Treść opublikowana przez Litwin81
-
Odżywianie
Jak co złego?Nic złego,napisał że się z tym narobił,to bym wolał coś mniej pracochłonnego,jak się aż tak kcal nie liczy.
-
kulturystyka
Na debiuty tylko zaświadczenie od lekarza,gacie sportowe,bronzer i wpisowe.Tutaj nie trzeba należeć do klubu.A oceniają na zawodach głównie symetrię i docięcie.Co do tego typa ze Szczecina to nie chcę pucować,ale mógłbym z nim powalczyć,bo od tygodnia mam prążki na prostownikach na plecach Gorzej z tym typem Piela z Zatoru,grubo soku poszło co widać po jego progresie. No i brzuch lepiej,ale słabo to widzę,organizm się stawia,nie chce tak nisko z wagą schodzić,chooj z tym,zrobię wszystko by jak najlepiej się zaprezentować,obojętnie w jakiej wadze.
-
Odżywianie
Na masie to bym chyba jednak wolał kupić albo sernik z kruszonką w oszołomie albo dać mamie 1 kg twarogu,12 jaj i ksylitol i niech robi
-
Odżywki, Gainery itp.
Szczypie beta alanina.
-
kulturystyka
Jak masz gdzieś linka z jego fotkami to dawaj.
-
Odżywianie
Jak będzie podskórny nisko to i wewnętrzny spadnie.
-
Odżywianie
Poczytaj,bo wiem że białka pod wypieki mają inny skład,gdyż zwykłe wpc,wpi się nie nadają.
-
Odżywianie
Tak,ale tutaj czynnikiem problematycznym jest temp i trudno oszacować jaka będzie później wchłanialność takiego białka.To tak jak z olejami,pod wpływem temp np. z powodu wystawienia na słońce jełczeją i tracą swoje wartości.
-
Odżywianie
Tracą pod wpływem temperatury,to się nazywa denaturacja,trawienie to odmienny proces,w odmiennej temp.Cosmos olej takie badania,są mało wiarygodne,niech lustro ci mówi czy jest dobrze czy nie
- Trening
- Trening
-
Odżywianie
Fakt jest za słodka.
-
kulturystyka
I tak będzie weryfikacja i od nowa ustalanie wagi,ale lepiej być najcięższym do 70 kg niż najlżejszym do 75 kg.
-
kulturystyka
Panowie chyba zbijam wagę do 70 kg,zobaczcie jak wygląda lista zgłoszeń: http://www.olimpzabrze.pl/images/stories/debiuty%20lista%20zgoszonych.pdf
-
Odżywianie
Fajny patent ale ja lubię orzechy całe.
- Trening
- Trening
-
Trening
Dzisiaj obwód,żeby nie było nudno nakręciłem ostatnią serię i wieczorkiem wstawię 6 min filmik.Żarcie na jutro kupiłem:pół kg serka wiejskiego,400 gram dorsza i 200 gram tatara wołowego Chciałem zrobić interwały ale po ostatniej serii walczyłem by nei zemdleć,więc sobie odpuściłem i zjadłem 300 gram wieprzowiny i 160 gram fasolki.
-
Odżywianie
Zależy o jakiej porze,rano i po treningu wskazane.
-
Odżywianie
Banan nie jest zly,tylko niezbyt dojrzaly.Im bardzie zolty tym mnie skrobii a wiecej cukru .Wczoraj jadlem Tolpyge,Dorsz lepszy i cenowo tez mala roznica.
- Trening
-
Trening
Ostatnio za dużo nie piszę bo robię obwody,jedyny wypis godny uwagi to 100 kg w 3 serii siadów na 7 razy z dupą do ziemi.Po nich interwały.Jutro ostatni trening nóg,a za tydzień w poniedziałek ostatni trening przed debiutami.Dzisiaj kaloryka koło 2500 kcal,ale tylko fat i białko i chudnę,jednak kalorie nie są sobie równe,to węgle warunkują tycie.
-
Odżywianie
Ja nigdy,bo nie wiem czy białko pod wpływem temp nie traci na wartości.Ostatnio widziałem że niektóre firmy sprzedają odżywki na pancake-ki.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ujemny bilans kaloryczny,nisko węgle,nawet złożone i na ostatnie szlify johimbinę z kofeiną.
-
Odżywki, Gainery itp.
Wujek google prawdę powie-Maz Out ogólnodostępny,game day Tiger's blood i Unstoppable też.