Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktos pisze że nasza obrona jest beznadziejna to mnie smiech ogarnia .

Grając 3-5-2

Glik Pazdan Bednarek i rybus piszczek jako wahadłowi + Krychowiak w formie i w defensywie mamy mega mocny monolit.

Cionek tez jest bardzo solidnym grajkiem który gra wszystko w serie A

Bereszyńskim interesują się topowe kluby ligi włoskiej.

Jędrzejczyk tak sobie z formą ale może zagrać wszędzie w def.

Jak Glik wróci to o def jestem spokojny gorzej z pomocą ...

 

Odnośnik do komentarza

Kur wa czlowiek czeka na pierwszy mundial polszy od 12 lat i co? I peszko jedzie. Nawalka potrafi (pipi)c cala przyjemnosc.

 

Aha, mam pod reka statystyke ile ten niby 'gosc od zadan specjalnych co nigdy nie zawiodl' zagral minut na euro, w kwalifikacjach do mś2018 oraz jak mu poszlo w minionym sezonie ekstraklapy wiec jak ktos chce go bronic to radze zamykac morde.

 

comment_rIBOBCaN4aaXu8wl2rJnLdYZyu3e4BYk

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Lol przecież w momencie ataku jest 3-5-2 a w obronie 5-4-1

Rybus i Piszczek to jak skrzydłowi a jest jeszcze Zielu Grosik Milik Lewy 

Jak by opanowali ten system to petarda .

No Rybus to taki very solic winger, że strzelił w tej ruskiej drużynie jedną bramkę przez cały sezon i nie dołożył żadnej asysty. Kolarov to on nie jest, delikatnie mówiąc. 

Odnośnik do komentarza

a ja się Nawałce z tym Peszko nie dziwię. To jest zawodnik, który ma wejść w 87 minucie i nie strzelić sobie samobója. Już widzę, jak ta młodzież z ekstraklapy wchodzi i jest tak zrelaksowana, że na jeden zamach bierze Mane, czy innego Jamesa. Jak oni nawet w LE nigdy nie grali. To są zawodnicy na Ligę Narodów, nie na mundial. Peszko też nie jest piłkarzem na mundial, ale czy pojedzie on, kangur z Australii, czy 19 latek z ekstraklasy to jest jeden kij. 

 

ps. czekanie na Glika przy takiej kontuzji do ostatniego dnia przed meczem jest bezsensu. Głupota z przewrotkami zdarza się, uciekł mu jedyny mundial w życiu. Ale nie ma sensu się łudzić, że będzie w 100 % zdrowy na pierwszy mecz, a nie mamy tylu zmienników by ryzykować. Egzamin dojrzałości dla Bednarka, będzie ogromna presja, być może wyjdziemy jednak 3-5-2

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem jak obnizy sie pulap zainteresowania polska reprezentacja gdy nie uda sie wyjsc z grupy. Nagle 5 mln januszy przestanie podbijac ogladalnosc telewizji ktorej dni sa juz praktycznie policzone a polscy pilkarze znow przestana sie ''cieszyc gra'' i beda obijac sie o 50 miejsce w rankingu fifa bo lewandowski juz nie ma pary na powazne granie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...