Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Przecież Bulletstorm wygląda miejscami jak kopiuj wklej z Gears of War. Judgement wygląda zupełnie inaczej. Po screenach niektórych widać, że styl może być unikalny na skalę serii, niektóre miejscówki wyglądają jak zabudowa przedwojennej Polski :P

 

Zauważyliście, że piłowanie przyspieszyli?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dziwna sprawa. Najważniejsza osoba obok Bleszinskiego stojąca za gearsami, Rod Fergusson, opuścił Epic by wspomóc Irrational i Bioshocka Infinite (który ponoć ma sporo problemów)

 

Cliff-Bleszinski-Rod-Fergusson-Fate-Of-Carmine-Gears-Of-War-3.png

 

szkoda. Może ta informacja o Chmielarzu z wczoraj nie była taką bzdurą, jakieś przetasowania w Epic są.

Odnośnik do komentarza

by wspomóc Irrational i Bioshocka Infinite (który ponoć ma sporo problemów)

 

Weź nie strasz.

 

Nie straszę, poczytaj w internetach :) Dwóch czołowych pracowników odeszło.

 

Sytuacja z Bioshock Infinite przypomina Prey 2 - koncept pokazany na E3 zachwycił, ale stworzenie tytułu od początku do końca sprawia wiele problemów. Pierwotna wizja przerosła twórców, kiedy przyszło co do kodowania gry.

 

Ponoć pokazówka z E3 2011 to była wydmuszka, czyli identycznie jak Prey 2.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu: nie zdziwię się jak Adrian Chmielarz ma właśnie zastąpić Roda Fergussona jako producenta Gears of War i przeniesie się do ich siedziby w Carolinie.

 

Taki wniosek mi się nasuwa po wydźwięku komentarza, jaki Adrian umieścił.

Odnośnik do komentarza

Zdania na Epic Forums są podzielone, ale większość opowiada się za wywaleniem RL i SO z multi. Osobiście aideungywejfak czy zostaną czy nie.

 

Dziwne jest odejście kluczowych osób z Epic czy PCF w takim momencie. Adrian mówi, że GoW J jest już niemal kompletne i jego odejście nic nie zmieni, ale coś tam się u nich dzieje. Może chcą dla marketingu znów wstawić Cliffy'ego przed kamery co by sprzedał produkt, ale nie ma to sensu w przypadku serii Gears of War kiedy wszyscy wrzeszczą "TAKE MY MONEEEEEEEY!!!". No i Rod Fergusson też podziękował...dziwne.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Free 4 All w Girsie :)

 

Jeżeli do tej pory jedyną rzeczą, która powstrzymywała Cię przed skosztowaniem wybornego trybu wieloosobowego w grach opowiadających o bojach ludzkości z Szarańczą był brak chętnych do współpracy znajomych, to w marcu powinno się to zmienić. Wtedy bowiem na półki sklepowe trafi Judgment, który ma być bogatszy o możliwość gry „każdy na każdego”. Koniec zatem z obwinianiem o porażkę kolegów z drużyny – twórcy wreszcie zadbali o tryb dla samotników preferujących poleganie wyłącznie na własnych umiejętnościach.

Odnośnik do komentarza

Zabawne, bo parę tygodni temu widziałem na forum epica temat odnośnie takiego trybu i sporo osób klikło za, w tym ja. Nigdy nie myślałem o tym, ale rzeczywiście, w Gearsach może to podpasować :)

 

btw

 

gearsjudgment-ffa.jpeg

 

oxm1112cover.png

 

okładka z listopadowego numeru pokazywana pod koniec sierpnia, kogos chyba tu poyebało

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ten gameplay śmierdzi mi tym systemem klasowym na co ja mówię

 

qK2o5.gif

 

No wygląda to jak kolejne DLC, nawet te medale są takie same, mam nadzieję że jednak się z zreflektują i połączą to jakoś z Gearsami 3, z szacunku dla ludzi którzy nabili maxa w GoW3 i nie chcą robić tego samego w Judgment :F

 

A ta nowa broń kozak (lepszy jak boltok <3) szkoda że retro jest którego ponoć miało niebyć

Odnośnik do komentarza

Mówię tylko o multi. Overrun to jedna sprawa, ale cały versus multi zapewne nie będzie się niczym różnił od Gearsów 3. Jak już wspomniałem - medale te same, postacie te same (+ pare nowych), bronie te same (+ 1 nowa), jedynie nowe mapy są nowe. Czyli nic czego nie można wrzucić do DLC. A tryby gry można sobie poprzestawiać w ustawieniach playlist, co robi to Epic regularnie.

 

Toż nie mówię że to nie jest pełnoprawna gra, po prostu irytuje mmnie że mając 351 level w Gearsach i mając całkiem niedużo do seriously 3.0 będę musiał się przerzucać na praktycznie te same multi. Nie podoba mi się takie dzielenie społeczności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...