Treść opublikowana przez Litwin81
-
Odżywki, Gainery itp.
Mi ogólnie upały nie przeszkadzają,ale fakt że pocę się jak świnia,do tego ogromne ilości magnezu.Co do składu to fajny,ale wiem że złożenie takiego produktu,z takimi ilościami byłoby drogie.
-
Odżywki, Gainery itp.
Obecnie jem mono,ale nie wiem czy miałbym odwagę zjeść coś od niego.
- Odżywianie
-
Odżywianie
No jo,ale ty pracujesz fizycznie więc na dociętej sylwetce ci nie zależy,więc możesz tyle węgli jeść.
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
Pewnie nie,ale skoro pytałeś to odpowiedziałem.
-
Odżywianie
Wolę sobie zrobić domowy kefir ,samemu kwasząc mleko.Co do banana to chodzi o mityczny wyrzut insuliny,dlatego jest polecany po treningu bo się szybko wchłania,jak jest zielony to ma dużo skrobi w sobie,długo się wchłania,daje energie na dłużej,nie podnosi insuliny.
-
Odżywianie
No kazeina mocno średnia,ja piję wpi lub wpc i po pół godziny normalne żarcie.
-
Odżywianie
No jak banana porówna się do słodyczy czy danio to faktycznie zyskuje
-
Odżywianie
Swoja drogą słaba,bo banan to cukry proste,chyba że miksujesz zielonego.
- Motywacja
- bieganie
- Trening
- Trening
-
Ideał, do którego dążycie
Widziałem kiedyś takie buty,typ w nich nogi ćwiczył.
-
Ideał, do którego dążycie
Hormon wzrostu też powoduje przerost szczęki.
- Dwa pedały
- Promocje
-
Odżywianie
Ostatnio była afera że Tesco wysyła do Polski warzywa i owoce klasy"B".
- bieganie
- Trening
- Trening
- Trening