Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam
to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą
Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.
Pupcio
Halo xD
SlimShady
Jakby były dobre, to też by dostały rimejk rimejku.
Mejm
Grania w Haze'a to nawet botom nie zycze, a gardze nimi okrutnie.
devilbot
Co Pupcio serii Halo też jeszcze nie znasz tak jak silent hilla i residentów przed 2024...
Pupcio
Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam
Rooofie
Killzonik drugi boży to była giera
ASX
to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą
suteq
Haze? P E R E Ł E C Z K A
Krzysztof93
Halo xD
Patapon
Halo to od 5 lat samo nie może się pozbierać po swojej ostatniej części
SpacierShark123
Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.
Shen
Killzone chociaż miało fajne uniwersum
bountyhunter
Trudne się wylosowało. Halo CE to jedna z najważniejszych gier ever i każdy prawdziwy gracz powinien ten tytuł znać i szanować.
KillZone 2 - pamiętam ten hajp i gra moim zdaniem dowiozła.
A Haze? Samemu trzeba było się naćpać, żeby dobrze się przy tym bawić xD
ASX
Dobrze napisane, "miał"
Daddy
A jak klapy latały po forum że gigantyczny lag w sterowaniu kilzłoma 2 to tak naprawdę ekstra ficzer bo ''czuć ciężar broni''
Plugawy
Remake KZ2 nie może wyjść w tych czasach bo by dupą wciągnął wszystko co do tej pory powstało wśród fpsów.
Ukukuki
Dla KZ2 kupiłem PS3 bo się naczytałem przygłupów na forum. No ale Motorstorm uratował ten zakup.