Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Wrzuć screena
-
Bundesliga
Kane już blisko pierwszego trofeum w karierze
- Clair Obscur: Expedition 33
- Clair Obscur: Expedition 33
-
The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
Ja skoczyłem dzisiaj również całe Shivering Isles, genialny dodatek, zdecydowanie najlepszy quest design jaki Bethesda kiedykolwiek zrobiła. Śmiesznie, że pewnie prawie nikt nawet do tego DLC nie dojdzie, pominie, a już na pewno nie nowi gracze, próbujący remastera. Różnica między podstawką, a Shivering Isles jest duża, w detalach, postaciach, samej strukturze questów, pomysłowości, przedmiotach, dopracowaniu, lochach, różnorodności przeciwników. Cieszę się, że będzie temu remasterowi ograłem wreszcie ten dodatek i jednocześnie liczę, że Beth jeszcze coś tak ciekawego kiedyś wypuści. Sam remaster jest naprawdę dobry, bugi? Tylko kilka technicznych. Reszta jak najbardziej ok, katowałem mocno również po weekendowym patchu, od tej pory nie miałem już nawet crasha, co zdarzało sie w podstawce, ale może to zasługa mapy z Shivering Isles. Silnik Bethesdy połączony z UE5 to tak czy inaczej musiała być mieszanka wybuchowa:).
-
Wrzuć screena
-
The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
- Clair Obscur: Expedition 33
- Primera Division
Barca mimo osłabienia jak to pięknie wyciągnęła. No nagroda za genialny sezon dla calej drużyny. Ostatnią drużyną z quarduple był Bayern 19/20. Czy Flick (I Lewa) to powtórzą?- Primera Division
Małpy- Primera Division
- Primera Division
Ja bym nie gwizdał. Vardrid xD- Primera Division
Aż mi szkoda Realu xD.- Primera Division
No gruba partia jest.- Primera Division
No Real dzisiaj silniejszy, nie ma egzekutora. Niestety bez Lewego z Interem w rewanżu mogą być schody. La Liga raczej pójdzie, za duża przewaga.- Primera Division
Niesamowity poziom klasyku na razie, ale brakuje dobrego napastnika w obu drużynach. Wojtek co wyciaga znowu.- Clair Obscur: Expedition 33
Nie oszukujmy się, mieliśmy tak już 50 razy w życiu xD. Co Wy tak wieszacie psy na Finalach, XVI była jaka była, ale Rebirth to był ogień i Part 3 to będzie ogień. Może za to sukces gry z tematu da im kopa, żeby wzięli sie za powrót do korzeni przy XVII, bo wyraźnie trendy się odwróciły.- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
Na PC gra chyba korzysta z direct storage, bo mam SSD 4.0 i jest megaszybko, właściwie nie widzę menusów.- Wrzuć screena
Zależy od lokacji, zamknięte super, otwarte różnie, czasami bywa tragicznie, nawet z pierwszymi modami z Nexusa jak ma być stutter to jest + miałem i kilka crashy przy dłuższej sesji. Przeszedłem jednakże MSQ i pewnie z połowę Shivering Isles (ogólnie to DLC nie dość, że top ever Bethesdy to jeszcze jakby lepiej zooptymalizowane, pewnie zasługa, że ten świat jest po prostu tam mniejszy).- Clair Obscur: Expedition 33
- Wrzuć screena
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
Qrde po MSQ jednak wszedłem do Shivering Isles i zaginąłem na 5 godzin, podobno dalej mnie szukają w realnym świecie. To DLC to jest banger. Do tego wszystko tam nie tylko jest lepsze gameplayowo i fabularnie, ale nawet chodzi lepiej, bo lokacja mniejsza (jak powiedzmy te z Avowed). No i jest on, mój faworyt. Na pewno najciekawsza postać w sadze. Nie wierzę, że te questy robiła Betsheda xD.- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
Kurde no trochę się łezka kręci, jak się przyodzieje zbroje z pierwszego DLC w historii świata xD, W tej chwili to już 19 lat temu https://www.gamesindustry.biz/10-oblivions-horse-armor-was-ahead-of-its-time- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
No tutaj jest mały problem, są mody te takie "Unrealowe" sam wgrałem kilka, ale raczej badziewia na razie. Ale ten jest i polecam wgrać, jak ktoś przekroczy lvl 10 Nexus Mods :: Oblivion RemasteredBalanced NPC Level Cap - RemasteredAdds consistent level caps to 1,400+ NPCs from the base game and all DLCs. The comprehensive solution to Oblivion's NPC scaling problem- Clair Obscur: Expedition 33