Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to pograne w weekend, zadzwoniłem znowu na infolinię MM i babeczka mi powiedziała, że dystrybutor nawalił no i że "na razie nie ma, czekamy". Popatrzyłem po marketach, no ale nigdzie w Lublinie nie ma. Ja to chyba jakiś naznaczony jestem.

 

No to piąteczka przyjacielu, ja również w lubelskim MM miałem preordera  :drinks:

Odnośnik do komentarza

To wspomaganie to jakieś jaja. Domyślnie włączone. Jadę testowego time triala i się zastanawiam, czemu zaliczam wszystkie bandy? Czemu nie mogę skręcać? Klne pod nosem, co za gówniana gra?

 

Wyłączyłem wspomaganie.

 

Gra zrobiła się 11/10. SZTOS.

 

Muszę teraz poćwiczyć drifty i te inne sztuczki pokazane w tutorialach. Wtedy zagram online ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pierwszy raz mam możliwość ogrania tras z dlc, o jenysiu ta trasa z zabawkowym zamkiem i f-zero jaki orgazm <3

88466ab90fade09c.jpg 

XDDD moje dzieło, idealny kadr, psychol w swoim żywiole XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

To wspomaganie to jakieś jaja. Domyślnie włączone. Jadę testowego time triala i się zastanawiam, czemu zaliczam wszystkie bandy? Czemu nie mogę skręcać? Klne pod nosem, co za gówniana gra?

 

Wyłączyłem wspomaganie.

 

Gra zrobiła się 11/10. SZTOS.

 

Muszę teraz poćwiczyć drifty i te inne sztuczki pokazane w tutorialach. Wtedy zagram online ;)

Robię tak samo, najpierw gram solo bo to mój pierwszy kontakt z tą serią. Zacząłem od 50cc a aktualnie jestem 100cc. Muszę przyznać że na początku wyglądało to dość ociężale ale gdy z czasem odblokowałem szybsze pojazdy i pokombinowałem z różnymi ustawieniami to jest coraz lepiej więc jazda i drifty idą co raz fajniej. A do online to nawet nie podchodzę póki co.

Odnośnik do komentarza

Nie zwróciłem uwagi że można wyszukiwać lokalnie, ale tak jak ragus pisze nawet z japonczykami na mobilnym internecie zero lagów.

 

To wspomaganie to jakieś jaja. Domyślnie włączone. Jadę testowego time triala i się zastanawiam, czemu zaliczam wszystkie bandy? Czemu nie mogę skręcać? Klne pod nosem, co za gówniana gra?

 

Wyłączyłem wspomaganie.

 

Gra zrobiła się 11/10. SZTOS.

 

Muszę teraz poćwiczyć drifty i te inne sztuczki pokazane w tutorialach. Wtedy zagram online ;)

Robię tak samo, najpierw gram solo bo to mój pierwszy kontakt z tą serią. Zacząłem od 50cc a aktualnie jestem 100cc. Muszę przyznać że na początku wyglądało to dość ociężale ale gdy z czasem odblokowałem szybsze pojazdy i pokombinowałem z różnymi ustawieniami to jest coraz lepiej więc jazda i drifty idą co raz fajniej. A do online to nawet nie podchodzę póki co.

Ja zacząłem od online i mimo że jestem cienka faja na razie to do singla nie chce mi się wracać. No ale będzie trzeba potrzebować trochę offline żeby się tak nie ośmieszać na serwerach.

Odnośnik do komentarza

Multi nie ma się co bać. Nigdy w żadne mario kart nie grałem, ba w żadne karty nie grałem. W singlu 10 wyścigów i wszedłem na online i już do singla mi się wracać nie chce. Nie wygrywam, ale bawię się świetnie. Zwykle połowa stawki 5-7 miejsce, ale parę razy podium było. Ostatniego miejsca jeszcze nie miałem, ale pewnie jakbym zagrał z forumowymi wymiataczami mogłoby być gorzej ;p.

Odnośnik do komentarza

Na Wii U gra bardzo dobrze maskowała lagi (polecam przyjrzeć się co się dzieje czasem z czerwonymi muszlami), ale to nie znaczy, że ich nie było. No ale to jest nie do uniknięcia w każdej grze sieciowej.

 

No i dla mnie granie w singlu to żadna zabawa, rubber banding AI to sama frustracja. Ewentualnie time triale w celu poznania tras, a później jechane na online. Gra jest mocno przyjazna dla początkujących, wygrywać może nie będą, ale walka w środku stawki z pewnością się pojawi. Fajne w 8 jest to, że w porównaniu do poprzedników jest jednak więcej promowania skilla. Jak w Deluxe są teraz dwa sloty na itemy to w ogóle miodzio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...