Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Panowie, tu są chyba dwie nowe bronie? Jedna wali pojedynczymi pociskami - taka snajpa bez zooma, a druga wali serią, no chyba, ze jest to ta sama broń, ale z dwoma alternatywnymi trybami.

 

Żeby tylko Hordę dali do gry pliiiiis plis plis plis

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kur...jest i retro i obrzyn. Jak się przyjrzeć na pierwszym gameplayu pod koniec filmiku na pasku gdzie pojawiają się fragi widać że ktoś kogoś z obrzyna zabił.

Jakoś nie kupuje mnie multi w GoW: Judgement...jest to zupełna przeciwność tego za co tak bardzo pokochałem multi w Gear'sach. Grę pewnie i tak zamówię przedpremierowo bo jako fan serii nie mogę odpuścić, ale w tej chwili dużo bardziej jestem zainteresowany kampanią i tym co wniesie ona do historii w uniwersum GoW'a.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kolega wyżej właśnie ubolewa, że więcej DLC do GoW3 nie będzie.

 

Z drugiej zaś strony te co wyszły troszkę zr#chały nasze dupska, bo kiedyś coś takiego (prócz Raam's Shadow) można by było znaleźć na płycie. Uczą nas cieszyć się możliwością dania im więcej pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurza, że przez Judgementa (który może być fajną grą) olali multi Gow3. Dopiero co minął rok od premiery, a DLC już nie będzie... Ja bardzo bym się cieszył z nowych mapek. W GoW:J jestem ciekaw fabuły itp., ale jeśli chodzi o multi to GoW3 się jeszcze nie przejadło:)

No właśnie zauważyłem że populacja noobów w GoW3 się zmniejszyła. Teraz częściej trafiam na lepszych graczy i często gram z tymi samymi osobami. A epic zyebało z DLC bo za szybko je wydali. I po za tym jeden dodatek fabularny, który jest fajny, ale nie wyjaśnił kilku pytań które pozostawiła 'trójka', zostawia pewien niedosyt. A co do Judgement to na tę chwilę oczekuję tylko naprawdę dobrej kampanii. Multi traktuję jako ciekawostkę raczej nie sądzę abym spędził z tą grą tyle godzin co z poprzednimi częściami.

Odnośnik do komentarza

Główne założenia gry zostaną niezmienione, ale gra musi być dopieszczona jak trójka gdzie multi wciągnęło nawet takiego antydeathmatchowego nooba jak ja. Najważniejsze tryby to Warzone, KotH, Horda i czasem Guardian. Reszty nie potrzebuję choć takie elementy playlisty jak One Shot, One Kill są zawsze mile widziane. Do tego zacna kampania, która na pewno urwie dupsko i pozamiatane. nie ma mnie na długie dnie i noce.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jesteś w mniejszości z takimi poglądami. Więcej DLC XD

 

Ano, bo wiesz, mam w tej grze już tyle godzin w multi, że gdybym przeliczył wydane złotówki na nią na godziny to wyszłoby bardzo tanio:) Nawet Skyrim tyle nie wytrzymało:p Może to wynika też z tego, że mam 7 osób, które znam na żywo (w tym moją dziewczynę) i z którymi mogę pogrywać w multi, prywatnie albo publicznie:) Z resztą dodatkowe mapki nikomu by nie zaszkodziły, jak ktoś nie gra to po co miałby kupować. Chyba, że ktoś ma problem z "o matko, nie mam 100% achievementów, bo wyszło DLC z achievementami":) Ja nigdy seriously 3.0 nie będę miał, ale żyję, bo gra sprawia mi frajdę:P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Będzie trailer na VGA

 

http://epicgames.com...deo-at-vga-ten/

 

a w grze pojawi się młody Marcus i Dom (przynajmniej w multi)

 

 

 

2134Marcus_W_Hammerburst_01jpg-550x0.jpg

6648Dom_W_Hammerburst_01_smalljpg-550x0.jpg

 

 

Aha, ponoć pancerze dla postaci z multi (Locustów też) można dowolnie zmieniać, coś w stylu Halo Reach/Halo 4.

 

I ciekawostka - wg głosowania czytelników IGN nowe Gearsy są najbardziej oczekiwaną grą 2013 (bardziej niż GTA V czy The Last of Us).

 

I kolejna, chyba najważniejsza i najlepsza informacja

 

NIE BĘDZIE SAWED OFFA W MULTIPLAYERZE

 

FUCK-YEAH.gif

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...