Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Świetny jest gameplay loop w tej grze i ten autosave co pierdnięcie, niczym nie trzeba się przejmować :).
  2. hmm był za 13k + jeszcze rabat, teraz jest za 15 lol.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    GI jest zamknięte od 4 sierpnia 2024, być może chodzi o reanimacje starych magazynów w wersji digital. Jaki to ma związek z GTA VI? No clue.
  4. No niestety właśnie to obejrzałem, dramat.
  5. Gdzie to się przełącza? Rank na tej drugiej z kolei klasie to trwa chyba wieczność w stosunku do Driftera.
  6. Dosyć przyzwoita cena na 5090 RTX Gainward Phantom https://www.neonet.pl/karty-graficzne/gainward-geforce-rtx-5090-phantom-32gb-gddr7-dlss4-ne75090019r5-gb2020p.html doliczając 1500 zł bonów wychodzi 12k.
  7. Prawda jest taka, że mimo iż uwielbiam Xeno 2 i 3, to jednak trochę ich Switch przyblokował technologicznie. No ciekawe co tam wyrzucą na pierwszy rok Switcha 2, bo jakoś nie wierzę, żeby nic.
  8. W Mirage było dokładnie odwrotnie, można było przejść grę bez żadnej otwartej walki. Czarny z KCD2 był zbyt mądry. Główny minus opowieści .
  9. Tak, to możliwe. Walka była na wysokiej skale.
  10. Właśnie można gdzieś podejrzeć, co potrzebujemy na następny chapter, czy trzeba zapierdzielać do questa i odpytać? Mogli to jednak trochę lepiej rozwiązać. Też jestem na etapie zbierania 15% i levela na chapter 4. Już Wiem, dlaczego ta gra jest nazywana single player MMO, wczoraj nawet jakieś coop misje robiłem. Tych mechanik jest tutaj od zajebania, prawie tyle, co w FF XIV.
  11. Tymczasem na Steam, który powszechnie jest uważane za jedyne źródło (może obok PSN) ocen od graczy, które ma sens, to najwyżej oceniana gra Ubi od lat, od ludzi, którzy rzeczywiście w nią grają ^^. Ładna zamiana forumkowych niegraczy w pomarańczową fantę. Valhalla lewdo 69%, Outlaws 73%, Avatar 67%. Dla porownania ostatnie hity Avowed 76%, Monster Hunter 63%, KCD2 93%. Tutaj 81%, zostaje wam zrzucanie spamu od user score metacritic, czyli od ludzi, którzy nawet nie mają pojęcia o czym jest gra xD. Imo nawet żaden youtuber, który grał, nie podziela opinii o "nieudanej" części, oglądałem kawałem Skillupa i chwalił mocno, oczywiście jednocześnie wspominając, że to tylko kolejny Asasyn i nie odkrywa koła na nowo, to WSZYSTKO tutaj jest lepsze, niż w poprzednich AC. Fajnie by było poczytać jakieś opinie na forum o grach o grze dla odmiany, bo miała już premierę, są osobne tematy od złych korporacji.
  12. Mieliście taki glitch w walce, że wam party member, w tym wypadku Elma gdzieś nagle zniknęła podczas walki i po niej wróciła? Nie padła, po prostu nigdzie jej nie było. Dziwne.
  13. Jak jutro będzie info o 3 kkk od Ubi niektórzy tutaj nie dożyją do poniedziałku xD. Widać CCU na wrogim Steam rośnie nadal, więc co z tego, że miało być według waszych estymacji z excelów antyubi w piątek, myślicie w ogóle na tym forum xD? Bo już jest 60k i rośnie, czyli wynik zbliżony do najlepszych gier akcji single player, pomijając gry online i RPGi, które jak wiadomo na Steam zawsze były i będą najwyżej, abstrahując, że nie zawsze to się spina z jakością produkcji, bo taki MH to na PC day1 akurat wyszedł gówniane, Dogma też, była masa opinii skrajnie negatywnych na poziomie 40%. Nic takiego się nie dzieje przy Shadows, bo jest 81% na Steam na ten moment. Btw seria AC i gry Ubi nie były na Steam od powstania ubisoftowego klienta przez wiele wiele lat, pewnie dlatego znakomita większość tej serii to kopie na PS4/PS5 I na PC to tą grę kupują już chyba tylko najwięksi fani serii. Ubi podał też oficjalny komunikat, że gra zdemolowała w sprzedaży Odsyssey i Origins, zostając pokonana przez covidową Valhallę, która miało mocne fory, bo dobrze trafili z edycją na konsole nowej generacji na premierę tychże, gdzie na rynku nie było absolutnie nic innego. Wnioski jakie mogą się nasuwać, to przesunięcie premiery o kilka miesięcy na pewno na wielki plus, mimo, że branża chyba chciała inaczej xD.
  14. Odbiór gry był skrajnie negatywny wiele miesięcy przed premierą, widać sami gracze zadowoloni z efektu końcowego. Na Steam bardzo wysokie oceny, na PSN także, gra działa dobrze, jest dopracowana. To nie jest powtórka z Veilguard, który nie był dla nikogo, a na pewno nie dla fanów serii. Po prostu solidna gra z tasiemcowej serii. Zagram na pewno, kiedyś.
  15. Widać, że sprzedaż całkiem całkiem ze wszystkich źródeł. Chyba już jest 55k, a dopiero 14:40, pewnie niedziela wieczór będzie peak. Poza tym Ubi+, no i PS5/Pro na pewno u nich zrobi trochę sztuk. W dalszym ciągu pewnie oczekiwania na poziomie 5-8 mln w miesiąc nie mają szans się ziścić, ale może 4 pęknie, jak dojdzie do ludzi, że to udana część.
  16. Sprawdzę bo na handheldzie też klatki gubi jak pojebana, a jednak ciężko czekać i nie grać. Na pewno gra dla weterana Xeno 1-3 jest inna w odczuciach, co nie znaczy, że gorsza po prostu wciąga, system walki jest miodny od początku.
  17. Wiadomo, po latach wyszło, w sensie w sumie od razu, że warto było grać Kaśką, a nie Alexiosem, czy jak mu tam było. Potem Ubi uznał ją też jako kanoniczną. Mimo wyboru postaci męska/ żeńska tam chyba było 90% do 10%, jak kiedyś opublikowali staty :). Tak czy inaczej Odyssey > Origins > Valhalla, ale jak każdy Wie, jak ktoś bardzo mocno szanuje czas growy starczy ograć jedną :).
  18. Serio w Odyssey ktoś grał chłopem? Niezła odklejka xD. Dla mnie Odyssey > Origins > Valhalla, ale to w sumie zależy tylko od tego, jaki setting Ci odpowiada.
  19. Swoją drogą apropo Oledów LG wprowadza właśnie ładne cacko na rynek dla segmentu PC UW. 5K2K, więc bez 5090 nie podchodź. https://www.lg.com/ca_en/monitors/gaming/45gx950a-b/?srsltid=AfmBOoo4nC7t_MJcjRtFmTJC5GPureSygS5r_HlYFBb3SWCb1N-YZ8G_
  20. No graficznie to wygląda jak Nintendo "next gen" na handheldzie, niespotykana ostrość obrazu, jakby używany był jakiś DLSS :). Na Switchu 2 mam nadzieję, że płynnie to wszystko przejdzie, ciekawe, czy ten nowy event opowie coś o wstecznej wiecej już 2giego kwietnia.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    No ale trzeba dodać, że Stalker jest grą znacznie ładniejszą, mimo, że używają ten sam silnik to jednak różnica w modelach, mimice twarzy, detalach jest ogromna.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    Idealnie byłoby jakby po OW2 wrócili do izometrii w Pillarsach 3, może Avowed kogoś nowego do Eory przyciągnął, poza tym w gamepassie nie muszą aż tak się martwić o liczby i że budżet się totalnie nie zepnie. Aczkolwiek po wypowiedziach Sawyera raczej się na to nie zanosi, bo on chciałby budżetu BG3.
  23. Jasność, jasność, jasność + G4 robi wszystko troszeczkę lepiej i jest też lepiej wykonany. https://www.rtings.com/tv/tools/compare/lg-c4-oled-vs-lg-g4-oled/49541/49542 Warto się śpieszyć, bo ta seria znika powoli z rynku (a LG raczej nie ma problemu z wyprzedaniem każdej sztuki w dobrej cenie).
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Paliodor temat w Kącik RPG
    To DLC do P3 to jeszcze można zrozumieć, bo i tak było słabe i było po zakończeniu gry, ale wycięcie Goldena to byłoby przegięcie. Si, wrzucą te pierdoły z trójki, combat nowy, Teurgie itp. + ładniejsze korytarze i na pewno będzie to silniejszy aspekt rozgrywki, niż Tartak. No nie mogę się doczekać jak mój przyjaciel Teddy wygląda na Unrealu 4 .

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.