multi:

 

+ nareszcie można zeskakiwać z dużej wysokości

 

+ można się wspinać , wchodzić na rożne stopnie ( duży przełom dla Multi)

 

+ granaty dostępne spod lewego Trygera

 

+ mapy są większe niż w GOW3, można zabłądzić

 

+ akcja dzieje sie na kilku poziomach jednocześnie, np jazda wagonikiem i ostrzał z góry ... w MULTI! masakra

 

 

- BRAK EGZEKUCJI, dobicia wroga WTF?!

 

- mało trybów w multi

 

- tylko 4 mapy w multi (24 w GOW3)

 

- uboga liczba postaci 9, 5 odblokowanych na starcie (34 w GOW3)

 

- cukierkowa grafika

 

- deathmache ludzie vs ludzie a gdzie Locusty?

 

 

 

 

 

Na tle GOW3 gra wypada bardzo blado pod względem opcji , map, postaci etc, aczkolwiek wiem że to era DLC itp.

 

 

 

Jest progres, ale i są duże minusy typu BRAK EGZEKUCJI

 

Jako że GOW3 wyciskało 110% mocy/pamięci z  X360 to w GOW:J musieli coś dużego usunąć 

z gry/gameplayu  (np. egzekucje i Locustów) aby dorzucić coś nowego - np. większe mapy, wspinaczka i zeskoki,

ulepszona fizyka szczątków ciał.

To prawda nawet można to odczuć kiedy na ekranie jest porządna rozwałka.

No cóż informacje nie napawają optymizmem.Ale mam nadzieje że piraci mają jakąś wersje alpha czy beta i finalny produkt który ukarze się w marcu będzie o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Wszystkie multiplayerowe odznaki
http://www.youtube.com/watch?v=6PTFfrcI0ZA

 

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie tu muzyka dostaje uznanie, w 2 i 3 byla jakas taka niecharakterystyczna, leciala sobie i tyle.. a tu kawalki zapadaja w pamiec :) ten wyzej jak i np glowny motyw
http://www.youtube.com/watch?v=1lUXPG3_1WM

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Czyli sprawdza się to co było wcześniej - 6 map w grze + 2 darmowe w DLC.

 

PS. No i tryb gry z egzekucjami :)

 

Nie, razem z tymi dwoma mapami będzie 10, na starcie będzie 8 map, 4 mapy do FFA/TDM/Domination i 4 mapy do Overruna.

 

Co i tak jest żałosną trochę ilością.

 

btw odkryłem jedną rzecz, na jtagowanych konsolach ludzie znaleźli postać do multi, która ma być ekskluzywna dla pracowników Epica, trochę od czapy bo bardziej chyba ona pasuje do Unreala niż do gearsów :lol:

 

70450e4a86f78.png

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Czyli sprawdza się to co było wcześniej - 6 map w grze + 2 darmowe w DLC.

 

PS. No i tryb gry z egzekucjami :)

 

Nie, razem z tymi dwoma mapami będzie 10, na starcie będzie 8 map, 4 mapy do FFA/TDM/Domination i 4 mapy do Overruna.

 

Co i tak jest żałosną trochę ilością.

 

btw odkryłem jedną rzecz, na jtagowanych konsolach ludzie znaleźli postać do multi, która ma być ekskluzywna dla pracowników Epica, trochę od czapy bo bardziej chyba ona pasuje do Unreala niż do gearsów :lol:

 

70450e4a86f78.png

 

To normalna ilość map dla jakiejkolwiek gry z multi.

 

I WTF? Co to za stwór?? 

Odnośnik do komentarza

 

The VIP Season Pass for “Judgment” will be available at launch for

1600 Microsoft points, providing players with a more than 20 percent

discount across a broad range of content, including six multiplayer

maps, two new modes and nine exclusive unlocks.

The VIP Season Pass is the only way you can score a permanent double

XP boost as well as a cache of exclusive armor and weapon skins, and it

is your only chance to get a jump on the competition with exclusive,

early access to all Game Add-on multiplayer maps. With the VIP Season

Pass you will get:

  • Two upcoming Game Add-on Packs that include six multiplayer maps, two new modes, and new weapon and armor skins
  • Early access to Game Add-on multiplayer maps so you can be the first to play
  • A permanent double XP boost to accelerate your ascent through the ranks
  • Five exclusive weapon skins and four exclusive armor skins
Odnośnik do komentarza

2xXP? Poyebało kogoś tam? Czyli jak to będzie wyglądało w meczach? Niskie noty, ale XP więcej od tego kto zagrał lepiej? Ja rozumiem parcie na pieniądze, ale to rozbój w biały dzień.

 

Ale przecież z tego XP nic nie ma oprócz rangi, skinów broni i postaci więc chyba raczej ch'uj z tym. (zresztą raczej wezmiesz season pass pewnie :D

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Za ile to stoi? Ładnie zostałem wydymany przez "mój" sklep. Nie dość, że cena spadła u nich do 179 zł to jeszcze nie mają zakichanych steelbooków dla człowieka, który domaga się satysfakcji.

 

Z tą rangą i XP może być różnie. Można przecież dostawać sweetaśne skórki i wzory zbroi, a dlaczego ktoś ma mieć to wcześniej ode mnie dzięki podwójnemu XP? <sarkazm>

Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli sprawdza się to co było wcześniej - 6 map w grze + 2 darmowe w DLC.

 

PS. No i tryb gry z egzekucjami :)

 

Nie, razem z tymi dwoma mapami będzie 10, na starcie będzie 8 map, 4 mapy do FFA/TDM/Domination i 4 mapy do Overruna.

 

Co i tak jest żałosną trochę ilością.

 

btw odkryłem jedną rzecz, na jtagowanych konsolach ludzie znaleźli postać do multi, która ma być ekskluzywna dla pracowników Epica, trochę od czapy bo bardziej chyba ona pasuje do Unreala niż do gearsów :lol:

 

70450e4a86f78.png

 

To normalna ilość map dla jakiejkolwiek gry z multi.

 

I WTF? Co to za stwór?? 

 

W GOW3 w podstawce/darmowych było 13 map (w tym 3 doszły później, wraz z pierwszym DLC) - do gry w każdym trybie. 

To w sumie będzie tylko 16 map ? - mało; w GOW2 było ich 29, a w GOW3 jest 25. Coraz mniej dostajemy za coraz większą kasę.

Pytanie: (zwykła) HORDA będzie w grze?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli sprawdza się to co było wcześniej - 6 map w grze + 2 darmowe w DLC.

 

PS. No i tryb gry z egzekucjami :)

 

Nie, razem z tymi dwoma mapami będzie 10, na starcie będzie 8 map, 4 mapy do FFA/TDM/Domination i 4 mapy do Overruna.

 

Co i tak jest żałosną trochę ilością.

 

btw odkryłem jedną rzecz, na jtagowanych konsolach ludzie znaleźli postać do multi, która ma być ekskluzywna dla pracowników Epica, trochę od czapy bo bardziej chyba ona pasuje do Unreala niż do gearsów :lol:

 

70450e4a86f78.png

 

To normalna ilość map dla jakiejkolwiek gry z multi.

 

I WTF? Co to za stwór?? 

 

POST DO KASACJI !

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...