Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Wywiad z devami, widze, że CDA/tvgry mają jakieś embargo na wrażenia/dev diary.
  2. Czemu, robią ją Rosjanie. Oni się na wojnie znają. To nie Francuzi :D. Btw
  3. Drobne różnice pewnie są, np. ten G42 ma srebrną ramkę, wydaje mi się, że 45 nie ma srebrnej tylko czarną, ale nie dam sobie ręki uciąć, może być jeszcze różnica w aktualizacjach softu, ale matryca podobno nie - w G4 była jedna. Na pewno jest też wersja LS, co ma standa, zamiast wieszaka w zestawie. Nie widziałem mgły, a testowaliśmy srogo PS5, PC i różne VOD z Dolby Vision. W drugim pokoju było mniejsze C4 i różnica jest, spora na korzyść G4, oczywiście normalnie pewnie tego nikt nie zauważy i nie ma sensu dopłacać dużo, ale teraz G4 jest stosunkowo tani z zagranicznej dystrybucji "Sferisowej". No ja czekam jeszcze na deale A95L, ale coraz bardziej się skłaniam za combo G4+G4+G4 do każdego pokoju xD, bo tak jak wspominałem to końcówka serii i taniej już nie będzie. A Sony dalej nie zrobił następcy A95L, który obniży znacznie jego zupełnie niesensowną cenę. S95D nie wiem, widziałem w Samsung Centre i rzeczywiście do salonu super sprawa będzie ten matowy ekran. Ale soft w Samsungu to lekka masakra, a mój KS9500 co się wysypuje na VOD po latach to jego (gdzie 100 letni Sony z pierwszą wersją Android TV dalej śmiga). One connect miałem w KS9500 i też jakoś nie jestem fanem, szczególnie jak i tak trzeba wszystko do amplitunera podpiąć, to tylko dodatkowy "man in the middle", ale problemów nie miałem w samym działaniu.
  4. Zależy od jakości gry, w KCD2 widziałem tylko jedną osobę narzekającą na to, że gra jest zbyt długa, a średnio zajmuje ludziom 130h. Seria AC to zawsze masa dennych wypełniaczy, więc już lepiej, jak jest tego mniej.
  5. Przecież gra jest krótsza niż DLCki do Valhalli. Main quests only: 25-35 hours Standard (main quests + some side activities): 35-50 hours 100% completionist: 60+ hours Może to nie gra na 15h, ale też bez przesady, trochę spuścili z tonu.
  6. Nie ja, ale z rodziny, wygląda ok, ale profesjonalistą nie jestem :). Na pewno w stosunku do C4 to niebo, a ziemia, szczególnie HDR i jasność w gaming mode, warto dorzucić, tym bardziej, że to końcówka serii, zaraz zejdzie G4 z magazynów i G5 2x droższy na start. @Antihero_ na pewno G4 to pewniejsza opcja, mimo, że WOLED to jest chyba jaśniejszy w testach i pewniejsza matryca od LG z MLA. W dzień też ładnie daje radę. Jak coś to ewentualnie S95D z matem możesz jeszcze obadać, to jest konkurent G4, a nie S90D, które jednak jest zwyczajnym, ale dobrym midem i szczególnie widać to w jakości wykonania.
  7. Między G42 i G45 różnicą jest, że jedna jest na rynek polski, a inna na rynek "EU". U Sferisa tak zawsze. Zależy, czy chcesz mieć telewizor 30% tańszy, czy płacić 10k w MM za "Polską" edycję.
  8. KS9500 to inna liga wykonania, niż współczesne TV, smutna prawda. Potwierdzam, wczoraj montowałem G4, nie tylko był prosty, ale i OS działa zajebiście, nawet w stosunku do topowych Soniaczy. Samsung nie ma Chromecasta i Dolby Vision w 2025, nie trzeba nic dodawać. G4 ma fajne promki teraz, a flaga to flaga, zawsze ciut lepiej wykonanie i mniejsze ratio spierdolonych egzemplarzy. https://www.sferis.pl/telewizor-lg-oled65g42lw-oled-65-4k-ultra-hd-120hz-webos-dolby-vision-szary-i458904?srsltid=AfmBOopCkeSZFEYvnbl5kcoVT1AX3_A7PorazoRwcwq9hZceJmMOfruI
  9. PRO 40 FPS RTGI: - Balanced Mode (only on 120Hz): Dynamic 1440p/40fps Upscaled to 2160p with PSSR (Global Ray-Tracing ON)
  10. Jak to na wojnie, trzeba ograbić i zgwałcić póki gorące.
  11. Nie, normalnie gramy po ukończeniu. Ale jest punkt bez powrotu przed finalnymi kilkoma misjami, który kasuje kilka questów, jak nie zrobisz wcześniej.
  12. Gdzie to mówili? Bo zakończenie na to jednoznacznie nie wskazuje, no ale zobaczymy, co doda DLC.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    Na razie to demo, ale liczę, że pełniak będzie za free normalnie jak masz HL2, bo to tylko/aż nakładka RTX Remix, ale taka na wypasie. Ogram, jak się przesiądę na Nvidię, na Radeonach nie ma opcji ogrania raczej i nie ma nawet opcji włączenia innego scalingu niż DLSS.
  14. Kupiłem cyfrę, kiedy to się odblokowuje? Coś wyczytałem, że jutro tzn. 20.01 00:01.
  15. Już nawet recenzenci robią sobie jaja z branży. Game Rant:
  16. Dużo wyższe oceny od Avowed.
  17. hmm jednak 18:00
  18. No chyba jednak zacznę na Switchu, ale mam nadzieję, że się fajnie przeskaluje na 2, do pełni szczęścia brakuje 60 fps i lepszej rozdzielczości, ale cieszy masa usprawnień względem pierwowzoru.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    Gra stoi walką i eksploracją, fabuła jest jakby dopisana na końcu, ale można przymknąć oko, bo w zasadzie jak na grę Obisidanu gadania jest bardzo mało, ale jak jest to średnie i głównie z dziwnymi babkami xD. Gra ma mało loadingów do jaskiń i miast, w zasadzie tylko obóz i kilka ważniejszych lokacji, reszta bez loadingów, nie jest to może mistrzostwo, w porównaniu do tego, jaki świat oferują inne tego typu gry, ale nie jest to też Skyrim/Starfield, czy nawet Outer Worlds, gdzie trwało to bardzo długo. Nasuwa się pytanie, jak ten zapowiadany kwietniowy remake Obliviona to ogarnie (na UE5). A i to kolejna gra Obsidianu na Unreal (wcześniej 4 w OW, teraz 5 w AW) w której nie można wyrzucać przedmiotów na ziemię, ciekawe skąd taka decyzja, bo w Stalkerze 2 jakoś to ogarnęli ładnie, a w takiej grze imo to powinno być ;/.
  20. Ciężko będzie mi się oderwać od Avowed i Asasyna, ale no jakoś będzie trzeba podzielić ten czas ;D. Może w międzyczasie wrzucą info o wstecznej, to będzie łatwiej porzucić na rzecz nowej platformy. Wszak to gra na 150h-200h lekko.
  21. 17:00
  22. Dzisiaj recenzje, nie jesteśmy gotowi.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    Jak mam broń np. solidnej jakości, to już każda nowa wydropiona będzie tej samej jakości? Niby fair, ale trochę jednak głupie.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.