Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gry na iOS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
836 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
  • Goście

Napisano 25 April 2011 - 21:12

Napisz coś więcej o FF3 - myślałem nad nią ale cena trochę straszy. Jaki system, i czy fabuła daje radę?
  • 0

#22 Texz

Texz
  • Użytkownicy
  • 5734 postów

Napisano 26 April 2011 - 08:32

Z THPS2 to jest tak, że jak ktoś czuje sentyment do gierki jeszcze z czasów PSXa to wsiąknie bez dwóch zdań. Ciężko to porównywać do gier tworzonych od razu na IOS. W końcu to bardzo udany port gierki z 2000. Pierwsza klasa IMO grywalnościowo.
  • 0

#23 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 26 April 2011 - 11:29

Napisz coś więcej o FF3 - myślałem nad nią ale cena trochę straszy. Jaki system, i czy fabuła daje radę?

System Jobsow czyli zapowiada sie cos na wzor tacticsa. Fabula nie wiem jaka bo dopiero zaczalem grac - zdeka zaczyna sie slabo bo sterujemy jakimis dzieciakami/sierotami. Poogladaj screeny na necie - FF3 na iOS to podkrecona wersja remaku FF3, ktory zostal wydany na Nintento DS.

Z THPS2 to jest tak, że jak ktoś czuje sentyment do gierki jeszcze z czasów PSXa to wsiąknie bez dwóch zdań. Ciężko to porównywać do gier tworzonych od razu na IOS. W końcu to bardzo udany port gierki z 2000. Pierwsza klasa IMO grywalnościowo.

THPS2 jest fajne, ale niektore gry nie da sie poprawnie zaadoptowac na potrzeby dotykowca i tu moim zdaniem tony kuleje. Gra sama w sobie jest przyjemna, jednak uroki dotykowca psuja zabawe.

Wczoraj zainstalowalem epsxe i odpalilem Syphon Filter 2. Wczesniej ogralem wszystkie Finale na kompie, od 7 do X-2, Tacticsa, Front Mission 3, Vagrant Story, MGS2, MGS3 - wszystko na klawiaturze. W Syphona na klawierce jednak rady nie dam, i tak samo czuje sie grajac w THPS na dotykowcu.
  • 0

#24 Texz

Texz
  • Użytkownicy
  • 5734 postów

Napisano 26 April 2011 - 13:26

Jakoś mi się udaje w całkie dobry sposób opanować THPS2 na dotykowym ekranie. Może to z tego, że mam jeszcze naleciałości z PC gdzie grało się na WASD + klawiatura numeryczna? W każdym razie daję radę i w ogóle zapominam się że brakuje mi jakiegoś fizycznego odpowiednika gamepada.
  • 0

#25 MBeniek

MBeniek
  • Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 28 April 2011 - 09:39

Dzisiaj ma premierę gra Gears. Gra jest w stylu Dark Nebula (1&2), więc jeśli podobały się wam te gry, to Gears też powinniście się zainteresować. Tym bardziej że na premierę, gra jest przeceniona do 0,79Euro (potem będzie już za 2,39).

http://www.youtube.com/watch?v=DeRAwfrQ-5E

Ja oczywiście bym kupił ale po wpadce Sony zablokowałem kartę i muszę czekać na nową. Nie wiecie czy na Appstorze, lub iTunes (albo przez jakiś program) można kupować gry w formie prezentu (coś takiego jak jest na steam'ie)?? Dobra, już znalazłem.

Użytkownik MBeniek edytował ten post 28 April 2011 - 10:09

• 0

#26 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
  • Goście

Napisano 28 April 2011 - 10:08

Z gier na iOS które mogę polecić z czystym sercem jest Football Manager Portable. Dla każdego fana FM'a, absolutnie obowiązkowa pozycja. To niesamowite, ale na iPadzie gra się w tą szpilę dużo, dużo, wygodniej niż na PC. Wciągnęło mnie bez reszty, gram już 3 ci sezon :)

Warto zainwestować :)
  • 0

#27 Suavek

Suavek
  • Użytkownicy
  • 6357 postów

Napisano 28 April 2011 - 12:31

Osobiście nie grałem, ale jeśli gra jest choćby po części tak dobra jak oryginał sprzed kilkunastu lat, to może być kawał solidnej zabawy - http://itunes.apple....lly/id422020153

Jak dla mnie to jest lepsza. Brac w ciemno.

A nie uproszczono zbyt mocno sterowania? Z tego co widziałem na filmach to ogranicza się do analoga i strzału, podczas gdy w oryginale można było jeszcze stawiać miny i korzystać z dopalacza. Niestety, nie mam możliwości zagrania w wersję iOS (brak sprzętu - od gier mam konsole, a zabytkowy telefon wystarczy, że dzwoni ;p), więc sam nie mam możliwości sprawdzenia. Choć przyznam, że chętnie bym zagrał w Death Rally w odświeżonej formie. Oryginał bawi niesamowicie nawet po tylu latach.
  • 0

#28 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 28 April 2011 - 12:41

Osobiście nie grałem, ale jeśli gra jest choćby po części tak dobra jak oryginał sprzed kilkunastu lat, to może być kawał solidnej zabawy - http://itunes.apple....lly/id422020153

Jak dla mnie to jest lepsza. Brac w ciemno.

A nie uproszczono zbyt mocno sterowania? Z tego co widziałem na filmach to ogranicza się do analoga i strzału, podczas gdy w oryginale można było jeszcze stawiać miny i korzystać z dopalacza. Niestety, nie mam możliwości zagrania w wersję iOS (brak sprzętu - od gier mam konsole, a zabytkowy telefon wystarczy, że dzwoni ;p), więc sam nie mam możliwości sprawdzenia. Choć przyznam, że chętnie bym zagrał w Death Rally w odświeżonej formie. Oryginał bawi niesamowicie nawet po tylu latach.

Sterowanie d owyboru w dwoch postaciach: strzalki lewo/prawo albo galka analogowa. Nitro jest zdobywane na trasie ze skrzynek i samo sie od razu odpala, autko ma wbudowany podstawowy karabinek ktory sam strzela, a za wygrana kase dokupujesz dodatkowa bron: miniguna, minu, rakiety, shotguna itd. i tym sam strzelasz. Z dodatkow, ktore mozna zamontowac a nie strzelaja: celownik laserowy, zderzak z kolcami.
  • 0

#29 easye

easye
  • Premium Member
  • 10547 postów

Napisano 29 April 2011 - 14:23

Z gier na iOS które mogę polecić z czystym sercem jest Football Manager Portable. Dla każdego fana FM'a, absolutnie obowiązkowa pozycja. To niesamowite, ale na iPadzie gra się w tą szpilę dużo, dużo, wygodniej niż na PC. Wciągnęło mnie bez reszty, gram już 3 ci sezon :)

Chodzi Ci o FM Handheld, za prawie 10 euro?
Jak szukalem swojego ipada niemal na kazdym zainstalowana byla taka zwykla strzelalina, helikopter, masa przeciwnikow, zrzucanie bomb, nigdzie nie moge jej znalezc.
Moze mozecie polecic cos podobnego?

Użytkownik easye edytował ten post 29 April 2011 - 18:20

• 0

#30 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7326 postów

Napisano 04 May 2011 - 17:07

Ostatnio sciagnalem na iPhone Urban Rivals nie wiedzac nawet co to (sie okazalo ze najpopularniejsza karcianka w browserze). Aplikacja na iPhone jest zrobiona znakomicie a sama gra wciaga do cna. Malo "randomowosci",liczy sie glownie taktyka i mind games jak w pokerze.

Polecam.
  • 0

#31 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
  • Goście

Napisano 04 May 2011 - 17:34

Chodzi Ci o FM Handheld, za prawie 10 euro?

Tak - nie szukaj niczego innego, bo to naprawdę kapitalnie wydana kasiora ;)

Użytkownik Maiden edytował ten post 04 May 2011 - 17:35

• 0

#32 waldusthecyc

waldusthecyc

❤S❤O❤N❤Y❤

• Be fit or die tryin'
  • 8125 postów

Napisano 15 May 2011 - 16:59

to parę groszy ode mnie. obecnie gram w:

• BrokenSword - stara dobra szkoła przygodówek
  • The Settlers HD
  • SimCty DLX
  • GunsNGlory (tower defense na dziki zachodzie)
  • Braveheart - naparzanka z perspektywy ala diablo, fajny klimat

właśnie ściągam:
Splinter Cell Conviction HD
Death Rally

graliście może w N.O.V.A. oraz James Cameron's Avatar? jakieś opinie? szukam też RTSa, ale nie wiem co dobre. Teraz nachalnie bardzo promują StarFront Collision HD, może ktoś próbował?

Użytkownik waldusthecyc edytował ten post 15 May 2011 - 17:14

• 0

#33 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
  • Goście

Napisano 15 May 2011 - 17:48

Settlersy ;-)

Wystrzegaj się Red Alerta - gra się notorycznie "wysypuje".
  • 0

#34 waldusthecyc

waldusthecyc

❤S❤O❤N❤Y❤

• Be fit or die tryin'
  • 8125 postów

Napisano 15 May 2011 - 18:44

Oki, dzięki za info, dodam od siebie ze żona lubi tez SPIRIT czy jakoś tak, ładny klon lemmingow, ale w klimacie flower z Psn. Polecam tez, zwłaszcza ze za free
  • 0

#35 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 15 May 2011 - 19:54

Giana Sister FTW
  • 0

#36 kubson

kubson

czuje dumę. tylko xbox.

• Premium Member
  • 5772 postów

Napisano 15 May 2011 - 23:05

a ja polecam Palm Heroes ;) ostatnio tylko w to pogrywam
  • 0

#37 tomsecret1993

tomsecret1993
  • Wyrzutki
  • 641 postów

Napisano 17 May 2011 - 17:29

Tiny wingsy mnie wciągnęły ale teraz już mnie szlag trafia bo nie mogę zrobić całej island 4 na fever i mi mnożnika nie podnosi. Dzisiaj ponad dwie godzinki grałem w Settlersy - zaje.bioza. System z czwóreczki na PC.
  • 0

#38 froncz piotrewski

froncz piotrewski
  • Premium Member
  • 4339 postów

Napisano 22 May 2011 - 11:28

Nabyłem:

Angry Birds Rio - wiadomo, klasyka
Death Rally - nie grałem jeszcze
Zenonia 3 - <3
Fifa 11

Wszystko to za jedyne 3,20 ojro.

FM Handheld jednak za drogi, poczekam na żyda - może przecenią. Zastanawiam się jeszcze nad łyknięciem Infinity Blade i Mysta, bo tanio. Grał ktoś? I czy 4 ojro za settlersów to normalna cena, czy była jakaś obniżka?
  • 0

#39 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
  • Goście

Napisano 22 May 2011 - 11:39

Settlersi często są do łyknięcia za 0,79 ojro

FM'a nie przecenia.

Użytkownik Maiden edytował ten post 22 May 2011 - 11:40

• 1

#40 estel

estel
  • Użytkownicy
  • 4789 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 May 2011 - 11:47

Dzięki za cynk z Zenonia 3. Przy dwójce spędziłem kilka godzin, więc kupiłem z marszu ;]

Panowie, proponuję wprowadzić zasadę, że gdy się coś poleca to od razu z linkiem. Bardzo by to ułatwiło późniejsze sprawdzanie propozycji. Co wy na to?

A co do gier, to ja ostatnio kupiłem Doodle God i nie polecam. Strasznie głupia gra, które polega na klikaniu jednej elementu i wybraniu jakiegoś innego z listy. Tyle. Wciągnie chyba tylko największych nerdów albo ludzi z mania wielkości.

Użytkownik estel edytował ten post 22 May 2011 - 11:48

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0