Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kłóce się z kumplem, który chce zostać kulturystą. Nie rozumiem tych ludzi, a chce zrozumieć :) Wciąż zastanawiam się, dlaczego ludzie chcą występować w slipkach przed ludźmi, umazani jakąś czekoladą i wyglądać tak:

piotrkowicz.JPG

piotrkowicz6.jpg

zdziwiona-kulturystka-216-OBRAZKY.PL.jpg

Osobiście nigdy nie chciałbym być do nich podobny.

 

Jaki jest Wasz stosunek do tego? Może sami chcecie tak wyglądać :) ?

Odnośnik do komentarza
sport dla wybranych. nie kazdy ma predyspozycje zeby zostac kulturysta (ja nie mam ;/). co do wygladu to kwestia indywidualna, mi sie podoba.

jak kumpel nie ma co robic z kasa i ma zayebista genetyke to niech walczy, ma 2% szans na osiagniecie sukcesu ; ).

Tutaj raczej wystarczy ładować w siebie jak najwięcej chemii i innego syfu, aktywując ich działanie na siłce.

Odnośnik do komentarza
sport dla wybranych. nie kazdy ma predyspozycje zeby zostac kulturysta (ja nie mam ;/). co do wygladu to kwestia indywidualna, mi sie podoba.

jak kumpel nie ma co robic z kasa i ma zayebista genetyke to niech walczy, ma 2% szans na osiagniecie sukcesu ; ).

Ale znacznie poprawić sylwetkę może każdy , myślę , że sie opłaca ;)

 

To , że ktoś mówi , że nie ma genetyki czy innych predyspozycji to tylko złe myślenie , takim podejściem mało zwojujemy, taka wymówka osobista, oczywiście taka jest prawda , że jednemu lepiej idzie a drugiemu mniej ale zawsze coś idzie i warto coś robić z sobą.

Odnośnik do komentarza

Myślę że co niektórzy źe pewne kwestie zrozumieli. Jesli chcesz być naprawdę zawodowym kulturystą to niestety nawet sterydy i cięzkie ćwiczenia Ci nie pomogą jeżeli twoje proporcje w budowie, kształt i predyspozycje w rzeźbieniu poszczególnych mięśni nie są wysrtarczające do osiągnięci takiego celu.

 

Sam nie jestem predysponowany do bycia kulturystą, co nie znaczy że nie mogę ćwiczyć na siłowni i nie nabrać odpowiednich kształtów aby w w powiedzmy t-shircie nie wyglądac na dobrze zbudowanego.

 

Kulturystyka a ćwiczenia do kształtowania swojej osobiście "idealnej" sylwetki to całkowicie co innego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Szukalem gdzie sie wpasowac z tym pytaniem.

 

 

Czy ten gosciu ponizej to Robert Piotrowicz, ktory zdobyl 4 miejsce w zawodach Mr Europe Pro w Hiszpanii ?

 

Tutaj fotki z 2005 roku.

 

news_194_09.jpg

news_194_03.jpg

 

A tutaj z zawodow

 

13761647.jpg

 

Przez te "sciemnianie" kurcze ludzi ciezko poznac. Jesli to on to w sumie 5 lat a roznica olbrzymia.

Odnośnik do komentarza

Kazdy byl kiedys jakims czytelnikiem. Czasem ktos pozniej zostaje zawodowcem, redaktorem czy wydawca ;P

Facet zrobil niesamowita mase przez te 4-5 lat. Ktos na forum pisal, ze w ubieglym roku mial lepsze warunki. Nie wiem, nie znam sie choc w tym roku wydaje sie lepiej zbudowany niz Roelly Winklaar ze zdjecia powyzej (to co ja widze amatorskim wzrokiem to przynajmniej roznica w klacie i kaloryferze), ktory zdobyl drugie miejsce i tym sposobem pojechal na Mr Olympia. Tutaj link do zeszlorocznych zdjec. Szacun za osiagniecia. W koncu 4-5 lat to nie jest az tak duzo.

 

piotr_4.jpg

Odnośnik do komentarza

Hmm cokolwiek to jest to nie, nie czytam ;p

Brak czasu. Co kilka miesiecy dochodza mi jakies ksiazki do poczytania "w wolnej chwili". Od 2 lat niezla biblioteczka mi urosla. To samo forum sfd czy inne. Wole juz tutaj napisac pytanie :)

 

Wchodze za to regularnie na kulturystyka.pl

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.