Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale mnie Szpakowski w ch.uja zrobil, powiedzial zeby sobie zrobic herbaty przed karnymi no to poszedlem. Wracam i co, w karnych juz 3-3... Jak dobrze ze dawno przestalem sie stresowac wynikami i ogladalem sobie ich koncowke na chlodno, nie to co Robercik, ktory ostatniego musial tylem do bramki patrzec :leo:.

Mi ten mecz tez sie podobal, ale potem zaczalem dochodzic do wniosku, ze to przez grajaca na stojaka Walie. Nasi mogli podejsc spokojnie pod pole karne i nie bylo panicznych odegran do tylu co z kolei zniwelowalo ilosc zes.rania i bledow. Dobrze jednak wiemy jak bedzie to wygladalo na euro.

 

Awans w ch,uj wymeczony, w stylu ktory moze przy bardziej restrykcyjnych warunkach awansu nie mialby prawa wepchnac taka druzyne na truniej. Ale w sumie sie ciesze, to zawsze 3 mecze beki i pare odcinkow dzieli nas pilka wiecej.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko przypominam, że takie drużyny jak Francja, Holandia, czy Niemcy potrafiły zagrać kompletny piach i kompromitację na turniejach, a nawet nie strzelić żadnej bramki w grupie, będąc faworytem turnieju, więc ja bym nie rozstawiał grupy przed zawodami, bo różnie to może być i różnie ta grupa się może skończyć dla somsiadów z zachodu:nosacz3:

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, BRY@N napisał:

Holandia już dopisała punkty :yao:

 

Zazwyczaj to my sobie dopisujemy punkty przed turniejem, a potem źle na tym wychodzimy. Także może być miła odmiana jeśli wszyscy sobie z nami przypiszą punkty, a potem stracą.

Odnośnik do komentarza

Prawdziwi ojcowie sukcesu na tym zdjęciu, bez nich awansu by nie było.

Puchacz - 35 minut w meczu z Estonią i tyle się nagrał w eliminacjach :reggie:

Betoniarek - nie wiem na chuj jest w tej kadrze.

Zieliński - jakieś 90 meczów w kadrze, ale może z 5 dobrych.

 

Cygaro to sobie może palić Szczęsny, ale nie tych dwóch pajaców.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...