Skocz do zawartości

teddy

Playerunknown's Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

Z 8gb ramu tez nie pograsz, nawet na very low doczytywanie doprowadzi Cie do szewskiej furii a po wyladowaniu na ziemi gra potrafi sie zwiesic na 2 minuty. Do tego restart gry po kazdym meczu. 16gb w tej grze robi ogromna roznice.

Dobra bzdura.

gram z 8gb ramu i RAZ mnie wy(pipi)ało z meczu z powodu insuficient memory ale to po 2 h intensywnej gry w 3 :)  A i loadingi prawie zerowe i żadnych czkawek ale mam ssd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W kolejnym apdejcie między innymi dojdzie mglisty wariant pogodowy i karabinek Mini-14 jako pospolita broń do znalezienia byle gdzie.

DJLTkMrVwAMrRDg.jpg
Edytowane przez Frantik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pogralem troche u kumpla i jestem zachwycony. Czekam na wersje na PS4.

Jest cos podobnego w tych klimatach na konsole Sony, bo nie widzi mi sie kupownie nowego pieca. Wiem ze TLOU podchodzi pod ten klimat, ale wolalbym cos innego!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chyba na czasie kupię, @blantman jak gra działa u Ciebie po apdejcie? Podobno dużo zmienia w kwestii płynności, a chyba kompa mam podobnego do Ciebie.

Cena 72zł kusi w ch00j, a na sztimku pinionszki cebulki z kart wpadają więc kupię za pół darmo :sapek:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie grałem od wrzesnia xD jakoś tak inne gry były ciekawsze. Sprawdzę jak chodzi w środę lub czwartek. W każdym razie we wrześniu chodziło na moim kompie ok. Czasem klatkowało ale tylko w hubie przed rozgrywką

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie lata koszmarnie i trzeba grać na niskich (już nie raz przelatywałem przez budynki bo się akurat doczytywały), taki fortnite działa o niebo lepiej. szkoda, bo pubg mi się bardziej podoba i jest bardziej rozbudowany, gunplay też jest 10000x lepszy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta