Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Mi będzie brakowało aktywnego przeładowania. Dla mnie to część strategii. Ładujesz aktywa na początku rundy, ale kosztem amunicji, której masz tylko 16 sztuk, mowa oczywiście o shocie. Przylepianie granatów do ścian...nie lubiłem tego patentu. W trójce i tak mało kto korzysta bo jest mało użyteczny. I na koniec przyczepianie granatów po trafieniu nim w przeciwnika...dla mnie bomba. Zapisałem sobie sporo powtórek z Halo 3 jak udało mi się w jakiś ciekawy sposób przyczepić granat do wroga...jest to naprawdę satysfakcjonujące.

A i celownik widoczny przez cały czas :/. Też trochę lipa, ale cóż...sporo osób i tak robi sobie "kill dot'a", czyli kropkę na środku ekranu co pomaga przy celowaniu co jest swego rodzaju oszustwem, a tak każdy będzie to miał w zestawie...pół na pół.

Odnośnik do komentarza

hmm czyli ponownie cud ,miód i orzeszki .... jak przed premierą GoW3 .... a później wiemy jak było na multi :).

 

A co było bo nie wiem, mam 82 level (bardzo blisko ostatnich skrzydeł) i dalej mam frajdę :P

 

Chyba że o retro ci chodzi bo to jedyne do czego się przyczepić można.

Odnośnik do komentarza

hmm czyli ponownie cud ,miód i orzeszki .... jak przed premierą GoW3 .... a później wiemy jak było na multi :).

 

A co było bo nie wiem, mam 82 level (bardzo blisko ostatnich skrzydeł) i dalej mam frajdę :P

 

Chyba że o retro ci chodzi bo to jedyne do czego się przyczepić można.

Chwalisz się czy żalisz tym/na ten lvl ??? :D :D :P

Już nie pamiętasz jak "płakałeś" (z resztą jak większość ,ja również :P ) ze obrzyn za mocny , ze lag za duży .... ze retro przesadzone :).Moło to idiotycznych sytuacji było /jest gdzie ładujesz typa z gnasha w plecy ,a gość robi sobie reolada i ci łeb urywa jednym pierdnięciem ?

 

Owszem wszystko wygląda ładnie i interesująco ,ale pamiętajmy to tylko przedpremierowe prezentacje jestem ciekaw ile z tego faktycznie znajdzie w fullu .. no i czy nie wyskoczą znowu z przesunięciem premiery gry jak to było z GoW3 .Miło by było pobrać w Betkę jaką ...

Ja na spokojnie do tego podchodzę bez zbędnej podniety ,wolę się zaskoczyć mile niż przeliczyć

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy czasu obrzyn mi nie obrzydził gry, retro sporo bardziej ale i tak gram dalej :) I nie pamietam zebym narzekał na lagi, na 2600 meczy zlagowanych meczy miałem może... 20?

 

Ja bynajmniej nie podchodzę do tego z podnietą, powiem więcej, dla mnie Judgment to nie będzie sequel do Gearsów 3 jeśli chodzi o multi. Traktuje go jako coś innego po prostu, coś co nie ma zastąpić IMO najlepszej gry do multi na iksie jakim jest Gears of War 3 właśnie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie z Gears'ami 3 jest tak że dobrze jest czasem odpocząć od tej gry. Ostatnio miałem z miesiąc przerwy bo golda nie przedłużałem i teraz po powrocie gra mi się niesamowicie przyjemnie. Na Judgement też nie złapałem hajpu, ale i tak biorę w dniu premiery bo to Gearsy. Pamiętam jak przed premierą 'trójki' śledziłem wszystkie newsy, czytałem forum Epic...analizowałem trailery krok po kroku. Do GoW:J podchodzę z dystansem, już mnie tak nie jara...a najlepsze multi na X'a to GoW1 ;).

Odnośnik do komentarza

Nadchodzi miód!

 

http://www.youtube.com/watch?v=dsIn-N3OZ0E&feature=g-subs-u

 

http://www.youtube.com/watch?v=EScpxWOFFxY&feature=g-subs-u

 

http://www.youtube.com/watch?v=0u1nz_SR54M&feature=g-subs-u

 

i ostra kupa

 

 

nie ogarniam co to ma być to FFA, wszystko jest szybsze, podnoszenie broni, poruszanie się, zabijanie etc a w Overrunie wszystko jest po staremu.

 

Oby tylko FFA było tak pokraczne, inaczej [*]

 

EDIT: zapowiedzi wychodzą

 

http://uk.ign.com/articles/2012/12/12/gears-of-war-judgments-campaign-will-break-you

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy ja wiem czy szybciej, może trochę. Tak czy siak świetne materiały.

 

PS. Na moje oko jeszcze trochę podkręcili model zniszczeń postaci, latające części rąk, głowy i nóg chyba bardziej rzucają się w oczy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

PS. Na moje oko jeszcze trochę podkręcili model zniszczeń postaci, latające części rąk, głowy i nóg chyba bardziej rzucają się w oczy.

 

No to już jest potwierdzone że fizyka flaków w tej części została ulepszona :D

 

Artykuł Joystiqa i Kotaku

 

http://www.joystiq.c...eeps-score-for/

http://kotaku.com/59...rs-next-edition

 

nowa broń - snajperka automatyczna (Marshka) i granatnik z pociskami, których moment wybuchu możemy kontrolować (Boomshka)

 

marzka_booshka_850x850.jpeg

 

kolejny karabin powtarzalny z ostrzem, to zapewne broń locustów - Breechshot

 

gowj-breechshotconcept.jpg

 

 

gowj-breechshotrender.jpg

 

nowe granaty

 

grenades_850x535.jpeg

 

i przeciwnicy... dość dziwni

 

Rager_850x469.jpeg

 

Ten z prawej to ten szarżujący typek z trailera. Z lewej natomiast... wygląda jak zwyczajny Locust, który odpuścił siłownię i wciąganie Mutant Massa LOL

 

Screen z multi, dość ciekawy

 

gowj-ffastreets.jpg

 

widać tu ewidentny podział na drużynę niebieską i czerwoną (nie będzie już locustów?), a gracze mają w posiadaniu dwie "ciężkie" bronie, tak jak zawsze było w Gearsach. W tym trybie FFA tylko jedną główną broń można posiadać + pistolet. Mój wniosek jest taki, że ten screen potwierdza na istnienie klasycznego multi.

 

troszkę bullshotów

 

gowj-spmansion01.jpg

 

gowj-spmansion02.jpg

 

gowj-spmansion03.jpg

 

gowj-spmuseum01.jpg

 

gowj-overrunjunkyard.jpg

 

i concept arty

 

gowj-conceptmansionelliott.jpg

 

gowj-conceptmansionyard.jpg

 

gowj-conceptmuseumoldtown.jpg

 

gowj-conceptshibboleth.jpg

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

"W tym trybie FFA tylko jedną główną broń można posiadać + pistolet. Mój wniosek jest taki, że ten screen potwierdza na istnienie klasycznego multi."

Bullshit, zamiast pistoletu możesz podnieść jakiś inny rodzaj broni (co innego że można w tej części nosić tylko dwa rodzaje broni, nie ważne jakiej, nie ma podziału na karabiny i pistolety bo zmiana broni jest pod Y). Oglądałem gameplaye na GT. I będzie boomshield + lancer/gnasher czy inna broń, normalnie w multi. I bronie startowe można zmieniać tj. wybrać rodzaj granatu i karabin (Lancer, Retro, Hammerburst, Classic Hammerburst, Gnasher, Marshka).

"Z lewej natomiast... wygląda jak zwyczajny Locust, który odpuścił siłownię i wciąganie Mutant Massa LOL"

Rager, tak się nazywa nowy przeciwnik. Będzie też dostępny jako klasa w Overrun. Jego bronią jest Breechshot, a umiejętnością specjalną wejście w szał, gdzie biega i okłada wszystkich pięściami ;).

Edytowane przez barcelona fan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrząc na te screeny myślę sobie...JA CIĘ PIER#OLĘ!! ALE BĘDZIE RZEŹNIA!! Dokładnie tego oczekuję po serii - jazdy, sieczki i dekapitacji. Oooj czuję, że spędzę przy tej grze długie miesiące młócąc jak najęty.

 

Klasyczne multi będzie na bank bo fani inaczej sobie gry nie wyobrażają.

Odnośnik do komentarza

"W tym trybie FFA tylko jedną główną broń można posiadać + pistolet. Mój wniosek jest taki, że ten screen potwierdza na istnienie klasycznego multi."

Bullshit, zamiast pistoletu możesz podnieść jakiś inny rodzaj broni (co innego że można w tej części nosić tylko dwa rodzaje broni, nie ważne jakiej, nie ma podziału na karabiny i pistolety bo zmiana broni jest pod Y). Oglądałem gameplaye na GT. I będzie boomshield + lancer/gnasher czy inna broń, normalnie w multi. I bronie startowe można zmieniać tj. wybrać rodzaj granatu i karabin (Lancer, Retro, Hammerburst, Classic Hammerburst, Gnasher, Marshka).

 

W takim razie sorry za błąd :P jeden z gości z Epica uspokoił mnie pisząc na forum że narazie przedstawiają nowe tryby i to jeszcze nie wszystko odnośnie multi. Klasyczne COG vs Locust musi być.

 

"Z lewej natomiast... wygląda jak zwyczajny Locust, który odpuścił siłownię i wciąganie Mutant Massa LOL"

Rager, tak się nazywa nowy przeciwnik. Będzie też dostępny jako klasa w Overrun. Jego bronią jest Breechshot, a umiejętnością specjalną wejście w szał, gdzie biega i okłada wszystkich pięściami ;).

 

Normalnie Locustowy Hulk :D Możesz podać źródło tego bo nie doczytałem nigdzie o tym?

 

EDIT: dobra mam, nie obejrzalem do końca tego filmiku z overrun, ten nowy typek jest od 17:30

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bez kitu :D Tak patrzę i mówię, że to wygląda tak jakby te łańcuchy miały powstrzymać jego muskulaturę przed nagłym przykakowaniem, a tu nagle nadmuchał się :D

 

No i oczywiście to nie są dwaj nowi przeciwnicy tylko jeden i ten sam, tylko na materiale z kampanii nie było widać jego przemiany. Dobrze, że to nie kamikadze.

 

Nie no ta część zapowiada się świetnie :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Czas najwyższy. Niepokoi mnie jednak ten cały tryb FFA. Wydaje mi się, że może być tam za duży chaos gdzie dwóch będzie atakowało trzeciego strzelającego do czwartego, który będzie próbował zdjąć piątego. Poza tym jeśli ktoś postanowi sobie usadowić się gdzieś w pobliżu spawn'u broni to może wyciągać kolesi pojedynczo przy każdej próbie jej podniesienia. Będzie wiele przypadkowych zgonów.

Nowe rodzaje Locust'ów znaczą również, że w następnych stadiach wojny musiały wyginąć/zostać wybite. Widzę potencjał w tej rasie, która "goes berserker". Może wprowadzić spore ożywienie do OverRun'u.

Odnośnik do komentarza

gowj-breechshotrender.jpg

(pipi)! Takiej bzdury jak żyję jeszcze nie widziałem. Czy te patałachy widziały kiedys na oczy/trzymały w dłoniach broń? Imbecylom, którzy to wymyslili przymocowałbym do kałacha sierp i kazał z tego strzelać, więcej pomysłów nie przyszłoby im do głowy.

A piła łańcuchowa wbudowana do karabinu jest ok? Stary to są GEARSy nie CoD czy BF takie rzeczy są dozwolone...

Miecze na łańcuchu w serii God of War? WTF?

TO JEST TYLKO GRA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...