Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

gowj-breechshotrender.jpg

(pipi)! Takiej bzdury jak żyję jeszcze nie widziałem. Czy te patałachy widziały kiedys na oczy/trzymały w dłoniach broń? Imbecylom, którzy to wymyslili przymocowałbym do kałacha sierp i kazał z tego strzelać, więcej pomysłów nie przyszłoby im do głowy.

 

tumblr_mdrtv1lHI21qjmoh7.gif

Odnośnik do komentarza

gowj-breechshotrender.jpg

(pipi)! Takiej bzdury jak żyję jeszcze nie widziałem. Czy te patałachy widziały kiedys na oczy/trzymały w dłoniach broń? Imbecylom, którzy to wymyslili przymocowałbym do kałacha sierp i kazał z tego strzelać, więcej pomysłów nie przyszłoby im do głowy.

 

aleosohozi? Można normalnie trzymać tą broń przecież.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem wcześniej dodać. Wreszcie w czwartej odsłonie serii wpadli na pomysł zmiany broni podczas biegu.

 

Jakby jeszcze dali możliwość biegu z włączoną piłą oraz wszystkie tryby (także) z radarem (jak w FPSach)

+ szczelanie z obu stron ciała + dowolną konfigurację klawiszy (do ustawienia w menu) to by był "komplet" .

Odnośnik do komentarza

Hmm widać Epic ma na celu spjerdolenie multi.

 

Na tą chwilę żaden tryb nie ma kładzenia na glebie (tzn że trybu Execution też nie ma?).

 

e89269edc5c38.gif

 

niezły szitstorm http://forums.epicga...sus-Multiplayer

 

edit: sprostowanie (choć nie wyjaśniające wszystkiego) http://www.joystiq.com/2012/12/14/epic-clarifies-lack-of-down-but-not-out-in-gears-of-war-judgm/

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem wcześniej dodać. Wreszcie w czwartej odsłonie serii wpadli na pomysł zmiany broni podczas biegu.

 

Jakby jeszcze dali możliwość biegu z włączoną piłą oraz wszystkie tryby (także) z radarem (jak w FPSach)

+ szczelanie z obu stron ciała + dowolną konfigurację klawiszy (do ustawienia w menu) to by był "komplet" .

Ale że zmiana broni podczas biegu to jakiś krok w stronę casuali? Moim zdaniem to zmiana na plus...więc nie czaję czemu ironizujesz w komentarzu.

Ja bym w ogóle zaczął narzekać że cokolwiek robią. Najlepiej jakby po prostu skopiowali GoW'a 1 cztery razy i wydawali co kilka lat, albo nie...najlepiej co roku...albo nie niech po prostu robią nowe mapki...albo nie niech zrobią jedną mapkę i niech po prostu zmieniają na niej porę dnia/roku czy kolorystykę.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem wcześniej dodać. Wreszcie w czwartej odsłonie serii wpadli na pomysł zmiany broni podczas biegu.

 

Jakby jeszcze dali możliwość biegu z włączoną piłą oraz wszystkie tryby (także) z radarem (jak w FPSach)

+ szczelanie z obu stron ciała + dowolną konfigurację klawiszy (do ustawienia w menu) to by był "komplet" .

Ale że zmiana broni podczas biegu to jakiś krok w stronę casuali? Moim zdaniem to zmiana na plus...więc nie czaję czemu ironizujesz w komentarzu.

Ja bym w ogóle zaczął narzekać że cokolwiek robią. Najlepiej jakby po prostu skopiowali GoW'a 1 cztery razy i wydawali co kilka lat, albo nie...najlepiej co roku...albo nie niech po prostu robią nowe mapki...albo nie niech zrobią jedną mapkę i niech po prostu zmieniają na niej porę dnia/roku czy kolorystykę.

 

To NIE BYŁA ironia - pisząc "... to by był "komplet"" miałem na myśli że jak wprowadzą te zapowiedziane zmiany + te o jakich

piszę, to będzie KOMPLET zmian jakie chcę aby gra była (prawie) idealna.

Odnośnik do komentarza

Jest coraz lepiej

 

Introduction of Red and Blue COG Teams, removal of locusts.

 

"DelHoyo said fans didn’t love playing as the locusts, so they took them out of the competitive game, and replaced them with red and blue COG teams."

 

Aha, zapewne dlatego miesiącami najpopularniejszymi tematami na forum Gearsów 3 było wrzucenie postaci Skorge'a i Cyclopsa do multi.

 

Do ch.uja jak można grać w multi jak nie ma warczenia locustów i co, już żadnemu wojakowi nie wyrwę łapy ze stawów i nie będę nią napjerdalał mu po łbie? Po(pipi)ło ich na maxa.

 

W ogóle o jakich fanach oni pjerdolą? Fani którym się nie podobają Locusty w multiplayerze to nie są fani Gears of War.

 

Czerwoni i niebiescy Cog, brak padania na glebę, zapewne zwiększenie znaczenia karabinów w grze - to Gears of War czy jakieś pedalskie Uncharted?

 

13c557083def8.gif

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

:D a był taki cud ,miód i orzeszki .....

W ogóle o jakich fanach oni pjerdolą? Fani którym się nie podobają Locusty w multiplayerze to nie są fani Gears of War.

 

Czerwoni i niebiescy Cog, brak padania na glebę, zapewne zwiększenie znaczenia karabinów w grze - to Gears of War czy jakieś pedalskie Uncharted

Słuchaj żadni fani ich nie obchodzą oni to mają w (pipi)e ... gra się ma podobać casualom a jak im się podoba to jest duży sale a co za tym idzie dużo zielonych .... i nie ma tu sentymentów .Czy gra bedzie się podobała starym wyjadaczom ,fanom serii olał ich ma być kasa kasa kasa .

 

Ciekawe co do premiery jeszcze wymyślą :D

Odnośnik do komentarza

:D a był taki cud ,miód i orzeszki .....

W ogóle o jakich fanach oni pjerdolą? Fani którym się nie podobają Locusty w multiplayerze to nie są fani Gears of War.

 

Czerwoni i niebiescy Cog, brak padania na glebę, zapewne zwiększenie znaczenia karabinów w grze - to Gears of War czy jakieś pedalskie Uncharted

Słuchaj żadni fani ich nie obchodzą oni to mają w (pipi)e ... gra się ma podobać casualom a jak im się podoba to jest duży sale a co za tym idzie dużo zielonych .... i nie ma tu sentymentów .Czy gra bedzie się podobała starym wyjadaczom ,fanom serii olał ich ma być kasa kasa kasa .

 

Ciekawe co do premiery jeszcze wymyślą :D

 

I kolejny developer który myśli że robiąc coś pod casuali coś wskóra. Te Gearsy akurat nie mają szans na pobicie sprzedaży trójki. Sama data premiery, brak Marcusa, numerka w tytule + parę innych rzeczy nie pomoże w dobrej (jak na Gearsy) sprzedaży. Myślę że sprzeda się gdzieś połowa tego co Gearsów 3, a jak dalej będą sypać tymi super niusami to nawet tyle nie będzie bo zwyczajnie tru fani się odwrócą.

 

No i jak to ma ukłon w stronę casuali to ja nie wiem. Chyba tylko jakieś zniewieściałe typki nie lubiły Locustów. Przecież wszystko było jasne, żołnierze vs potwory, czerwoni vs niebiescy (nawet tworzyła się poświata na dalszej odległości na modelu gracza by łatwiej odróżnić), dobrzy vs źli, na ch.uj to zmieniać? A teraz co, będą czerwoni Cog vs niebiescy Cog, normalnie jak w Halo, jest to bez sensu tymbardziej jak gra jest czasowo osadzona parę dni po Emergance Day.

 

Uwielbiam locustów w MP, jakby była taka opcja w grze to bym ustawił że zawsze mnie dodaje do drużyny Locustów.

 

I co teraz, rozkurwię komuś łeb gnasherem i co, mam nie słyszeć tego?

 

http://www.youtube.com/watch?v=HyrL2nIWYBI&list=HL1355588101&index=3

 

To spoko, w takim razie zostaje przy trójce :]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie wlasnie bawi to przypadanie sie casualom, tak jakby mialo to pomoc w lepszej sprzedazy. Wystarczy popatrzec na gry Bethesdy I Bioware. Ci drudzy, oczywiscie pod wplywem debili z EA upraszczaja coraz bardziej produkcje, z kolei Bethesda zawsze od chu.ja statystyk I wielki swiat ktorego nie ogarniesz przy 3 posiedzeniach. Efekt? Skyrim czy Fallouty osiagaja wyniki w okolicach 10 milionow, Mass Effecty czy Dragon Age - dwa razy mniej.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

- kod na Gears of War

- trial na 48h

- dodatkowy epilog do Gears of War 3

- dwa dodatki do gry?

 

PEqr.png

 

Któryś z kumpli dostanie ode mnie w prezencie pierwszego Girsa i triala na 48h :P

 

Ciekawe o co chodzi z tymi dwoma darmowymi dodatkami - pewnie jakieś paczki skinów.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wielu myślało że kolejne po Raam's Shadow DLC do Gearsów 3 to będzie właśnie ten etap z Bairdem i Cole'em którzy są nieobecni w 4 i 5 akcie gry.

 

Kod na pierwsze girsy milusi, sprezentować można komuś albo puścić na allegro <polaczek>

 

6 map multi, dwa tryby? dwie "darmowe" mapy? xD

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie chodziło o dwa nowe tryby. A map będzie 8 z czego dwie pewnie będzie trzeba ściągnąć albo odblokować z sieci - coś jak z darmowymi paczkami aut do Forza 4. W reklamach fajnie wygląda, że niby coś za darmo dostajesz.

 

Fajna niespodzianka z tym epilogiem, każdy fan Girsów i tak kupi Judgement i nie będzie trzeba dodatkowo płacić za DLC do trójki.

 

Kod na Girsa mi wisi bo i tak ograne lata temu, ale fajnie będzie komuś w prezencie dać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...