Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Wiedźmin 4
Trailer bardzo dobry, aczkolwiek ciężko przebić ten reveal W3 wiadomka. Czy nikt nie jest zdziwiony, że jednak Ciri i kontunuacja? Bo ja jestem.
-
Intergalactic: The Heretic Prophet
Czyli te karty w Tlou2 to były w tego. Tutaj w 4k
-
Wiedźmin 4
No i teraz można oglądać
-
Wiedźmin 4
Btw gdzie jest kurwa polska wersja trailerka? Twórcy wykorzystali do stworzenia zwiastuna „niezapowiedzianą kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX." - A to już wiadomo co będzie promować Nvidia przy 5xxx :).
-
Wiedźmin 4
A co to za zesranko, nie każdy się ładnie starzeje przecież, tym bardziej po takiej ilości chlania.
-
Targi: E3, GC, TGS
Całkiem dobre TGA, w sumie najlepsze, jak przystało na 10cio lecie, wiadomo większość to tylko zajawki na 2027, ale i tak 10x lepsze niż rok i dwa temu. Karny kutas za napierdalanie ciągle tym Eldenem, zrobili z tego jakąś Fifę, Miyazaki ty mendo.
-
Targi: E3, GC, TGS
Duck Hunt 2 też bym nie pogardził, wszak mamy 40lecie od wydania jedynki.
-
Targi: E3, GC, TGS
-
Targi: E3, GC, TGS
Ja chyba zarwę nockę dla grubego wszystko
-
Targi: E3, GC, TGS
Najwyzszy czas, bo zaraz będę miał więcej godzin na Xboxie, niż PSN xD. Moje typy: Mafia (multiplat), FF IX (multiplat), nowa gra ND zajawka, DS2 release date, a na deser Half-Life 3, ex na Steam Decka 2 :):).
-
Mafia: The Old Country
wygląda jak RDR
-
Targi: E3, GC, TGS
Dzisiaj na TGA FF IX remake ponoć, który ma być od początku dostępny wszędzie.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Końcówka gry się sypie jak domek z kart, ale zanim do niej dojdziesz to bite 40-50 godzin więc luz. Trzeba często zapisywać, bo blokery mogą się zdarzyć, szczególnie drzwi, różne drzwi, a nie zawsze mamy okna :D. Serio mechanika zamykania permanentnie drzwi powinna być zakazana w grach.
- PlayStation Wrap-Up - twoje podsumowanie roku
-
PlayStation Wrap-Up - twoje podsumowanie roku
- S.T.A.L.K.E.R. 2
Główny wątek jest bardzo długi i naprawdę zaczynają wkurzać te ciągle tulaczki z A do B, a i ilość wrogów i Ci snajperzy ze 100 metrów, no gra potrafi wkurzyć. Myślę, że powinni to skrócić mocno i zupełnie niepotrzebnie zrobili niektóre zadania głównymi. Jednak jestem zwolennikiem większej ilości wątków dodatkowych, szczególnie, że tutaj często gra nie nagradza za nie w ogóle od pewnego momentu to raczej tracimy już zasoby. Co do mutantów to poczekajcie na tzw. chimery i miejcie przy sobie kilka broni z full magazynkiem xD. No i bugi, bugi zaczynają mi się pojawiać częściej po misji na wschodniej części mapy i nagle trafiłem na zablokowane drzwi, musiałem więc skakać przez dach, trochę oszukując grę... Widać, że ta końcówka gry to już naprawdę powinna siedzieć w piekarniku, a było już kilka patchy. Da się grać, ale nie jest superlekko i końcówka zapowiada mi się na mocny spadek formy w stosunku do początku i środka gry. Gra ma swoje momenty, ale jednak z oceną całości warto poczekać do końcówki, która już jest w mocnej becie.- Chained Echoes
Ja grałem. Spędziłem 50h i nawet przeszedłem, zdecydowanie jedno z najlepszych niemieckich jrpg w historii. DLC? lol, trochę późno, to ma być expansion, czy jakieś side story? Btw. mocno przehypowane Sea of Stars przy tym to jakaś podróba czegoś, lekka, łatwa i przyjemna, Niemiec zrobił wszystko lepiej, prócz hypowania w necie.- PlayStation Wrap-Up - twoje podsumowanie roku
- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Oby, bo zaraz będą zakłady co będzie pierwsze nowa gra ND, czy Half-Life 3. Jeżeli Forever Skies łapie się do trailera na 2025, to coś to oznacza.- Konsolowa Tęcza
Który nie przyniósł dochodu, więc i tak późno te cięcia.- PlayStation Wrap-Up - twoje podsumowanie roku
- Backlogowe Goty
Rebirth jest znacznie lepszy, jak lubisz open worldy to już w ogóle, mocne top 1-2 tego roku. No i też na PRO to chyba najlepiej wykorzystany potencjał w stosunku do dosyć średniawej pod względem obrazu wersji na amatora. Co do tematu w tym roku znowu dużo nowości i kolejny rok z rzędu 50+ tytułów udało się ograć, z czego mniej więcej połowa starych, połowa nowych, troszeczkę remasterów itp. Natomiast taki zacny tytuł przyznałbym mojemu słodkiemu powrotowi do MMO Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn, udało mi się dotrwać tylko do połowy patchy przed 1wszym dodatkiem, ale kiedyś na pewno wrócę, tylko trzeba by wtedy odpuścić trochę inne granie, a z tym też ciężko ;). Absolutnie fantastyczne MMO, nastawione w 99% na fabułkę, mocną, polityczną, ciekawym światem i postaciami. Ale i w karty można pograć i Ramuha ubić Z czysto singlowych gier zdecydowanie oczarował mnie Vanquish i Rogue Trader.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
tu jest temat dedykowany- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Nie ma showcase, jest tylko to- Gry i konsole jako inwestycja
No różnie to bywa, ale na pewno nie ma sensu sprzedawać na allegro, bo na ebay ceny są właśnie dużo wyższe za takie unikaty. Na allegro to pewnie nawet ciężko sprzedać cokolwiek. - S.T.A.L.K.E.R. 2