Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo co Szejdj i potwierdzam. Do domu LTE jest bezużyteczne, poza domem przydatne jeśli korzystasz bardzo dużo z internetu; sam też udostępniam i nie odczuwam braku. Najlepiej kupić mini 2 WiFi 32 GB (sprzęt Apple o chyba najlepszym aktualnie stosunku ceny do użyteczności) albo mini 4 WiFi 64 GB jeśli potrzebujesz lepszych parametrów. Dopłata do LTE jest horrendalnie wysoka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jest sens pchania się w ipada mini 4 z LTE gdy ma być on głównie do użytku domowego ? Gadam ze znajomymi co mają 2, no ale oni wszyscy życie spędzają przy tych tabletach. 

 

Jeśli do użytku domowego to weź iPad Air 2. Bez LTE. Dotychczas duży iPad był 500zł droższy od małego, teraz w Saturnach i MM jest tylko 200 zł różnicy. Do użytku domowego tylko duży iPad, Air 2 najlepiej bo 2GB RAMu, to posłuży 3-4 lata. Moim zdaniem nie ma co patrzeć w kierunku Mini, do kanapowego oglądania video, w kuchni, na szafce nocnej duży iPad sprawdzi się lepiej, a różnica w wadze jest nieodczuwalna.

 

A ja akurat będę takowego sprzedawał. Interesuje Cię używka?

 

Mnie interesuje. Napisz na PW co masz ciekawego.

Odnośnik do komentarza

VLC używam do wszystkiego co nie ma dźwięku w AC3. VLC świetnie wygląda, działa i nawet importuje filmy z różnych chmur, no ale dźwięk. Jak masz dźwięk w AC3 to tylko AVPlayerHD go obsługuje, mają na to jakąś licencje czy patent. Brzydki ten program jak kupa, ale działa w nim dźwięk. W erze przed VLC używałem jeszcze GPlayer, bo wyglądał ładniej od AVPHD i miał lepsze gesty. Jeśli mam jakieś filmy na komputerze i chciałbym je sobie obejrzeć akurat teraz na iPadzie to używam AirVideoHD albo Plex. Nie musisz ściągac pliku, tylko w locie streamujesz z włączonego komputera do iPada. AirVideo polecam również dlatego, że każdy plik możesz ściągnąć przez wifi z serwera/komputera i wtedy obsługuje AC3. Ostatnio chciałem obejrzeć TED2 i AVPHD kisił się przy tym filmie w fullHD, VLC nie miał dźwięku, a AirVideoHD ładnie połknął film, ściągnął bez problemu i oglądałem przez niego. Wszystkie programy ważą groszowe wielkości, więc polecam mieć wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...