Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. No na Lite trochę słabo to wygląda z czcionką, niestety nie można tez jej zwiększyć chyba . Klatki też gubi, do tego te info o 60 fps na Switchu 2, trochę ostudził się mój entuzjazm z graniem dzisiaj, chyba poczekam, wszak S2 już tuż tuż :).
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    Wszystkie aspekty RPGowe są tak okropne, że postanowiłem sklasyfikować grę w swoim kajeciku jako Action Adventure ^^. Właściwie to jest duchowy klon Dark Messiah of Might and Magic, a nie RPGów Obsidianu, wtedy jest mocne 7/10, świetne bronie unikalne, zarówno te do strzelania, jak i bicia z bliska, z reguły mam po 2 zestawy, ale trochę brakuje itemków do rozwoju wszystkiego. Czuć siłę uderzenia i jest to naprawdę zadziwiająco dobrze zrobione, chyba najlepszy system walki tego typu łączący magię, broń palną i miecz, idealnie byłoby zrobić coś takiego w pełnokrwistym, dużym RPG, o ile Obsidian jeszcze kiedyś by się na taki projekt porwał, a może pójdą po prostu w stronę gier nastawionych na czystą akcję? Drugi świat kończę, są 4 zapewne? Pierwszy mi się bardziej podobał (ładne widoczki, więcej mam wrażenie zakamarków do odwiedzenia), ale zobaczymy co będzie dalej. Co do loadingów też nagle w 2gim świecie jest ich więcej z jakiegoś powodu, gdzie w pierwszym tylko część miasta była za ekranem, tak tutaj wszystko, mimo, że lokacja malutka, no cóż. Eksploracja daje radę, tyle, że sprowadza się bardziej do otwierania kolorowych skrzyń, które jednak przydają się do broniek. 8/10 Writing natomiast jest naprawdę bardzo słaby w stosunku do Pillars of Eternity 1 i 2, nie wiem co tam się wydarzyło i dlaczego zostaliśmy skazani na takie popłuczyny pisarskie od ojców Eory, wszystkie dialogi są po prosu neutralne i może raz miały na cokolwiek wpływ, nie ma też wielu systemów, które bym oczekiwał od RPG jak reputacja, ograniczony system rozwoju itp. I jeszcze te brutalnie skradzione rozmowy z własnym "ego" z Baldura 3, nawet na tym samym tle xD. Tutaj Obsidian rzeczywiście nie odrobił zadania domowego i jest to poziom niższy niż nawet Outer Worlds 1. Jaki był sens tworzenia postaci, skoro nie mam praktycznie żadnego wpływu na jej osobowość i zachowanie? 3/10
  3. Czyli w jakiej?
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Paliodor temat w Kącik RPG
    Zaraz Persony jak Yakuzy będą, co roku po dwie gierki :D.
  5. Chyba o wsteczne 60 fps na Switch 2 nie trzeba się zatem martwić.
  6. Wygląda jak gówno.
  7. No ciekawe co tam kroją magicznego na Switcha 2.
  8. Fakt, to jest idealny materiał zrodłowy dla niego :). Wiadomo odklejka w drugą stronę, natomiast jednak obecnie gry są po pierwsze bardziej realistyczne, po drugie więcej w nich polityki i czasy inne. A Japonia to też inna kultura jednak i jakiś tam szacunek mają do takich rzeczy. No ale grę sklasyfikowali jest w sprzedaży, więc mogą sobie kupić i tyle. Najwyżej się ubrażą i zrobią grę o mordowaniu murzynów.
  9. Kurde no trochę jednak szkoda tych Japończyków, pewnie musi im się gotować pod kopułą. Wiadomo niby to tylko gra, ale te filmy z dekapitacji na pewno obrażą niejednego samuraja, ciekawe ile pozwów się szykuje, CI Francuzi to jednak nieźli debile są xD.
  10. nie no to już jest Manhunt
  11. No nie wiem i nie powiem co to za gra, która już dawno została przez AC rozjechana. Fajnie zrobili to cięcie w stylu MGR.
  12. 100k? Nie no tyle to chyba nie, ale zamiast tego powinien siedzieć w pierdlu, więc o tyle za dużo :D.
  13. 30k? Gra będzie miała do piątku wieczór 150k, czekam na twoje wypociny wtedy xD. Ale jaki popularny, że nawet o nim piszą w recenzji gry, hahaha ale wojenki (^^). Nie no wiadomo, powiedz to innym grom za 350 zł z ocenami na poziomie 40% (MH Wilds, Starfield, DA, Forza itp. a zresztą wyjebane). Widać po prostu dobry, solidniejszy release Ubisoftu, niż przy Outlaws, czy Mirage. Firma i tak pewnie zostanie sprzedana anyway.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    Ilość RPGów na początku tego roku przytłacza. Też mam na radarze, uwielbiam gry z takim eurojunkowym sznytem.
  15. No to jest niesamowite, bo przecież obiektywnie to ładniejsza gra. Tylko te klateczki, ale po kilku walkach zapomniałem ile to jest 25 fps :). Magia.
  16. Panowie, co się stało! Czyżby gra się ludzikom podobała :D?
  17. Wybrałem babkę. Po 2 godzinach jestem oczarowany, co Xenoblade to Xenoblade, fajnie będzie dopełnić doświadczenie z serią tym podobno najlepszym single player MMO.
  18. O kurde ale to ostre w trybie handheld.
  19. AC + Avowed z domieszką mechów na Nintendo jako odtrutka, brzmi jak heroina na następne tygodnie.
  20. Tak już poruszaliśmy ten temat, kolorki, dystrybucja itp. ale nie matryce. Takie rzeczy to w Samsungu S90D, gdzie są starsze generacje Woledów od LG w wersjach innych niż 65 cali (tam QD-LED Samsunga). Ogólnie ciężka decyzja z tymi TVkami, bo za rogiem nowa seria LG i Samsunga, ale z TV zawsze opłacało się polować własnie w okresie wyprzedaży past genów, niemniej jednak i tak większość OLEdów to dalej lekkie chybil trafił, czy nie trafi się trefny egzemplarz niezależnie od producenta. Sony niestety dopiero pod koniec roku ma wydać RGB Tandem OLED pewnie za 20k za 55 cali xD.
  21. Coś mi się wydaje, że Nintendo nie będzie aż tak szczodre, żeby w ogóle paczować stare gry... :). Ale każde Xeno powinno dostać jakieś poprawki, bo to kapitalne gry i szkoda byłoby, żeby na zawsze utknęły na Switchu w 500p i 25 fps. Wchodzę prawie bez pojęcia, co to będzie. To jest kreator postaci w tej części xD?
  22. No widzisz, to dziwne, bo ten co wczoraj montowałem miał. G42LW. Swoją drogą w C też tak jest Skąd się bierze różnica w cenie sprzętów tego typu? Sferis/ Morele oni wszystko sprowadzają z zagranicy, nie biorą z oficjalnej polskiej dystrybucji, telefony, komputery, monitory, wszystko. Różnica jest jednak tak kolosalna na produktach, że chyba nie warto dopłacać, oczywiście nie jest to moje zalecenie, ale zwykły koleżeński hint na przyszłość, a i gwarancja działa normalnie, do tego LG daje 5 lat na matrycę, także luz, oczywiście nikt nie każe kupować z takich sklepów, zawsze można brać 2x drożej z MM ALE z rabatami :). Swoją drogą LG ma nawet błąd na swojej oficjalnej stronie, zamiast 144 wpisują 120 xD.
  23. A sprawdziłeś ten tańszy, że wiesz, no chopaki . Nie od dzisiaj sprzęty są sprowadzane do kraju z Czech, czy Niemiec, bo taniej :D. Cieszę się twoim szczęściem, ale nie piernicz głupot, bo gdzieś przeczytałeś tą samą plotkę, że TV dla Czech, czy Węgier są robione w Chinach, a dla wielkiej Polski w Korei xD.
  24. Okazuje się, że RTGI (z pewnymi ograniczeniami) na Pro jest też w 60 fps. Brawo Ubisoft.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.