Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Kosztem czego?Jak daję po 200 gram do posiłku.Po to wymyślili suplementy by z nich korzystać a nie napychać bęben,szczególnie po sezonie gdy mozna na ogół dostać marnej jakości warzywa z Holandii i Hiszpanii.
  2. Litwin81 odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Odstaje... do przodu Tą fotkę to dam już ze sceny.
  3. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Dlatego zawsze polecam uzupełniać witaminy i minerały,jako osobie aktywnej jest ciężko dostarczyć wszystko z miski,a na podstawie tej grafiki widzę że staje się to nie możliwe.Zbytnie wyjałowienie gleby niczemu nie służy,dobrze że ja mam rodzinne ogródki działkowe obok domu
  4. Litwin81 odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Już mam sernik z czekoladową kruszonką,lody Nescafe caffe latte i pizze z kurakiem z biedry Tak się wpisałem,bo nie wiedziałem czy dam radę zejść niżej,ale brakuje już mi tylko 1,5 kg wiec powinno się udać.W sobotę mam weryfikację i przepiszą mnie niżej jak będę ważył do 70 kg. Mam plan się nei zalac i ograniczyć węgle na konto tłustego żarcia ,bo lepiej się po nim czułem(wołowina,karkówka,golonka,jajówa na oliwie) Nawet nie wiesz ile,ostatnio miałem atak głodu i chciałem oje.bać pół kg karkówki,ale przekroczyłbym kalorykę,ponad 20 min walczyłem z baniakiem,zacząłem kląć i obrażając wszystkich,po 2 h pzreszło Co do Bf-a to ok. 8% mam.
  5. Litwin81 odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Chyba każde,nawet żabką Pewnie jeden styl bardziej,inny mniej,ale i tak pracuje większość mięśni.
  6. Litwin81 odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Dzisiaj jest jeszcze gorzej,wczoraj stojąc na przystanku po zakupach"zawirował mi świat,tysiącem barw" Jak mi wszystko wypali tak jak chcę- odwodnienie,ładowanie,bronzer to na scenie może być grubo,nawet jak nie wejdę do"6" nie będę miał sobie nic do zarzucenia.Na co dzień taka "forma" z grudnia lepsza,czy to siłowo czy wydolnościowo,przez ciuchy i tak nie widać szczegółów
  7. Litwin81 odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Mega ją nadgoniłem w ciągu 6 tygodni,tak samo jak triceps,czasami ćwiczyłem do takiego stanu,że kolejny ruch to byłoby zerwanie przyczepów.
  8. Litwin81 odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Przed chwila waga 71 kg,chyba się uda zejść poniżej 70 na weryfikację.Zrobiłem małe zestawienie progresu,pierwsza fotka Grudzień 2014,druga 2 tygodnie temu,coś tam spadło fatu
  9. Litwin81 odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    A co chcesz mieć medal bez biegu? Ja na swój kadłub Daru Pomorza musiałem 10 km pzrebiec
  10. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Kurde orzechy nie mielone smaczniejsze,uwielbiam combo-nerkowiec,brazylijskie,migdały,laskowe i zagryźć kokosem
  11. Litwin81 odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Niestety w Gdyni jest tylko marsz i niestety 1 marca.
  12. Litwin81 odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Skończy się patrzenie jak na debila,jak będzie trzeba zdjąć kurtki i wbić się w krótki rękawek
  13. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Nigdy nie próbowałem samych nasyconych ale jak w życiu pewnie zbyt monotonne żarcie w zbyt dużych ilościach może negatywnie wpływać na zdrowie.Jedno jest pewno,jako pakujący nie musimy obawiać się tłustego mięsa,ozrechów czy jajek,ważne by nie łączyć ich z węglami.
  14. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Dosłownie dzisiaj wklejałem na innym forum link do badań że spożywanie cholesterolu nie wpływa na jego poziom we krwi,prędzej podniesiesz go spożywając przetworzone cukry w towarzystwie tłuszczy trans.Czyli jajka,tłuste mięso są ok,obecnie jem po 12 jajek dziennie i bardziej się sycę jajecznicą na 3 jajkach na oliwie niż zjadając 200 gram karkówki.W moim przypadku oliwa blokuje leptynę,zje.bany hormon który powoduję ze wiecznie chodzę głodny. Edit: Większość olejów lepiej spożywać extra Virgin,czy to rzepakowy,lniany czy oliwę,na rafinowanych powinno się smażyć.
  15. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Nie wyliczałem dokładnie,ale dzisiaj wpadło 300 gram golonki Ogólnie staram się jeść zdrowy fat-avocado,kokos,jajka,oliwa.
  16. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Na ulicy mi stykają te do ucha,na treningu się nie sprawdzają,muszę kupić jakieś"nauszniki"
  17. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    W sobotę 28.02 ważenie a 01.03 start o 10:00.Waga dzisiaj rano 71,2 kg,jestem dobrej myśli,że zbiję wagę do 70 kg,co prawda będzie nas tam już 8,ale przy tej wadze mam szansę coś powalczyć.Szczegóły mi się pokazały,skóra jak pergamin,jak zejdę poniżej 70 kg to dam fotkę.
  18. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Dzisiaj za mną ponad 12 litrów płynów,ciężki obieg,15 min orbitreka na 15 lvl,8 h pracy,12 jajek,2 szejki białkowe,1 stek i 220 gram miesa z kuraka i świni,na razie żyję,ale słabo,na wadze 1 kg mniej niż wczoraj.
  19. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Wbij w sobotę na 10 będę miał weryfikację,to się przywitamy jak w Predatorze
  20. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Dobrze wiesz że nie na poziomie zawodowym,a taki start o takie warunki się ociera Chcę zrobić mega życiówkę,mimo iż już ją mam,to jak mi na czymś zależy to zawsze robię to na 100%,dlatego nie chcę olać tak ważnej rzeczy jak odwonienie a i tak to robię zdrowo,bo zajadam urosept a nie furasemid jak mój znajomy.
  21. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    W sobotę ważenie a w niedzielę start ok.10,muszę zjechać 3,5 kg co powinno mi się udać,zobaczymy,na razie nie mam na nic siły a dziś jeszcze obwód bez nóg.
  22. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    To tak jak ja,a od dziś do środy odwodnienie i zero węgli,nie wiem jak to przeżyję,bo mimo płatków po 18 miałem już restart systemu i się zawieszałem,a jeszcze dzisiaj mam zrobić obwód na wypłukanie glikogenu i iść do pracy,bo nie dostałem wypłaty w sobotę
  23. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    W tym momencie zniszczyłeś mi psychikę Od jutra po południu się odwadniam,zobaczymy jak to wyjdzie.
  24. Litwin81 odpowiedział(a) na Hubi. temat w SpartakuS
    No pozowanie to podstawa by dobrze uwypuklić swoje mocne strony.
  25. Litwin81 odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Te fakt,mało konsekwentny jestem

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.