Skocz do zawartości

maciucha

Senior Member

maciucha

Uuu koledzy kupiłem tableta pierwszy raz w życiu (najtanszy z oferty Apple iPad 11 A16) i od teraz prenumerata psxe już chyba tylko w cyfrze. Świetny komfort czytania bez maski gazowej banderas

kanabis

Be fit or die tryin'

Odpowiedziano

No tablecik to tablecik. Najlepsze jak typy z jakimis 5 calowymi telefonikami pytaja po co mi tablet jak mam telefon xD

Shen

Patroni

Odpowiedziano

przecież miesięcznik od roku nie ma żadnego zapachu, bo Perez zmienił drukarnie. Tylko specjale mają aromat, bo nadal je drukują w poprzednim miejscu.

maciucha

Senior Member

Odpowiedziano

Trochę mają! No i to czekanie nie wiadomo ile jeśli się nie buli za InPost. Jeszcze 4 numery a potem już tylko cyfra. Nie mam tego już gdzie składować, a wyrzucać po przeczytaniu nie mam psychy. Pdfki na tablecie to dobry kompromis.

maciucha

Senior Member

Odpowiedziano

@kanabis po godzinie klikania na tablecie wziąłem do ręki telefon i nie wierzę jakie to jest małe i jak długo mogłem się tak męczyć xd

kanabis

Be fit or die tryin'

Odpowiedziano

Podobno sa zwierzeta co na telefonie filmy ogladaja xD

maciucha

Senior Member

Odpowiedziano

Ekhm balon

Shen

Patroni

Odpowiedziano

No z tym miejscem to fakt, od 300 numeru mam na chacie, a reszta w kartonach w piwnicy. Czasem jakiś retro numer wygrzebie, jak przechodze jakiegoś starocia na anbernicu, to niech sobie tam leżą. No a tablet dobra rzecz do mang i komiksów. Do oglądania filmów to jest tv oled 65 cali.

Paolo de Vesir

Senior Member

Odpowiedziano

czytanie treści cyfrowych z tabletu to żyćko banderas gratuluję zakupu

ciwa22

Użytkownicy

Odpowiedziano

Obrzydliwe.