Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie wiem o co kaman ale odpaliłem stream na GT i tam ten trailer jest obcięty o jakieś 20 sekund chyba O_o

 

EDYTA: Ten sam fragment co wyżej wkleiłem na VGA trwał ledwie 16 sekund XD Nie wiem o co chodzi. Na VGA niby wycieli praktycznie cały gameplay to skąd ten fragment co wyżej wisi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Generalnie co nowego na tych filmikach:

 

- nowy karabinek z zoomem

- "mini berserkery"

- i chyba ten wielki opancerzony stawonóg to nowa jednostka

 

Suma sumarum zapowiada się świetnie, płonące i walące się miasta itp. Trochę jak miks klimatu jedynki z rozmachem trójki :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Aż musiałem sobie sprawdzić w gearsopedii czy nie ma tego wytłumaczonego :P Ni chu chu, nigdzie nie ma na to wyjaśnienia, wiadomo tylko, że jedynymi samicami są Berserkery, Królowa wygląda jednak trooooszkę inaczej :)

Odnośnik do komentarza

Zebrałem najciekawsze rzeczy

 

Najważniejszy przeciwnik w Judgment nazywa się Karn

 

b0fnF.jpg

 

Na tych dwóch zdjęciach widać dobrze nowy karabin/snajperkę

 

MQlfR.jpg

 

ZtWz9.jpg

 

Tarcza + Lancer zapewne tylko w kampanii

 

PpTZ8.jpg

 

Rzut granatem co od dawna wiadomo będzie teraz błyskawiczny bez wybierania go na d-padzie

 

sQiZJ.jpg

 

I jeszcze parę ciekawostek

 

1. Podnoszenie broni następuje teraz automatycznie bez wciskania X

 

2. W grze widoczny jest permamentny celownik, bez przybliżenia również, znika on jedynie kiedy jesteśmy za osłoną.

 

3. HUD został poprawiony dzięki czemu widzimy ile mamy amunicji w obecnej jak i zapasowej broni.

 

4. Granaty w Judgment dobrze rzucone przyklejają się do przeciwników tak jak plazmowe granaty w Halo by wynagrodzić graczy z dobrą celnością i wyczuciem.

 

5. Nie można już przyklejać granatów do ścian.

 

6. Śmierdziel nie zatrzymuje już graczy podczas wybuchu, ale za to zadaje większe obrażenia na większym obszarze.

 

7. Retro Lancer na tą chwilę jest w multi ale zadaje mniej obrażeń, również waląc z kolby.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam fanem przylepiaczy granatów do ściany nie jestem. W Gearsach 2 one strasznie irytowały i promowały kamperkę, w trójce były sporo znerfowane. Nie będę płakał za nimi. A to że dobrze rzucone będą się przylepiać to dobry motyw.

 

Na tym trailerze widać obrzyna który wali dwoma pociskami po kolei ale wygląda że ma sporo mniejszą moc. Zobaczymy co z tym zmienili.

 

I jeszcze dwie rzeczy

 

1. Wyrzucono stopping power.

 

2. Wyrzucono active reload.

 

IMO te dwie rzeczy spowodują zmniejszenie znaczenia karabinów w multi.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Na minus brak aktywnego przeładowania i celownik zawsze widoczny na ekranie. Na plus zdecydowanie powrót klimatu jak z najlepszych momentów jedynki i dwójki. To mnie cieszy, bo w zakończeniu trylogii nie odczuwałeś tego tak bardzo charakterystycznego dla pierwszych dwóch części zaszczucia i brudu. GoW 3 był moim zdaniem zbyt sielankowy, a tu widząc powrót do cięższego klimatu, mnie to bardzo cieszy : >

Odnośnik do komentarza

automatyczne podnoszenie broni chyba nie jest dobrym pomysłem, w multi często spotyka się obok siebie kilku typa i zostają po nich blisko siebie rozrzucone bronie wymieszane z flakami, no chyba że ten ficzer dotyczy tylko singla ale i tak mi nie pasuje.

 

Chodzi tu tylko o amunicję do aktualnie posiadanych broni... będziesz po prostu ją zbierał amunicję z pola automatycznie bez schylania się przyciskiem "x".

 

Sorry za wprowadzenie w mały błąd.

 

Na minus brak aktywnego przeładowania

 

Myślę że nie jest to taki głupi pomysł, bo wyklucza sytuację w stylu "WTF położył mnie jednym shotem z 3 metrów", zmniejszy randomowość starć gdzie każdy będzie miał równe szanse z pociskami o tej samej mocy.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...