Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Juz gierki maja złotówki u mnie, jest nieco taniej, ale sa tez niezle odchyły jak football manager 2018 za 235zł, czesc gier niedostepna w moim regionie z wishlisty.

 

Nobunaga za 60 euro u mnie 211zł :fsg:

 

Nioh 50 euro = 179zł :fsg:

 

Ale beda mikolaje w tym roku jezeli znizki beda procentowo takie same na kazdy region :obama:

 

Factorio na wishlist 20 euro = 50zł :obama:

 

Portfel zamienili mi na złotowki MEGA KORZYSTNIE, zyskalem z 30zl :banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

(pipi)nia jeżeli chodzi o nowe gry nadal lepiej będzie po pudełko sięgnąć

 

Z mojej wishlisty też trochę usunęli i do tego np planet coaster 161 zł :D Nie wiem skąd brali przelicznik że pub za 70 a planet za 161 :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Te niedostępne gry to beka w ch,uj, z kolei prowizje za sprzedaż kart dużo przyjemniejsze jeśli jest jak Velius mówi. Aż żałuję, że wszystko sprzedawałem wcześniej, mogłem na to wpaść.

 

A przelicznik? No sam nie wiem. Gry za 19,99 EUR wydają się teraz kosztować 89,99 zł, nowy Wolf 2 za 259,99 zł xD. Patologia.

Odnośnik do komentarza

Większość cen jednak z dupy, no i kupowanie indyka za 15 zeta to już nie to samo co 2 euro :cebula:

 

 
Czy w związku z tym zmieniła się dostępność gier na Steam?
Nie dokonano zmian w zawartości twojej biblioteki. Wszystkie opcje i wersje językowe gier zakupionych, gdy ceny w sklepie podawane były w euro, pozostają dostępne. Większość gier, których ceny podawane były dotąd w euro, została wyceniona w złotych polskich i można je kupić w Polsce. Niektóre produkty mogą być niedostępne do czasu ustalenia ich cen w nowej walucie.

 

Edytowane przez selene
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ej, możecie kupić z polskiego konta nowego coda? XD  czy dobrze widzę jest tylko season pass do kupienia aktualnie?

edit nie da się XD

ciekawe czy klucz z codem pudełkowym kupiony w sklepie da się aktywować na steamie dzisiaj XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...