Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- Final Fantasy VII Rebirth
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Sony się odkleiło cenowo robiąc z siebie jedyną markę premium na rynku, ale wcale nie oferując znacznie więcej, nie ma też dużych plusów w stosunku do topowych LG, chyba, że ktoś ogląda na TV zwykłą telewizję, a takich ludzi raczej nie ma xD, gdyż mają najlepszy post processing SDR. Ja mam B4/C4/G4 i jestem mega zadowolony z każdego po pierwszych kilku dniach użytkowania.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Widać, że dostaw jest w pizdu, dzisiaj wiele sklepów miało ukryte promki stacjonarnie np. ME.
-
Wracam właśnie telekomunikacją. Mam dobre wieści.
Wracam właśnie telekomunikacją. Mam dobre wieści.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Ale z siebie idiotów robią te sklepy, robiąc promocje 5k niby i sprzedając niby ostatnie "promocyjne" sztuki po zwykłej realnej cenie MSRP xD. Btw ten Zotac ma dobre opinie i jest też pakowany teraz do zestawów Actina w Sferisie, gdzie jest ta nawet poniżej MSRP w zestawie. Zotac widać sporo tego wyprodukował.
- Marathon
-
MindsEye
- Mafia: The Old Country
Si, mogą być, tylko nie takie jak w Mafii 3, wystarczy cokolwiek totalnie opcjonalnego.- Mafia: The Old Country
Pewnie dowiemy się 8 maja, bo na razie to powrót do korzeni może oznaczać, że będzie free roam, ale po prostu nie będzie zbieractwa mandatory pomiędzy mięskiem fabularnym.- Właśnie zacząłem...
Blood: Fresh Supply (PC) No muszę powiedzieć, że ta gra spowodowała, że od rana siedzę na https://www.reddit.com/r/boomershooters/ i dodaje wciąż nowe gry do listy do ogrania stamtąd :D. Na razie ograłem 10 leveli, czyli cały pierwszy chapter, zakończony 30 sekundowym bossfightem. Groteskowo krwawa, gotycka, szybka, oldschoolowa FPSowa sieczka, super działa na nowych sprzętach, pełne wsparcie UW na PC, ładna oprawa, która nigdy się nie zestarzeje i dodatkowe łaty od Nightdive. Klasyka, która zestarzała się jak wino, zresztą wystarczy spojrzeć na Caleba w lustrze.- Mafia: The Old Country
Zobaczymy, wszystko delikatnie lepsze niż Mafia 3 i będzie super, może być dobry rok dla fanów gier akcji z samochodami w tle :D. W ogóle to zapowiadali powrót do korzeni i rdzeń rozgrywki to ma być misja fabularna, a nie przechwytywanie dzielnic, zobaczymy, czy nie kłamali :).- The Last of Us Part I
No z jego wypowiedzi wynikało co innego, ale po wtopie z Frakcjami może chce mieć spokój. No i Intergalactic, tym muszą się zająć. Druckamnn pewnie przy 3cim i 4rtym sezonie już mniej się będzie udzielał, bo imo scenariusz już pewnie napisany do końca, pytanie tylko, czy 14, czy może 21 episodów, bo końcówkę gry można sporo rozbudować (o side story). Ja stawiam, że będą 4 sezony. Czyli part 2 rozbity na 21 godzin/ epizodów. Btw S02 Rotten Tomatoes 93%, byle do poniedziałku- The Last of Us Part I
Nie trwają. "Don’t Bet On There Being More" https://www.ign.com/articles/neil-druckmann-says-dont-bet-on-there-being-a-the-last-of-us-part-3 Przecież 2gi sezon serialu to nie będzie cała gra. Nic nie wymyślą, bo za rok będą zajęci promocją Intergalactic.- The Last of Us Part I
- Mafia: The Old Country
Mafia: The Old Country - The Tea...Mafia: The Old Country - The Team Behind Mafia: The Old C...Get a first look at gameplay, a behind-the-scenes peek at Hangar 13's development, and join us for a dev Q&A! PAX 8 maja, a release 8 sierpnia (wyciekło komuś na hiszpańskim Steam).- Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Co LG to LG- RTX ON
- Champions League
2 lata przy takiej Barcie to może 130 wpaść.- Champions League
Magiczny Robercik dzisiaj, jak i cała Barca.- Avowed
Podobnie podszedłem i właśnie pękła, cieszę się, że już koniec, zrobiłem w zasadzie wszystkie questy, prócz tych znajdźkowych, ale ewidentnie końcówka gry już była nieco męcząca ze względu na biomową strukturę właśnie, która była zbyt schematyczna, zawsze to samo 2 questy główne i masa pobocznych podobnych do siebie, bez przejawu geniusza. Walka dobra do samego końca, w sumie dałbym jako całość te klasyczne 7/10. Ok, ale to nie Obsidian, którego lubię, nie chcę dwójki ,chce Pillarsy 3. Sam nie wiem, czy lepiej było znać lore, czy nie, zależy jak ktoś podchodzi, bo główny wątek był słaby, a bóstwa itp. potraktowane dosyć po macoszemu, no ale na pewno jest to rozbudowa świata o kolejny chapter, tym razem jednak mało znaczący dla całej Eory, bardziej lokalny.- Nintendo Switch 2, preorder i ogólna szajba :]
https://www.euro.com.pl/gry-nintendo-switch-2/nintendo-hollow-knight-silksong-gra-na-nintendo-switch-2.bhtml taa jasne, bo uwierzę xD- Elden Ring
Też mam takiego znajomego, mowa nienawiści w stosunku do Miyazakiego normalnie. W ogóle w Polsce jest masa takich graczy, co twierdzą, że po W3 już nie ma nic i jeszcze piszą o tym poematy. Ale żeby nawet system walki chwalić ten z W3, który akurat się mocno już zestarzał, a był sredni już na premierę, a gnoić ten z Eldena to już wyższa szkoła debilizmu. hahahaha o turlanie xD.- Mafia: Trilogy
O widzę, że odkopano temat trylogii, a o Mafii 3 jest dedykowany z nowymi postami. W Mafii 3 po wszystkich DLC nie ma aż tak dużo tej farmy, tylko jakoś 32 takie misje (na kompie to nawet chyba widziałem mod wyłaczajacy to gówno()). Misje z DLC za to znacznie uatrakcyjniają temat, ogólnie te misje to jest top tej gry i szczerze mówiąc polecam.- Champions League
I 5 Polaków w 1/2, być może. Cóż za potężna nacja. W fazie pucharowej LM to pierwszy taki przypadek w historii.- Champions League
Ciekawe, że to podobno jedyne 2 gole z wolnego w karierze Declana Rice'a xD. Przypomina mi się Thuram i jego gole z akcji z Chorwacją w 98', podobna skala zjawiska :). - Mafia: The Old Country