Treść opublikowana przez Litwin81
- bieganie
-
Odżywianie
Doszło,postaram się jutro przed pracą to ogarnąć,czyli do 15.
- bieganie
- bieganie
- Fotki
-
Odżywki, Gainery itp.
Nie że czasu nie mam ale tego nie lubię Ale jak już napisałem to zrobię,wyślij mi ten spis na litwin1112@gmail.com
- Fotki
-
Odżywki, Gainery itp.
Nie lubię rozpisywać bo to dużo wyliczania,ale niech ci będzie Spisz mi co jadłeś przez ostatnie 3 dni,zaczynając od dziś,(podając w miarę dokładne dane,np:100 gram mięsa,2 bułki po 70 gram)muszę znać ilość by wyliczyć kalorykę i napiszesz mi to na FB,bo tu się chyba PW nie da wysyłać.
-
Odżywki, Gainery itp.
Oho i dwa największe leszczykowate trolle wpadły Jak pachy żółte to i brzuch też muszę domyć Co za idiota.
-
Odżywki, Gainery itp.
Lepiej być niskim niż zalaną pyzą
- Fotki
-
bieganie
Przez pracę zapomniałem o nocnym biegu Świętojańskim i mimo iż był 20 czerwca to 10 już się zapisać nie można było,od 2 lat się czaję by się sprawdzić,może jeszcze w tym roku mi się uda. Dlatego napisałem że biegłem aerobowo,jakbym biegł na wynik to czas pewnie byłby poniżej 50 min(mój rekord to 49 min rok temu,ale trasa z dużymi przewyższeniami i w upale)
- bieganie
- bieganie
-
Odżywki, Gainery itp.
No i?Zestaw to spaślaku ze swoim bojlerem Już ci pisałem,na żadnym polu nie masz ze mną wspólnego mianownika,mógłbym jeszcze dorzucić kondycję,ale szkoda nerwów...twoich.
-
Odżywki, Gainery itp.
Mniej spinania więcej treningów,kolejny rok zaufania w twój ponad przeciętny hart ducha i rygor dietetyczny?Bitch please,za rok będziesz wyglądał tak samo choojowo jak i dziś,nie długo wstawię nowe fotki byś wiedział do czego masz zmierzać.Dla ciebie nie jestem wierzytelny,spytaj się szarka czy dieta która mu rozpisałem jest tak zj.eb.ana jak twoja pyzowa.
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Sylvana kojarzę ale z forum Neo.
-
Odżywki, Gainery itp.
Je.błem. Po za tym wymienione przez ciebie osoby nie spinają się do mnie jak ty w każdym możliwym poście,więc czemu miałbym ich atakować?Widzę 3 podłoża na których mógłbyś mnie próbować czegoś uczyć: -wiedza -wygląd(złudne bo tu genetyka ma duży wpływ,ale trzeba go wymienić) -siła Na żadnej z tych płaszczyzn nie reprezentujesz odpowiedniego poziomu,a wiecznie trolujesz.To nie jest narcyzm z mojej strony,po prostu trzeźwe ocenienie faktów.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ale co to za przeszkoda dla takiego genetyka i omnibusa jak ty?Kabi nie rozdrabniaj się,jak grasz online,to też tylko z ludźmi z twoim stażem?
-
Odżywki, Gainery itp.
Padłem,rok temu to samo,jaki to progres dasz radę zrobić,a co pokazałeś to każdy sam Zawsz Zawsze lepszy progres jak w moim przypadku niz regres jak w twoim O proszę,pewnie regresem są wzrosty siły i stracenie tłuszczu z miejsc których nigdy nie widziałeś bez nich,ja mogę w każdej chwili skonfrontować fotki z moimi starymi i twoimi nowymi.
-
Odżywki, Gainery itp.
Tylko niech nie zapomni spalić fatu przy okazji,bo ciężko będzie ocenić ile dowalił.
-
Odżywki, Gainery itp.
Padłem,rok temu to samo,jaki to progres dasz radę zrobić,a co pokazałeś to każdy sam ocenił.
- Promocje
- OFFTOPIC