Treść opublikowana przez Litwin81
-
bieganie
Idealny,sam go teraz spijam.Ma 5 frakcji białka: -WPH- wchłania się ok. 15 min -WPI- ok.30 min -WPC- ok.1-2 h -Albumina jajka-2-4 h -Micelarna kazeina-4-12 h To jest uniwersalne białko,czy to na rano,czy na noc czy po treningu(ze względu na WPH i WPI)
-
Odżywki, Gainery itp.
Pierwsze słyszę by wit c była placebo,zwłaszcza że my nie umiemy jej syntetyzować w organizmie.
- bieganie
- bieganie
- Trening
- Fotki
- Trening
- Fotki
- Pomoc
- Pomoc
- Pomoc
-
bieganie
Ja zbyt intensywnie zabrałem się za biegi na ujemnym bilansie i dziś poszła jucha z nosa,do środy robię przerwę z ćwiczeniami,zjem sobie dzisiaj winogrona i granata,wzmocnię się trochę Na szczęście mam Vitagenixa,kompleksowe witaminy i dodatki z roślin,zwiększę dawkę i powinno być ok.
- bieganie
- bieganie
- bieganie
- Dwa pedały
- Pomoc
-
bieganie
Ciekawe jest jak wielu ludzi robi zupelnie na odwrot. Ja ze swej strony bym powiedzial ze najbardziej udane combo by zrzucic wage imo to bylo by szybki obwodowy raz w tygodniu (45-60min)+ silowy 3 razy w tygodniu + cardio po kazdym silowym do 30-35 minut+ cardio 60 minut w jeden wolny dzien dzien. Generalnie tak ja polecam. Można się bawić na pewnym etapie doświadczenia,ale chyba po siłówce najłatwiej zrobić aeroby na bieżni.
- Pomoc
- bieganie
- bieganie
- OFFTOPIC
- bieganie
-
Odżywianie
Tak instruktor,chociaż większość mówi na siebie trener.Kasa jest z prywatnych lekcji,ja ich nie mam bo pracuje na siłce gdzie takie lekcje wchodzą w cenę karnetu(300 złotych),ze zwykłej pensji starcza na życie,plusem jest to że robię to co lubię a to rzadkość w tych czasach.
-
Fotki
Za 6 tygodni i po to by pokazać że tyle wystarczy by zejść z fatem.Te foty są z 2 tygodnia redukcji,mam zamiar tracić do 0,5-1 kg tygodniowo,dzisiaj od momentu dania foty zjechałem 1,8 kg,ale to przez mega wydatek energetyczny.