KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- Boomer Horror - hidden gemy & niszowe horrory
-
HC ROOM'y
Na takim biurku to nawet bym widział SUW.
-
Indiana Jones and the Great Circle
- S.T.A.L.K.E.R. 2
Czasami tak się dzieje, ale klimat i główny wątek wsysają na grubo. Dużo dałbym, że jakiś Fallout tak potrafił oddać klimat beznadziei w radioaktywnym postapo, to jest niepodrabialne, no nikt nie potrafi tego oddać lepiej od Ukraińców. 30h i chyba zbliżam się do czegoś, ale nie wiem czy końca.- Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)
Odbierałem dzisiaj chyba ze 30 minut gry na Amazonie, zebrało się ze 20 kluczy xD.- Warhammer 40K: Rogue Trader
- Indiana Jones and the Great Circle
Tak, ID Tech 7. Jak działało RT w Eternalu? Bo to chyba dodali kiedyś tam długo po premierze.- Warhammer 40K: Rogue Trader
NO gra jest przytłaczająca i przytłaczająco epicka. W sumie to chyba najbardziej epicka gra tego typu, rozmach jest po prostu skurwysyński xD. 2D Starfield Fallout z dobrym writingiem, turami i Warhammerem, jak to nie stało się wielkim hitem to nie wiem. Rosja chyba przeszkodziła. Owszem w swojej niszy to hit, ale jednak zasługuje moim zdaniem na dużo więcej.- Indiana Jones and the Great Circle
Czyli w grze nie będzie żadnej alternatywy dla RT i żadnej alternatywy dla HW RT, bo to nie UE5. No silnik ID do tej pory był demonem prędkości, więc trzeba było to zepsuć, wiadomka :D.- Warhammer 40K: Rogue Trader
Ależ to nowe DLC jest wplecione w fabułę, Kibellah to najlepsza postać. Btw @DarkStar jak się zaczyna grę bez DLC to na starym savie nie masz opcji już jego rozpoczęcia, czy to jakoś ogarnęli? 2gi akt rzeczywiście jest ogromny 32h i końca nie widać. Eksploracja, eksploracja, eksploracja.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
No bo w tym roku, poza grami z Japonii nic innego praktycznie nie wyszło, max kilka wyjątków. Poza tym Personki i Yakuzy w GP zrobiły swoje.- S.T.A.L.K.E.R. 2
Akurat to jedzenie i picie, halucynacje itp. to tak pasuje do tej gry, że pozbycie się tego według mnie nie ma sensu, ale co kto lubi.- Primera Division
Mbappe przypieczętował ocenę śródroczną tym wielkim występem dzisiaj. Mimo fatalnej ostatnio postawy Barcy w lidze Real nie wykorzystał szansy. Tak to się z reguły na razie kończy (to nie z dzisiaj, dzisiaj był 2gi niestrzelony karniaczek)- Xbox wrapped - mój rok na Xboxie
Rozumiem, że ROG w Xbox zalicza się do "komputer osobisty"? @SnoD- Gran Turismo 7
Ma to normalnie swoje trofea itp.?- Xbox wrapped - mój rok na Xboxie
Spoko to szybko mija, 5+ lat i już nie bawią się z tatą, tylko z kolegami na dworze :D. 55 min w chmurze- S.T.A.L.K.E.R. 2
To ten "wczorajszy"- S.T.A.L.K.E.R. 2
Mnie omijają bugi totalnie na razie. Może te patche jednak coś dają. Jedyne co wkurza mocno to te spawny wrogów z dupy, no ale tego za szybko nie naprawią, bo cała ta warstwa "życia w Zonie" wygląda jak policja w Cyberze na premierę.- S.T.A.L.K.E.R. 2
- Bundesliga
Uliemu się zdarzyło kiedyś :D. Aczkolwiek nie było to bezpośrednio powiązane z Bayernem.- Bundesliga
Znając Kane'a to Bayern skończy na 2gim, albo zdyskwalifikują ich za korupcję :D.- S.T.A.L.K.E.R. 2
Po ostatnim weekendzie, gdzie było pół dnia różnicy dzisiaj miłe zaskoczenie z timingiem.- Indiana Jones and the Great Circle
Baker da radę przecież, 100x lepiej niż młody Ford z AI.- Właśnie zacząłem...
Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD (SD) Zacząłem ostatnio (i prawie skończyłem :)) na Decku, bardzo bardzo przyjemna, niezbyt skomplikowana, można powiedzieć mała Metroidvania. Szczerze mówiąc wiadomo to gra z 3DS, ale wygląda przedobrze na SD, działa w wysokim klatkarzu i grafice, nie czuć, że to gra z 3DS i nawet dzisiaj wygląda solidnie, mimo, że to grafika 3D i ma styl z Lord of Shadows. Jestem już na 3ciej i ostatniej postaci, więc pewnie zaraz się skończy. To co mi podeszło to właśnie ten miks, gramy po kolei każdą postacią, która ma inne skille, poza tym standard odkrywamy moce i przemierzamy poziomy, które do momentu odkrycia mocy są liniowe, potem z reguły minimalny backtracing, boss i zmiana postaci, bez przedobrzania, bez nudy, po 3h na postać. Bossowie są super, jest ich sporo i każdy potrafi dopiec, gorzej z normalnymi przeciwnikami, bo mamy w zasadzie 3/4 rodzaje i tyle. Obecnie kosztuje 8 złotych i 25 groszy na Steam https://store.steampowered.com/app/282530/Castlevania_Lords_of_Shadow__Mirror_of_Fate_HD/ za tą cenę i przenośnie - must have, tym bardziej, jak ktoś grał w Lord of Shadow i chce poznać więcej lore z tego świata.- Wrzuć screena
- S.T.A.L.K.E.R. 2