KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]
Nieruchomości tanieją, ale (napędy) Playstation to ruchomość.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Ja nie miałem ani tego 6 kg, ani tego twojego, ale czytałem, że się komuś zdarzyło z 6 kg cewką. W tym konkretnym przypadku zabiłeś tego gościa co chciał PDA, czy po prostu nie wziął? Powinni w patchu dać tym quest itemom 0 kilogramów przynajmniej albo rekursywnie to usunąć, bo teraz mam np. łańcuch jakiegoś psa zdobyty jako quest item, a nawet nie mam takiego questa, a swoje waży.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Bug, na szczęście waży tyle co nic, gorzej, że ludzie to mają z itemami po 6 kg... :/. Na PC wiadomo można obejść, na konsoli problem.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Zdecydowanie ulepszenie kombinezonu pod udźwig to podstawa. 1/2 bronie, albo masa syfu więcej robi różnicę. --- Gra ma jednak więcej wspólnego z Dark Souls, jacyś przemienieni ziomale z Zony normalnie się turlają podczas walki z identyczną animacją jak w DS1 xD. A ogniska też są
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Ta gra ma w sobie coś z Dark Souls, właśnie miałem ciekawy event, gadałem sobie z kolesiem NPC i nagle zaatakowała nas horda mutantów, powybijali się nawzajem, a ja dostałem 50 apteczek w prezencie :D. Jeden koleś random jakiś miał ich 45, czyli więcej niż do tej pory zdobyłem przez całą grę :D.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Nerf Bloodsuckera ogromny, prawdziwi gracze będą pewnie grali bez patcha xD. Wątek LGBT https://www.reddit.com/r/stalker/s/UidNZBM799
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
2 patche w 20 godzin, ale produktywność, ale widziałem, że to bardziej hotfix, zwał jak zwał.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Pasjonaci xD.
-
Xenoblade Chronicles Definitive Edition
Po to jest casual, żeby można było sobie odpuścić grind. Ja bym na twoim miejscu w to szedł, skoro męczy, zakończenie trzeba poznać, a potem jest jeszcze DLC.
-
Warhammer 40K: Rogue Trader
Ehh szkoda, że muszę tutaj pisać sam ze sobą, bo gra jest obecnie prawie na poziomie Baldura 3. Ogrywam naprzemiennie ze Stalkerem i nie mogę się nadziwić, jakie to jest dobre cRPG, poziom dopracowania jest wręcz elitarny po tym roku od wydania, a obecnie po przeszło 30h mocno się wkręciłem w walki statków w kosmosie, dla mnie to nowość, nie kojarzę takich walk kosmicznych w turach w żadnej grze, doskonały pomysł, aczkolwiek długo zajmuje nauczenie się tego ruchu okrężnego statku, jak już się wkręciłem w tą mechanikę to jest poezja. Zdecydowanie dużo dużo lepsze to niż ten system z Herosów i zarządzanie czasem z Pathfinderów. Właśnie co do zarządzania czasem, w Rogue Trader go nie ma, czas przesuwa nam tylko postęp w fabule i questach pobocznych, nie ma tutaj tej mechaniki z Pathfinderów, gdzie mogliśmy przegrać, bo ktoś nam przejął jakiś zamek, postawili na organiczną eksplorację. Na uwagę zasługuje też to, że loadingi zostały znacznie poprawione względem innych gier Owlcat, nie ma już czekania po kilkanaście sekund przy każdej nowej planszy.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Też przegrałem z hajpem, natomiast to jest magia PC jak coś nie zadziała prawdopodobnie można to obejść czymś, ile razy tak miałem z jakimś TESem, czy Falloutami od Betatesdy i zawsze się udawało xD.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Nie wiem co dokładnie pozmieniali, ale na pewno na Stalkerze teraz jest nieco łatwiej + ceny itemków się mocno pozmieniały, są też wyższe nagrody za misje, to na pewno. Ja ogrywam powoli, do pierwszego dużego buga, ale się nie zdziwię, jak żadnego przez całą grę nie obejrzę, bo w sumie jest całkiem nieźle pod względem tego jak to działa na najnowszej wersji PC. No może prócz tego AI wrogów, które wyraźnie jest pod kreską, a skradanie jest mega wkurzające, bo widzą mnie z kilometra. Ale klimacik, świat no mocno mi wszedł, nie grałem w żadne Stalkery wcześniej, dlatego u mnie zalatuje Metro+Half-Life. A wydaje mi się, że po patchu też łatwiej rozwala się skrzynki nożem :).
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
PC gamepass też wpadło.
-
Assassin's Creed Syndicate
No tutaj jest chyba problem, z jakiegoś powodu olali, ale właśnie po wydaniu tego paczyka do Syndicate pojawiły się mocne prośby do Ubisoftu o next gen patch do Unity. W ogóle graficznie ta gra wyprzedzała swoje czasy bardzo mocno, najładniejszy Asasyn do dziś.
-
Assassin's Creed Syndicate
Mogę polecić Unity ma zdecydowanie lepszy flow, parkour i ogólnie ostatni taki AC, do dziś niepobity jeżeli chodzi o swobodę poruszania się.
-
Assassin's Creed Syndicate
Średnio, chyba, że lubisz Londyn i Angoli. Dla mnie osobiście jedna z najgorszych części, zależy czy grałeś w części z tamtej ery typu Unity/Rogue/Black Flag, wszystkie były lepsze niż to.
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
- S.T.A.L.K.E.R. 2
Wyszedł ten patch już na coś poza Steam? Bo na gamepass PC widzę na razie brak deploymentu. Przecież jest piątek .- S.T.A.L.K.E.R. 2
No właśnie to taka gra drogi, strzelanie to dodatek.- S.T.A.L.K.E.R. 2
Właśnie, nie miał być na weekendzie?- S.T.A.L.K.E.R. 2
8 godzin gry za mną, a 50 zgonów na Stalkerze .- Gran Turismo 7
Fenomenalne, ahh gdyby wszystkie gry dostawały tyle miłości w updejtach co GT7, czy BG3 w swojej klasie.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Mnie rozbawiło, jak w kampanii dla gracza pojedynczego urwało mi neta i nawet gry nie zapisało i wywaliło do menu huba xDD.- Champions League
- Champions League
Inna sprawa, że teraz mało jest takich strzelców, jedynie z obecnych teraz to Haalanda widzę w w klubie 100, a nawet 150. Mniej, nie wiem ile w sumie, ale jedynie Milik ma dwie cyfry i jest to liczba 10 xD - S.T.A.L.K.E.R. 2