Skocz do zawartości

Silent Hill f


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczasowy dorobek chińskiego studia:

 

  • Resident Evil Re:Verse (2022)[7]
  • Resident Evil 2 (Next-gen Ver.) (2022)[6]
  • Resident Evil 3 (Next-gen Ver.) (2022)[6]
  • Resident Evil 7: Biohazard (Next-gen Ver.) (2022)[6]
  • Marvel's Avengers (2020)[2]
  • Resident Evil: Resistance (2020) [8][9]
  • Resident Evil Origins Collection (2019)[5]
  • Onimusha: Warlords (2019)[3] [10]
  • Devil May Cry:HD Collection (2018)[4]
Odnośnik do komentarza

Trailer fajny ale chyba narazie trzeba ubić jaranko do zera. Jakieś parobasy z chin od portów to nawet gorzej niż bluber przy sh2. Konami wydawcą więc za rok możemy się dowiedzieć żę gra została anulowana. No ale jak reszta forumowiczów trzymam zagrajmerskie kciuki żeby coś z tego wyszło bo to moje mango klimaty

Odnośnik do komentarza

Byly ciareczki, nie powiem. Szczegolnie na koncu gdzie myslalem, ze zaraz z glowy wyje.bie jakas macka z zebami a tu sie dziewczynce odkleilo. I co wy piszecie, ze nie ma w tym SH, a gazrurka to co? :nosacz3: Mi sie bardziej z Siren kojarzy ale w SH4 i Homecoming tez nie bylo miasteczka wiec jakos mnie te odstepstwo nie kluje wcale.

 

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Mejm napisał:

Byly ciareczki, nie powiem. Szczegolnie na koncu gdzie myslalem, ze zaraz z glowy wyje.bie jakas macka z zebami a tu sie dziewczynce odkleilo. I co wy piszecie, ze nie ma w tym SH, a gazrurka to co? :nosacz3: Mi sie bardziej z Siren kojarzy ale w SH4 i Homecoming tez nie bylo miasteczka wiec jakos mnie te odstepstwo nie kluje wcale.

 

 

Przecież w homecoming całą drugą część gry to SH.

Odnośnik do komentarza

Mi to nie robi różnicy gdzie będzie się toczyć akcja gry, może nawet w Wypizodwie Mniejszym na Śląsku, byle tylko było dużo mgły i jeszcze więcej pojebanego Otherworld (ze Śląskiem to by się nawet zgadzało). Co najwyżej martwię się o klimat i postacie, mam nadzieję że mimo wszystko będzie tu czuć Silent Hilla, a nie Fatal Frame i poproszę jak najmniej jęczących lolitek. 

 

Btw

spacer.png

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Czoperrr napisał:

A ten cały Ryuukishi07 to z czego jest znany, że taka ekscytacja? Przejrzałem jego twory na szybko to wszędzie jakieś szkolne dziewczynki dla spermiarzy i mangozjebów. Straszne to chociaż?

W skrócie z tego co pamiętam Higurashi to bajeczka o spokojnej japońskiej wiosce w której jedynym problemem jest to że raz na jakiś czas komuś odpala się mega agresor i masakruje osoby obok za byle co. No i swego czasu to mocno szokowało bo zarówno agresorem jak i ofiarą mógł być praktycznie każdy i do zabójstwa były wykorzystywane różne codzienne przedmioty. Reszta w spoilerze

Spoiler

Bohaterka która zawsze umiera w takiej sytuacji jest w pętli czasowej i próbuje zapobiec swojej i innych śmierci ale średnio jej się to udaje. Trochę jak inne gierki/bajki o pętlach czasowych ale o wiele bardziej brutalne.

Było też Umineko no naku... i fabularnie to jest coś w stylu Danganronpy czy 999 czyli pojawia się trup i trzeba ogarnąć kto, kiedy i dla czego zabił danego delikwenta.

Klimat wiochy z Higurashi to trochę był taki Twin Peaks/Alan Wake niby wszystko jest ok ale są sygnały i postacie że tak nie do końca.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To jest główna odsłona.

Do tej pory jedyna świeżość w obrębie miasteczka na jaką było ich stać, to albo śnieżyca w SM(choć w 1 też jest śnieg, ale głównie pada), lub ulewa w Downpour(plus poboczne misje). Mogli mielić to samo od ponad 20 lat, albo zrobić coś innego. Samo SH jest dla mnie umowne, to nie musi być współczesność, takie latanie  wstecz dobrze im zrobi.  Zobaczyłbym kiedyś SH podczas pierwszy wojny światowej. Horror wynikający z grzechów i traum na wojnie. No jest, co wymyślać, wypisz, wymaluj assasyn.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...