Skocz do zawartości

Seria Kingdom Hearts


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem całą serię KH, a i tak fabularnie wszystkiego nie ogarniam. Skośni bracia mocno odlecieli, zwłaszcza w późniejszych częściach.

 

Pierwsza część to było coś pięknego, ta muzyka, system walki, światy... szkoda, że rozbili to na milion części, mogli się trzymać jednej platformy a tak wyszła z tego telenowela.

 

Muzyka z trailera powyżej ehh... cudo

Odnośnik do komentarza

Kingdom Hearts jest trudne. Boss w atlantice mnie zniszczył kilka razy. Nie chodzi nawet o trudnść walki ale poruszanie w wodzie to była jakaś tragedia. Prawie z gry nie zrezygnowałem 3 h prób i błędów a nie gram na hardzie :) Chyba czas pofarmić level bo 28 lvl to chyba za mało na ten etap gry.

Odnośnik do komentarza

Walka z ostatnim bossem a raczej seria walk to jakieś przegięcie. Ja rozumiem co to wyzwanie ale tutaj chyba muszę się wrócić i pofarmic level. Troszkę mi się odechciało grać w kingdom hearts przez wczorajszą męczarnie z bossowym maratonem.

Odnośnik do komentarza

Jakby bossowie mieli tyle hp co ty postów na tym forumku myślę że każdego by pokonała  :bluber:

 

Jutro powinna przyjść paczka to też w końcu sięgnę po tą serię. Kiedyś ogrywałem jakąś część na DS'a i jedynkę na PS2 ale nic już z tego nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cisnę teraz Re:Chain Of Marian kurde dosyć oszczędnie zrobili tą część, recykling jest porażający. Pamiętam kiedyś spróbowałem wer GBA i nawet było fajnie tak tutaj liczę jak najszybciej to skończyć. System kart jest nawet spoko ale wątki w tych światach są mega słabe czuje się jakbym oglądał filery w jakimś anime.

 

Po tej części co powinienem następne odpalić z tej składanki 1.5+ 2.5 ? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nigdy nie grałem w poprzednie części -polecacie bardzo mocno?

a mnie znudził grind w pierwszej części o odpuściłem. Jak coś nie sprawia mi frajdy to po co się męczyć. Gdyby nie grind pod koniec i walka z bossem w kilku fazach to bym grał dalej :D

Odnośnik do komentarza

Jaki grind bez przesady szybko się nabija lvl postaciom w jedynce, do tego są przedmioty jeszcze przyśpieszające expienie. Na ostatniego fabularnego nawet nie trzeba max wbijać w granicy 50'go na normal starczy, wyższe są na opcjonalnych. System walki jest fajny, poza tym bieganie w tą i wewtę dla samego expa to strata czasu, warto przy tym zbierać surowce do wykucia lepszych itemów/ broni.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Te wszystkie x.5 wersje to ogrom grania. 200 godzin można spokojnie z tego wyciągnąć i to bez zbędnego przedłużania. Także współczynnik kasa/czas grania jest bardziej niż zadowalający. Prawdziwym problemem jest to, że jakby KH nie było świetne to nie idzie grać tych wszystkich odsłon ciurkiem. Nastąpi zmęczenie materiału i gra zacznie nużyć formą. Gram w Remixy od jakiś w 2 lat( grałem to co było na konsolach sony na bieżąco) i uważam, że moje tempo jest optymalne. Każdą kolejną część zaczynałem z niecierpliwością i kończyłem z niedosytem.

Kolekcja dla kolekcjonerów bardziej niż kogoś kto gier nie obrał i chciałby przed KH3 nadrobić serię. Ale, jak wspominałem, jeśli taki ktoś zacznie grać teraz to akurat na premierę KHe będzie na bieżąco.

Ważna uwaga. KH to nie jest seria, która podaje fabułę na talerzu. Szczególnie od KH:CoM. Można na tubie oglądać podsumowanie/analizę w przystępnej formie ale nie ma się co oszukiwać, że jednorazowe oglądnięcia ok 30 minutowego materiału wystarczy aby naprawdę wiedzieć o co chodzi :)

Chyba już z 3 razy żonie tłumaczyłem dlaczego Roxas wygląda jak Ventus ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...