Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale problem jest taki, że ukończyłem już główny wątek. Teraz mogę tylko wczytywać rozdziały... Ale każdy z nich zaczyna się od razu od misji. Zatem jak coś stuninguje, zrobię itd. to nie mogę zapisać gry dopóki nie ukończę rozpoczętej misji :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Warto jak najbardziej. Jedynka to nie jest, ale ostatecznie bawiłem się naprawdę dobrze. Niech tylko Take Two da więcej pieniędzy na developing części trzeciej, żeby to był już prawdziwy sandbox, jednak nadal z tą samą konstrukcją misji (znaczy kilkanaście, ale konkretnych i długich, a nie jak w innych tytułach).

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie sztos, ale zaznaczam, że jaram się tego typu klimatami czy to w grach czy filmach a zbyt wielkiego wyboru poza seria Mafia raczej nie ma.

Tak jak ktoś wspomniał dobrze kupić reżyserska wersje,2 dodatki to jakby luźne misje strzelaniny,poscigi itd nic wielkiego ale wielu narzekało,że nie ma co robić po skonczeniu fabuły, ale dodatek z JOE juz jest lepszy,tylko wg mnie z(pipi)ano sprawe ze wiekszosc misji jest na czas nie liczac 4-5 misji fabularnych z przerywnikami,ktore sa na takim samym wysokim poziomie co misje z podstawowej fabuły.

Tak na marginesie tytuł okazał sie ofiara pierwszej wybitnej dla mnie czesci,ale jak ktos podejdzie do tego na czysto bez porownan to bedzie minimum dobra gra i nawet zakonczenie nie okaze sie az takim rozczarowaniem bo wg mnie nie wiele tytulow ma lepsze (w zasadzie lepszego nie widzialem ) niz 1 czesc.Mafia dla mnie nigdy nie byla sandboxem i wolalbym zeby zostalo tak jak jest z liniowymi dlugimi misjami i mocno zaakcentowana fabula i klimatem.Gra moze przypomina GTA i inne tego typu tytuly, ale tutaj duze szczegolowe miasto jest tylko tlem i wolabym zeby nie wrzucali do kolejnej czesci niepotrzebnych dla mnie bzdurnych minigierek i slabych misji pobocznych,bo to mogloby rozcienczyc klimat i fabule.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem co pierwsze wyląduje na ścianie. Pad czy Mafia 2...Ale do rzeczy

 

Jestem w 14 Chapterze. Moim zadaniem jest

 

 

zabicie Steva i Dereka

 

 

No spoczko. Zabicie tego pierwszego to nie problem,ale gdy wchodzę do tego magazynu to jest istna paranoja. Wszędzie dolatuje ten koktajl molotova(nie wiem skąd on leci),lecz gdy znajdą miejsce gdzie nie dolatuje i mogę pozabijac spokojnie wrogow to po jakims czasie dolatuje i doopa. Nawet uciec nie mogę bo albo zaczynaja strzelac,albo...koktajl molotova. Troche się mecze nad tym momentem. Gram na hardzie bo do tego momentu gra była banalna. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Jak tylko wejdziesz do magazynu, to biegnij do przodu ,bedziesz bezposrednio pod tym kolesiem co rzuca molotowy. Wtedy bedą przychodzic do ciebie kolesie z karabinami, wybijasz ich. I pozostanie ci juz tylko gruby z molotowem ,co w momenci kiedy bedzie sam, to szybko dasz sobie z nim rade.

 

Wszyscy nigdy nie zejdą.  Oni respawnują się tam co jakiś czas, poza tym dwóch przy barierkach na górze zawsze stoi, więc jak tylko się wychylisz, to od razu strzelają. Najważniejsze, to właśnie ich zdjąć w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jest ktos na tym forum , kto ma wersje z PSN? Bo mnie zaraz h.uj strzeli z ta gra.

 

 

Dawno temu kupilem caly pack dlc na swoim koncie.Niestety okazalo sie ze gra ktora pozyczylem byla z UK i dlc nie dzialaly.

 

Teraz kupilem sobie slota z gra , oczywiscie z PL PSN. I (pipi) nie widzi dlc, a jak wchodze w zakladke w grze , to mi jeszcze durnowato pisze ze nie ma dlc w sklepie.WTF??!

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...