Treść opublikowana przez Litwin81
-
Odżywki, Gainery itp.
Jak zawsze się spina jak nie ogarnia tematu No cóż,czas to zweryfikuje i już nie długo pokażesz mi jak kurczak z rożna wpływa na twoją letnią formę.
-
Odżywki, Gainery itp.
Skąd masz takie info?Oczywiście wiesz ze biały proszek na mięśnie to oczyszczone mleko,więc nie można mówić że to chemia(zresztą co w przyrodzie nie jest chemią)
-
Odżywki, Gainery itp.
Kabi akurat kurczak z rożna to nie wiem czy można napisać że to zdrowie,tam mało kto wyrzuca skórę a tam głównie i w tłuszczu magazynują się toksyny czy antybiotyki.Co do Karmowskiego to mówi ciekawie ale nie opierałbym na nim swojej wiedzy,zważywszy gdy widzimy co robi z ludźmi w pół roku,ja nic nie mam do kokszenia,to każdego indywidualny wybór,ale jak piszesz szarku o kreatynie,to nie magia jego mistycznej wiedzy tylko ingerencja farmakologiczna.Sprawa kreatyny ma się następująco,tcm to jakbym kreatyna do kwadratu,już sam jabłczan dostarcza energii,w połączeniu z cząsteczką kreatyny jest bardziej energetycznym rodnikiem i lepiej przyswajalnym niż mono(również dzięki temu że jest stabilny w kwaśnym środowisku żołądka).Co do stosowania kreatyny na początku to nie widzę sensu jak pisałem i tak nam idzie,już po pierwszym cyklu wysycamy mięśnie kreatyną,dlatego każdy kto ją stosował wie że nigdy każdy kolejny cykl nie jest tak dobry jak ten pierwszy i także dlatego tcm działa na ludzi,na których mono nie działa ze względy na synergię tych dwóch składników,więc stosując kreatynę od początku nie osiągniemy takiego jej"je.bn.nięcia" jak dołożenie jej po jakimś czasie podczas zastojów.
- Promocje
-
Odżywki, Gainery itp.
Dla mnie branie kreatyny na samym początku jest bez sensu,powinno się ją brać przy pierwszych zastojach,które na ogół pojawiają się po roku.Z początku i tak mega idzie do przodu,dorzucenie kreatyny nie spowoduje że pójdzie więcej,tylko szybciej,ale prędzej czy później też się dojdzie do ściany,więc warto na tą chwile mieć kreatynę.Tak samo jak warto zaczynać od mono,a na drugi cykl brać tcm,nie powinno się brać form bardziej bio dostępnych na początku,gdyż nie osiągnie się takich rezultatów jak w odwrotnej kombinacji.To trochę jak z koksem,powinno się go brać by wspomóc już jakąś bazę a nie jak się zaczyna.Dużo osób nie ma poprawnej techniki,nawali więcej obciążenia bo kreatyna da im moc i później są kontuzje.
- Promocje
-
Odżywki, Gainery itp.
A ja czy to na masie czy na rzeźbie nie wyobrażam sobie jedzenia normalnego posiłku zaraz po siłce,dlatego odżywki białkowe są dla mnie ważne.Można bez,ale po co.Białko roślinne ma na ogół brak 2 aminokwasów,jak spożywasz je ze zwierzęcym,szczególnie na masie to jest białkiem pełnoprawnym.
- Fotki
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
Ja jadłem po 10 i był luz,bardziej cholesterol podnosi fruktoza niż tłuszcz z jajek.
-
Odżywianie
Orzechy,całe jajka,olej lniany.
- bieganie
-
Odżywianie
Białko też się wlicza Ja wczoraj magnuma w białej czeko jadłem,pół kg frytek,także nie ssie mnie.
-
Odżywianie
Tylko wlicz to w makro
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Może stara wersja,Olimp często zmienia składy.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ja widzę tylko sukraloze i acetosulfam k.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ja BCAA xplode z Olimpa,zresztą chciałem ci dać kilka próbek jego.
-
Odżywianie
Bo katabolizm można nie tylko białkiem zatrzymać,także węglami,kazeina ma na cele budulcowe,węglami możesz wyhamować głód,do tego pewna jej część wchłania się zaraz po spożyciu,to że ona uwalnia się przez 4-12 h(w zależności od formy) to nie znaczy że tyle to białko czeka nie ruszone na kichach,ale ok,optymalne combo to izolat i kazeina micelarna.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ale tu już gadka że ten sezon stracony
-
Odżywianie
No patrz,gdzie ci się informacje zapisują
-
Odżywki, Gainery itp.
To niech robi rower na dworze,interwały na tą jego kontuzję słabe.
-
Odżywki, Gainery itp.
Rowerek rób zamiast biegów jako aeroby.