Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

devilbot

Senior Member

devilbot

Seria Halo już nigdy nie pozbierała się po tych Halo killerach:

71l8IK+wXTL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Killzone2_Box_Art.jpg

Halo xD

Jakby były dobre, to też by dostały rimejk rimejku.

Grania w Haze'a to nawet botom nie zycze, a gardze nimi okrutnie.

Co Pupcio serii Halo też jeszcze nie znasz tak jak silent hilla i residentów przed 2024...

Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam

Killzonik drugi boży to była giera boomer

ASX

to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą

Haze? P E R E Ł E C Z K A

Halo to od 5 lat samo nie może się pozbierać po swojej ostatniej części leo

Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.

Killzone chociaż miało fajne uniwersum

Trudne się wylosowało. Halo CE to jedna z najważniejszych gier ever i każdy prawdziwy gracz powinien ten tytuł znać i szanować.

KillZone 2 - pamiętam ten hajp i gra moim zdaniem dowiozła.

A Haze? Samemu trzeba było się naćpać, żeby dobrze się przy tym bawić xD

ASX

Dobrze napisane, "miał"

A jak klapy latały po forum że gigantyczny lag w sterowaniu kilzłoma 2 to tak naprawdę ekstra ficzer bo ''czuć ciężar broni'' dynia

Remake KZ2 nie może wyjść w tych czasach bo by dupą wciągnął wszystko co do tej pory powstało wśród fpsów.

Dla KZ2 kupiłem PS3 bo się naczytałem przygłupów na forum. No ale Motorstorm uratował ten zakup.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.